Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Arhol 22 paź 2013, 00:18
Masked_Man, Będę spodziewał się sosen lecących w moim kierunku
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Masked_Man 22 paź 2013, 00:20
Kestrel, miales tyle drzew do wyboru. Czemu akurat sosna? :P
Masked_Man

przez Arhol 22 paź 2013, 00:21
Masked_Man, Aj nie,Brzoza,to była brzoza :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Masked_Man 22 paź 2013, 00:25
Kestrel, Maciorewicz twierdzi, ze trotyl. Chyba, ze cos nowego wymyslil. Ja nie wiem :P
Masked_Man

przez Arhol 22 paź 2013, 00:27
Masked_Man, Przecież wiadomo że to wujek vlad rzucał brzozami rekreacyjnie....
:pirate:

Ale chyba wystarczy trollerki na temat tupolewa ;< .
Moderator

przez Artemizja 22 paź 2013, 06:13
Niktita, mam już serdecznie dosyć Twojego zachowania. Oficjalnie dostajesz rangę obserwowanego. Radzę Ci się powstrzymać od ataków personalnych, ponieważ łamiesz Regulamin. Jak na razie jest tylko ta ranga, ale nie mam zamiaru dłużej się z Tobą patyczkować. Ostrzegam- jeśli będziesz nadal próbował atakować kogokolwiek, dostaniesz ostrzeżenie, a później bana.

A Was już proszę o zakończenie off-topa.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Lord Kapucyn 22 paź 2013, 11:51
No cóż- co do niedoszłego samobójcy, którym tak się wszyscy martwili. Najpierw się wszystkiego wyparł, potem cynicznie dał do zrozumienia, że ma to wszystko w dupie. :) Także Znieczulona Władza vs. Mesjasze, 1:0.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 22 paź 2013, 11:58
Dark Passenger napisał(a):No cóż- co do niedoszłego samobójcy, którym tak się wszyscy martwili. Najpierw się wszystkiego wyparł, potem cynicznie dał do zrozumienia, że ma to wszystko w dupie. :) Także Znieczulona Władza vs. Mesjasze, 1:0.

To faktycznie dziwnie się zachował:/
W takim razie teraz zaczynam Was rozumieć dlaczego zmieniliście swoje podejscie w tych sprawach. Cóż zwracam honor i tak naprawde to wolę zaburzonych Modów, niż jakiś normalniaków, a wtedy troche mnie poniosło, przyznaję się ;)
Ale już tak czasem mam :-| Mam nadzieję, że mi to wybaczycie:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Arhol 22 paź 2013, 12:07
Cóż tak jak było mówione, na szczęście 99% internetowych samobójców jest niedoszłymi samobójcami,którzy żyją i mają się lepiej lub gorzej,ale jakoś żyją.
Czasem to wręcz przypomina tanią szopkę rodem teatrzyku kukiełkowego,stereotypy się tworzą itd.
Moderator

przez Abbey 22 paź 2013, 15:36
Nefertari napisał(a):Oficjalnie dostajesz rangę obserwowanego. Radzę Ci się powstrzymać od ataków personalnych, ponieważ łamiesz Regulamin. Jak na razie jest tylko ta ranga, ale nie mam zamiaru dłużej się z Tobą patyczkować. Ostrzegam- jeśli będziesz nadal próbował atakować kogokolwiek, dostaniesz ostrzeżenie, a później bana.

też dostanę rangę?może ktoś by mnie na forum zauważał. :pirate:

ale tak całkiem na serio, chodzi o pana26xyz? Bo on pod innym kontem już któryś dzień do mnie hejtuje na pw jakie kobiety są podłe :mrgreen:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Kokojoko 22 paź 2013, 16:11
Vett napisał(a):
ale tak całkiem na serio, chodzi o pana26xyz? Bo on pod innym kontem już któryś dzień do mnie hejtuje na pw jakie kobiety są podłe :mrgreen:

Tak. On obraził tu niejedną osobę. Takie osoby powinny być z miejsca blokowane.
Kokojoko

przez Artemizja 22 paź 2013, 16:41
Vett, ja Cię zawsze widzę.

A co do tamtej sytuacji...to właśnie dlatego Ekipa decyduje o tym, co robić lub czego nie robić, gdy pojawiają się posty typu"idę się zabić". Wy się martwiliście, przejmowaliście, kłóciliście, a delikwent miał to gdzieś. Typowe dla szantażystów emocjonalnych. Mam nadzieję, że to da Wam trochę do myślenia.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez linka 22 paź 2013, 16:44
Nefertari napisał(a):Vett, ja Cię zawsze widzę.

A co do tamtej sytuacji...to właśnie dlatego Ekipa decyduje o tym, co robić lub czego nie robić, gdy pojawiają się posty typu"idę się zabić". Wy się martwiliście, przejmowaliście, kłóciliście, a delikwent miał to gdzieś. Typowe dla szantażystów emocjonalnych. Mam nadzieję, że to da Wam trochę do myślenia.

Pomijam już fakt, że kilka takich sytuacji zakończyło się interwencją policji w mieszkaniu "delikwenta" na wniosek osoby z forum, która bała się o samobójcę - a konsekwencją tego były bluzgi i obrażanie osób które się przejęły na tyle, żeby podjąć działania....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Artemizja 22 paź 2013, 16:59
A co do zwracania honoru...to myślę, że miło by było, żeby padło to w kierunku niosącej_radość, bo co niektórzy napadli na Nią na podstawie domysłów i wyrwanego z kontekstu fragmentu wiadomości. Dziewczyna miała rację wlepiając bana. Ekipa zna zarówno forum jak i Użytkowników i wie do czego niektórzy potrafią być zdolni. Dobrze wiemy, kiedy ktoś wraca na forum pod innym nickiem, manipuluje, ponieważ znamy "zaplecze" forum. Właśnie dlatego do Ekipy zapraszamy osoby, które nie dają się zmanipulować i nie ulegają szantażowi emocjonalnemu. Nie świadczy to o znieczulicy, ale o zdrowym rozsądku i ocenie sytuacji. Są pewne granice, który każdy musi przestrzegać i tego będziemy egzekwować.

Administrator

Sortuj wg