Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez ala1983 28 mar 2015, 15:34
buka napisał(a):kupmitrumne je spagetti przez słomke i od tamtej pory mam depre

buka napisał(a):ja się dziwie że elo trzyma czekolade w piwnicy
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Top posty

przez Masturbow 28 mar 2015, 22:03
abrakadabra xx napisał(a):Moja mama była tylko w Świnoujściu nad morzem i na wycieczce w NRD, mam nadzieje że jej się nic już nie odmieni i nas nie zostawi...
Masturbow

Top posty

przez Reiben 30 mar 2015, 04:20
Arhol napisał(a):
Arasha napisał(a):Prakseda, dobrze mieć jakiś punkt odniesienia :mhm: Ja będę zadowolona, jak połowa forumowiczów się powstrzyma, a potem jeszcze stwierdzi, że całkiem fajnie było i może na dłużej zechcą zaniechać !

Liczba użytkowników: 55201
Z czego podobno* owa połowa to konta amfce,biorąc pod uwagę że Romek nigdy ogórka nie zakisi....osiągnęłaś cel,gratuluje achievmentu !

Obrazek
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez Arhol 01 kwi 2015, 12:08
Ja bym miał ochotę na seks z paroma dziewczynami z forum.Nawet z tym, co za PIS są. Jakoś bym się przemęczył.

detektyw i jego poświęcenie
Obrazek made my day
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Top posty

przez blah! 02 kwi 2015, 21:51
Proszę mi wybaczyć ale nie mogłam się powstrzymać:

Nicholas1981 do Arashy w jednym z kolejnych tematów przez Nią założonych o seksie:
Nicholas1981 napisał(a):Kotek, chodzi mi o taki organ, który się nazywa łechtaczka (może nie wiesz, że masz?). On naprawdę nie ma innych funkcji poza zapewnianiem kobiecie przyjemności
blah!

Top posty

przez magnolia84 02 kwi 2015, 21:57
:lol:
magnolia84

Top posty

przez tosia_j 03 kwi 2015, 13:17
od jakiej liczby tematow o seksie podpada to pod obsesję?
outsider

Top posty

przez jetodik 03 kwi 2015, 22:19
skandynawski nfz przyznaje miesięcznie schizofrenikom oprcz wysokiej renty ociosanie mongoła z kefiru w budrlu dla poprawy samopoczucia

nieboszczyk
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Top posty

przez magnolia84 03 kwi 2015, 22:22
-ociosanie mongoła z kefiru- to figura stylistyczna autorstwa użytkownika Trec
magnolia84

Top posty

przez nieboszczyk 04 kwi 2015, 17:08
Ja tam nie potrzebuję pałki teleskopowej wciągnąłbym Cię nosem,ale boje się że mi kozy wyruchasz ;)
wolfx
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Top posty

przez Masturbow 04 kwi 2015, 18:28
Jedno jest pewne stawiając Skandynawa, czy tego uwielbianego Anglosasa i współczesnego Polaka dając taki sam kapitał początkowy polak poradzi sobie z nich na pewno nie najgorzej bo w potrzebie ewolucyjnej bierze pod uwagę, kto go może wychujać i jak najszybciej osiągnąć cel. Anglik w tym czasie je i zamawia herbatę, Skandynawa okradli bo zapatrzył się na zorze polarną.

Kontrast
Masturbow

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 19:51
nieboszczyk napisał(a):Ja tam nie potrzebuję pałki teleskopowej wciągnąłbym Cię nosem,ale boje się że mi kozy wyruchasz ;)
wolfx

wciągnęłabym Cię nosem, ale boję się, że mi kozy wyruchasz - to był mój post skierowany do Kontrasta podczas naszej wymiany zdań kilka tyg. temu :?
magnolia84

Top posty

przez jetodik 04 kwi 2015, 20:50
magnolia84, no widzisz, za to samo za co można trafić do top postów w innej sytuacji można dostać miano patoli:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Top posty

przez magnolia84 04 kwi 2015, 20:54
jetodik, życie bywa przewrotne :bezradny:
magnolia84

Sortuj wg