Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez jetodik 04 kwi 2015, 21:47
magnolia84, nom, ale nie oszukujmy się tekst nie jest najwyższych lotów i nie jesteś jego autorką:P więc nie musisz być o niego zazdrosna, zdejmij z siebie ten ciężar!
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 21:49
jetodik, ciekawe kto go wymyślił
Znowu masz ból dupy?
magnolia84

Top posty

przez jetodik 04 kwi 2015, 21:55
magnolia84, no jeśli wymyśliłaś ten tekst to inna sprawa...myslalem ze to jakaś utarta riposta powtarzana w kręgach bad boyów .
nie mam bólu dupy (troszke głowa mnie boli), pozwoliłem sobie na szczerość, która została pomylona ze złośliwością :bezradny:
a Ty jako autorka takich hardcorowych tekstów mogłabyś mieć więcej dystansu do siebie! no ale się nie gniewam luzik.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez Masturbow 04 kwi 2015, 21:57
jetodik napisał(a):magnolia84, no jeśli wymyśliłaś ten tekst to inna sprawa...myslalem ze to jakaś utarta riposta powtarzana w kręgach bad boyów .
nie mam bólu dupy (troszke głowa mnie boli), pozwoliłem sobie na szczerość, która została pomylona ze złośliwością :bezradny:
a Ty jako autorka takich hardcorowych tekstów mogłabyś mieć więcej dystansu do siebie! no ale się nie gniewam luzik.

:smile:
Masturbow

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 21:59
jetodik, czy ja sobie w którymś miejscu przypisałam autorstwo tego posta? Zwyczajnie przypomniałam sobie okoliczności, kiedy napisałam podobne zdanie i dodałam emotka nie świadczącego raczej o zazdrości, którą mi przypisujesz.
Szczerość powiadasz? To w takim razie ciekawe, że swojego czasu moją szczerość w postach traktowałeś jako złośliwość wymierzoną w Ciebie.
Wybacz, ale Twoje upierdalanie się mojej osoby staje się już nudne
-- 04 kwi 2015, 21:00 --

Masturbow, jolantka nie za duża jesteś, żeby bawić się w chowanego w tak dziecinny sposób ?
magnolia84

Top posty

przez Masturbow 04 kwi 2015, 22:02
ojojo jeja jeja licz do 10 i szukaj! :oops:
Masturbow

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 22:04
Masturbow, domyślam się, że realizujesz swoje fantazje ;) nie powiem nikomu :mhm:
magnolia84

Top posty

przez jetodik 04 kwi 2015, 22:14
jetodik, czy ja sobie w którymś miejscu przypisałam autorstwo tego posta?

tak pomyślałem po przeczytaniu tego
jetodik, ciekawe kto go wymyślił

no czyli nie jesteś autorką, no oki...

Szczerość powiadasz? To w takim razie ciekawe, że swojego czasu moją szczerość w postach traktowałeś jako złośliwość wymierzoną w Ciebie.
Wybacz, ale Twoje upierdalanie się mojej osoby staje się już nudne

:o no mogłem też źle zinterpretować do dziś tego nie wiem, a co to ma do tego że teraz jestem szczery bo sobie wziąłem do serca podpis Zbycha "jak boisz się mówić prawdy, to już jesteś niewolnikiem" i odkąd stosuje to motto co chwila ktoś myśli że się upierdalam :?

ok na tym skończmy, bo nie jestem w nastroju na konflikty

Masturbov aaa to Ty:D fajnie :P

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 22:20
jetodik, szczerość, a notoryczne upierdalanie się tej samej osoby, to dwie różne kwestie.
Do rzeczy ma to, o czym wspomniałam wyżej
magnolia84

Top posty

przez Masturbow 04 kwi 2015, 22:20
ech pokonwersowalibyście na złośliwe argumenty, to ja bym sobie racuszków naniosła do kompa, to nie, nie w nastroju :roll:
Masturbow

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 22:23
Masturbow, w Twoim kolejnym wcieleniu (tym razem bezpłciowym), ok?
magnolia84

Top posty

przez Masturbow 04 kwi 2015, 22:25
nie będzie nowych :-| , zwijam do panamy spuszczać się na dywany
Masturbow

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 22:31
uhmmm shemale feet fuck.ing :105:
poproszę o widokówkę
magnolia84

Top posty

przez jetodik 04 kwi 2015, 22:49
Masturbow,
ech pokonwersowalibyście na złośliwe argumenty, to ja bym sobie racuszków naniosła do kompa, to nie, nie w nastroju

lubie takie konwersacje :P ale dziewczyny często przyjmują wtedy taką postawę "odczep się" i na to się nie da już nic zrobić :bezradny: człowiek czuje się jak jakaś przybłęda która je napastuje. kilka razy mi się już zdarzyło na tym forum.
dawaj racuchy, też chce się najeść

Sortuj wg