Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez Sayace 04 lis 2013, 23:14
Co to za miejsce?! ;D
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

Top posty

przez Niktita 04 lis 2013, 23:15
Luktar napisał(a):Niktita, myślałam, że przytoczyłeś swoją historię by pokazać nam, że stosowanie przemocy wobec dzieci jest pozytywne w skutkach. A teraz twierdzisz, że to straszny dramat... zdecyduj się!

W tym przypadku jak ktoś nie chce jeść nie na złość, tylko nie je, bo już nie może, to nie powinien być karcony. Bardzo mnie to zraniło.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Top posty

przez Zupapomidorowa 04 lis 2013, 23:16
Niktita, czyli przyznajesz, że stosowanie kar cielesnych przez rodziców wyrządza krzywdy dzieciom?
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez Hans 04 lis 2013, 23:18
Nie wiem, no żarty, śmieszne, widzicie, że ktoś jest nawiedzony czy, że choroba nie pozwala mu normalnie brać udziału w dyskusji na forum internetowym albo jest trollem, to z uporem maniaka mu odpowiadacie, te dyskusje są kompletnie bezcelowe, potem się śmiejecie, zamiast go zbanować albo ignorować. I nie ma się co tłumaczyć zaburzeniami, bo wtedy się stawiamy w takim świetle jak nas widzi społeczeństwo - niebezpieczni wariaci, których należy izolować, a tu tak niewiele trzeba, żeby nie naciskać przycisku "wyślij". Śmiechy i żarty, a jakbym zrobił konkurs w jedzeniu jabłek na czas przez ludzi bez rąk, to by było oburzenie, moralizatorstwo i Trybunał w Hadze.
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez Niktita 04 lis 2013, 23:21
Luktar napisał(a):Niktita, czyli przyznajesz, że stosowanie kar cielesnych przez rodziców wyrządza krzywdy dzieciom?

Nie potwierdzam. Pisałem to po kilkakroć, ale jak widać tutaj znajduje się banda troglodytów, która powinna wrócić się na drzewa. Stosowanie kar cielesnych jest jak najbardziej słuszne <=>(wtedy i tylko wtedy, gdy [dla ułomnych, nieznających tej ekwiwalencji]) dziecko na to ZASŁUGUJE, a zasługuje wtedy, gdy krzywdzi drugą istotę. Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc. :x
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Top posty

przez Masked_Man 04 lis 2013, 23:54
Niktita, ja jebie, koles, ale z Ciebie spinator. Po co tak sie wsciekasz? Nikt nie mial zamiaru Cie urazic. Cos mi sie zdaje, ze Ty masz jakos ekstra pojechana w dol samoocene.
Masked_Man

Top posty

przez *Wiola* 05 lis 2013, 00:02
Hans, Czasami nie da się nie śmiać, może masz rację , że nie zawsze wypada, ale wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ;)

-- 05 lis 2013, 00:03 --

Niktita, To się zdecyduj czy my troglodyci czy homo sapiensy ;)
Moderator

Top posty

przez Hans 05 lis 2013, 00:12
*Wiola*, wiem, masz rację, że różne rzeczy różnych ludzi śmieszą, ale pamiętam jakiś temat tego użytkownika o szatanie chyba i widać było wyraźnie, że się zgrywa lub nie zażywa leków, to go podpuszczali i się skończyło wyzwiskami i chyba potem było oburzenie (słabo to pamiętam), że obraża innych. Prawie każdy powinien mieć prawo wypowiedzi, ale niektórym by może ban pomógł, póki nie pokażą, że pod językiem tabletki nie ukrywają. ;)
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez *Wiola* 05 lis 2013, 00:26
Hans, Trzeba głownego admina zapytać , czy zamiast captcha podczas rejestracji można język sprawdzać ;)
Moderator

Top posty

przez Arhol 05 lis 2013, 00:35
Jako ekipa i tak nadal z użytkownikiem Niktita, postępujemy łagodnie,na wszelkich innych forach na których zdarzyło mi się być,ilość flame'u wyprodukowana przez owego usera spokojne by starczyła do dożywotniego urlopu od forum,nie mówiąc o dawce hejtozolu który otrzymałem na pw :mrgreen: ( i którego tu przytaczać nie będę) ,co w przypadku często wielkodupnych panów adminów i modów by się skończyło instabanem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Top posty

przez deader 05 lis 2013, 09:22
Hans napisał(a):jakbym zrobił konkurs w jedzeniu jabłek na czas przez ludzi bez rąk, to by było oburzenie, moralizatorstwo i Trybunał w Hadze.

Łeee, gorzej jakby to był konkurs w obieraniu jabłek ze skórki :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Top posty

przez Hans 05 lis 2013, 19:25
*Wiola* napisał(a):Hans, Trzeba głownego admina zapytać , czy zamiast captcha podczas rejestracji można język sprawdzać ;)

:D

@Kestrel - ja za zamordyzmem nie jestem i fajnie, że jest taka moderacja jak jest, no ale czasem też się zirytuję.

@deader - :) pewnie by była oglądalność i by się śmiali, ale oficjalnie wszyscy by byli oburzeni. Teraz to taguje się coś "suchar" i po tym tagu przejdzie wszystko, za moich czasów to się nikt nie krył, no ale trzeba się jakoś bronić przed politpoprawnością.
Feed your head
Feed your head

Top posty

przez deader 05 lis 2013, 19:54
Hans napisał(a):pewnie by była oglądalność i by się śmiali, ale oficjalnie wszyscy by byli oburzeni

To jest posiadanie ciastka i jedzenie go wyniesione do rangi sztuki :twisted:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Top posty

przez nieboszczyk 12 lis 2013, 17:45
fatuma03 napisał(a):
deader, bEdzie ras :why:

..albo dfa? :roll:
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg