Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez Arasha 12 maja 2015, 12:46
na_leśnik odp. na życzenie mu spokoju i ukojenia :
na_leśnik napisał(a): Sam spokój i ukojenie to raczej atrybuty roślin doniczkowych nie ludzi.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Top posty

przez Davin 15 maja 2015, 22:44
Nicholas1981 napisał(a):To się nazywa paradoks Arashy - aseksualna Arashka się wszystkim z seksem kojarzy

:great:
Davin

Top posty

przez Arasha 21 maja 2015, 19:29
Bez żadnych złośliwości, po prostu spodobało mi się to stwierdzenie ;)

boża krówka napisał(a):Co palę? Jointa z wysuszonych marzeń ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez *Wiola* 29 maja 2015, 23:47
Introwertyczka napisał(a):Nie wiedziałam, że ludzie z depresjami i fobiami mają tego typu dylematy. Jakieś przyjaźnie, jakieś relacje. Może to tylko ja jestem tak beznadziejna, że żadnych ludzi wokół mnie nie ma. Jestem dziwakiem nawet na forum dla dziwaków.
Moderator

Top posty

przez Arasha 03 cze 2015, 11:55
Arhol napisał(a):dupa powinna być niczym Rosja....zimna,niezdobyta,niepokonana forteca.

He he :great:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Top posty

przez neon 03 cze 2015, 16:13
Arhol napisał(a):dupa powinna być niczym Rosja....zimna,niezdobyta,niepokonana forteca.

Raczej zakonnica hehe.

Top posty

przez Hans 02 lip 2015, 20:59
Z serii "nieboszczyk pociesza":

nieboszczyk napisał(a):nic straconego.jak niemasz powodzenie u plci przeciwnej mimo to w twoim zyciu nie jedna rzecz będzie pozytywna.wystarczy się zbadac,isc na konsultacje a wyjda ci wszelakie raki,sraki,aids,hcv,schizofrenia,cyklofrenia,stany maniakalne,paraniodalne,pomrocznosc jasna,szum jądrowy,świszczenie pochwy,robalioza przewlekła,żółwtaczka etc.także nie trać nadziei.
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez Masturbow 07 lip 2015, 21:20
autoregulacja

nieboszczyk napisał(a):
zalezna napisał(a):przeciez sama sie nie przytule :(

ależ można.wystarczy opleść się ramionami i wyobrażać sobie że jesteś w ob. jęciach faceta w twoim typie lub szczelnie okryć się ciężką kołdrą.to jest jak przytulenie tyle tylko że jego długośc właśnie ty regulujesz i ustalasz
Masturbow

Top posty

przez Lord Kapucyn 08 lip 2015, 00:12
Nieboszczyk's Choice Award
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Top posty

przez Rebelia 10 lip 2015, 14:06
Nieboszczyk zmienia świat na lepsze <3

nieboszczyk napisał(a):bittersweet pewnie nie lubisz tego koloru oczu a jak nie lubisz to mogę ci doradzić noszenie niebieskich/zielonych/szarych szkieł kontaktowych dzięki którym będziesz mogła ze spokojem i szacunkiem do samej siebie spojrzeć w lustro i innym w oczy.to właśnie może być klucz do równowagi emocjonalnej

edit gratisowy:
nieboszczyk napisał(a):nawet zyskasz na atrakcyjności.brązowe oczy przywołują tylko skojarzenia znamion pośmiertnych pierwszych objawów autolizy.zwłaszcza widoczne u takiego z daleka.zachowanie tych ludzi każe przypuszczać że to jakaś zemsta na mnie za zniewagę od natury. na podobieństwo zgorzknienia tych co usłyszeli od lekarza że mają raka.

Top posty

przez Hans 10 lip 2015, 18:09
Dark Passenger napisał(a):Nieboszczyk's Choice Award

To nie hihy! Jak wpisałem w googlach "robalioza" i wszedłem w grafikę, to poza moim jest tam też m.in. Twój avatar! ;)

W każdym razie, gdybym kiedyś dochował się jakiegoś młodego/młodej/młodych, to będę je straszył robaliozą przewlekłą, jeśli nie będą chciały myć rączek. :twisted:
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez nieboszczyk 10 lip 2015, 20:08
Hans może dziś tego niema w gogle jednak był dawniej miesięcznik"parada humoru" a w nim "medycyna lekko niekonwencjonalna" oprócz robaliozy przewlekłej opisane tam było zgwincienie palców
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Top posty

przez Hans 11 lip 2015, 12:02
nieboszczyk, zgwincienie palców miażdży wszystko! To też było w dawnych czasach, mój dziadek oprócz "NIE" kupował taką gazetę "Skandale" i tam był opisany np. trzyletni boss mafii z Rumunii, ważący sto kilogramów sześciolatek, chłop, który palił 100 papierosów dziennie i był cały w bąblach, albo twierdza Wałęsy ukryta kilometr pod skałami Tatr. :smile:
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez nieboszczyk 11 lip 2015, 14:12
z tego co zapamiętałem w tych miesięcznikach było również opisane leczenie tych chorób.min. oklepywanie packą zgwinciałych palców,2 baty i latem na łąke robalioza przewlekła,przekonywać o idiotycznym wyglądzie i smarować wszelakimi maściami-żółwtaczka,wkładać do odbytnicy kołki z twardego drewna-leczenie tyłozgryzu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg