Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez dogomaniaczka 15 lut 2012, 21:38
a kto powiedział, że jest to ok? nie obraziłaś nikogo z forum, ale obraziłaś konkretną osobę. a to co zacytowałaś, to owszem zgadzam się w z tym w pełni, ale skoro nie umiesz pohamować swoich emocji, to może nie powinnaś być moderatorem? Ja podziwiam za tę pracę i za to co tu robicie, ale no jak widać do tego trzeba mieć silne nerwy, bo to że jest ciężko, nie jest usprawiedliwieniem, na pisanie niektórych tekstów. Czy ja jestem jednym z psycholi, żeby do mnie pisać w sposób " nie dociera" " coś Ci powiedziałam " Poiweidziałam skończ" " idź się wyżyj na kimś innym" no sorry, ale jak nie potrafisz inaczej, bo masz w sobie za dużo emocji, to może po prostu nie powinnaś moderować. Ja bym w życiu sie na to nie pisała drugi raz, bo wiem, że to nie dla mnie i że pewnie zbyt ciężko byłoby opanować emocje, a szkoda, żeby inni użytkownicy na tym cierpieli.
Jak widzę, to piszę, jakbyś nie pamiętała, jak Amon kiedyś chamsko się odezwał do użytkowniczki, moim zdaniem, nie słsuznie to też napisałam. Spoko, jak sobie umyśliłaś że prowadzę jakąś osobistą krucjatę wobec Ciebie, to zapewniam Cię, że jesteś w błędzie, mimo wszystko mam ciekawsze rzeczy do roboty. :mrgreen:

przez depresyjny86 15 lut 2012, 21:51
Zgadzam się z Dominiką, Basia czasami przesadzasz z ostrością swoich postów.Jak już napisałem Ci na PW, takich słów jak " nie dociera " albo " idż się wyżyj na kimś innym" możesz używać do trolli albo amfce ale nie do normalnej użytkowniczki,która niczego Ci nie zrobiła. Chodzi po prostu o Twój sposób wypowiedzi w tej sytuacji z Dominiką i innych sytuacjach.Nie nadinterpretuj każdej sytuacji kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza jako atak na swoją osobę.Przecież sama Domi napisała przed chwilą, że nie ma nic do Ciebie jako człowieka.Nie interpretuj tego też jako "najazd na Ciebie" bo nie o to tutaj chodzi,a poza tym sama wiesz, że Ciebie lubię, i nie ośmieliłbym się i nie mógłbym walić jakichś tekstów mających na celu krytykę dla krytyki.W ogóle to za dużo emocji Doksy,to tylko forum,więc chyba możemy rozmawiać na spokoju i luzie zamiast używać takich zdań jak przytoczone wyżej.
Ostatnio edytowano 15 lut 2012, 21:59 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez dogomaniaczka 15 lut 2012, 21:58
Pewnie, że nie mam, co mogę mieć, wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy jakieś słabości..ale też no..czasami bez przesady. Nie wszystko co się pisze musi być atakiem przed którym trzeba się od razu bronić nie wiadomo jak..Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, ale też uważam, że jak sie z kimś dyskutuje, to jednak warto zachować tę kulturę słowa, zresztą takie coś jest nawet w regulaminach większości for. I to nie ma nic wspólnego z napisaniem " ale się wkurwiłem" czy cośw tym stylu..To dwie różne rzeczy.
Nie wiem co ja takiego zrobiłam, że groziło mi się już ostrzeżeniem i to w taki sposób. Nie zawsze wszyscy muszą się ze sobą zgadzać, prawda? A ciężko, żeby jak się toczy dyskusja i osoby się ze sobą zgadzają, żeby było cukierkowo.

-- 15 lut 2012, 21:59 --

Kończę temat, głowa mnie boli, miłego wieczoru.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intel 15 lut 2012, 22:38
dominika92 napisał(a): Dla mnie to fałszywe.

Coś takiego.
I Ty masz czelnośc komuś teraz zarzucać fałszywość??
Hehehehehehe
A co było pól roku temu?
Wtedy kiedy toczyłem ostrą wojnę z "wierchuszką " tego forum???
Byłaś jedną z pierwszych, która się na mnie rzuciła w obronie "zielonych"
Że ja jestem "be" i powinno się mnie, chama, praktycznie eksterminować, a "zieloni" są "git"
Teraz zaś zmieniasz zdanie?
I nie każ mi proszę szukać w archiwum Twoich postów, ktore to udowodnią.
Tyle w temacie.
Więcej nie napisze , bo mnie "obserwują"
I nie jest to objaw schizofrenii tylko napis nad moim nickiem.
intel

przez dogomaniaczka 15 lut 2012, 22:46
Nadal uwazam ze zieloni sa git i mam wielki szacunek do ich pracy,co nie znaczy ze musze sie slepo zgadzac ze wszystkim co pisza :) a coz nawet jakbym zmienila zdanie to tak sie zdarza nie trzeba miec cale zycie jednej opini na jakis temat :)

przez intel 15 lut 2012, 22:51
No to w takim razie "peace & love"
Pozdrawiam
intel

przez Michuj 15 lut 2012, 22:52
Ja podtrzymuję swoje zdanie. Forum ma dosyć ''specyficzny'' charakter i jest tylko 2 modów, którzy pofatygują się zapytać, uspokoić, spróbować pogadać, zamiast grożenia i w kolejności używania ostów i banów, który jeszcze bardziej rozsierdzą (czego dowodem jest nasza trójka obserowanych ;) ) Tak wg. mnie powinien wyglądać funkcyjny na tym forum.
Loża szyderców

przez Artemizja 15 lut 2012, 22:54
Pozwólcie,że wtrącę swoje trzy grosze.Przede wszystkim,jest mi strasznie przykro czytając Wasze wpisy.Lubię i Dominikę i Basię i nie mogę patrzeć jak się kłócicie....
Z jednej strony rozumiem paradoksy - jak się ze wszystkich stron dostaje obelgi i wciąż ktoś powtarza,że robi się coś nie tak,to wszystko idzie zinterpretować jako przytyk,zaczepkę i negatywne słowa skierowane bezpośrednio ku swojej osobie...a niestety,jeśli człowiek pozwoli sobie wejść na głowę,to nikt nie będzie brał pod uwagę jego zdania...jak ktoś mądry mi kiedyś powiedział-czasami trzeba tupnąć nogą...zatem rozumiem reakcję Basi...
Z drugiej strony rozumiem również Dominikę,która nie miała niczego złego na myśli i poczuła się dotknięta bezpośrednimi uwagami w niezbyt miłym tonie...wielu osobom zrobiłoby się z tego powodu przykro...i dlatego również rozumiem jej oburzenie...

Niemniej jednak,uważam że obydwie zareagowałyście trochę zbyt emocjonalnie,co niewątpliwie postawiło sprawę na ostrzu noża...jest to oczywiście tylko moje zdanie...

Jeśli chodzi o pracę Moderatorów,to uważam,że wykonują kawał dobrej roboty.Dbanie o forum,które ma ponad trzydzieści tysięcy użytkowników to nie lada wyczyn.Poza tym,spotykając tutaj tak różne osobowości,które niejednokrotnie same prowokują konflikty,szczerze podziwiam ich cierpliwość.Szkoda,że nie ma naboru na Moderatora,bo zważywszy na to,ile czasu spędzam na forum i jak bliskie mi się stało, chętnie bym się zgłosiła(choć wątpię,żeby mnie przyjęli ;) ).Ankieta jest bardzo nieprecyzyjna i nie pozwala odnieść się do każdego Moderatora z osobna.Uważam,że o dobrych rzeczach również trzeba pisać,a nie tylko o tych złych.Napiszę więc tak:
- *Wiolę*, -cenię za jej niebywałą życzliwość i ciepłe słowa,które odnalazłam w wielu jej postach,
_ *Monikę*, -za próby dotarcia do źródła problemów użytkowników,poprzez zadawanie pytań,które często okazują się bardzo pomocne,
- paradoksy, -cenię za szczerość (czasami do bólu ;) ), bezapelacyjną umiejętność obrony własnego zdania,
- Mada_Scientista, - za rzeczowe informacje i niebywałe poczucie humoru,
- Korbę, - za otwarte mówienie o swoich uczuciach i zrozumienie,
- linkę, -za wytrwałość w dyskusji.

Tak,więc kończę swój wywód i dziękuję Moderatorom i Administracji za ich pracę,bo przecież gdyby nie Wy,to forum by nie istniało,a wszelkie dyskusje,kłótnie i inne tego typu rzeczy nie mogłyby mieć miejsca...zatem,Kochani Użytkownicy-doceńcie to,że forum istnieje i funkcjonuje ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dogomaniaczka 15 lut 2012, 23:03
Bellatrix chyba sie ze wszystkim zgadzam co napisalas :)a tak teraz po ochlonieciu dodam ze Basia ja naprawde osobiscie nic do Ciebie nie mam i Cie lubie, aczkolwiek no uwazam ze nie raz za ostro reagujesz, ale to pewnie tez kwestia charakteru takiego :) ja tez czesto biore vos do siebie w takich dyskusjach ale staram sie jak moge jednak zeby nikogo nie urazac. Ja jakos szczegolnie cenie sobie moderowanie Moniki i uwazam ze to swietna decyzja byla przy naborze :)

przez Michuj 15 lut 2012, 23:13
Skoro mówimy konkretnie o personaliach, to dobrzy modzi to: Monika, Mad, Wiola, Kobra. Reszta nie interesuje się tym co może się dziać, nie nawiązuje dialogu (generalnie mówmy szczerze: ma w dupie) i od razu sypią się osty bany itd...
Loża szyderców

przez intel 15 lut 2012, 23:14
Dominika.
Inteligentna z Ciebie Kobieta i mam nadzieję że z obecnej sytuacji wyciągniesz właściwe wnioski.
NIKT nie jest do końca zły, ani do końca dobry.
Gdy miałem wojnę z "zielonymi" to postrzegałaś mnie jako osobę zdegenerowaną, złą .
Sama widzisz , że do końca tak nie jest.
Bardzo łatwo można zostać zaszufladkowanym broniąc uparcie swojego zdania.
pozdrawiam.
intel

przez depresyjny86 15 lut 2012, 23:53
A ja Najbardziej lubię Linkę i Paradoksy i Korbę z moderatorek:) Doceniam ich pracę,ich szczerość,doceniam je jako osoby bo są zajebistymi osobami na które można liczyć zawsze,i kurde do każdej z nich bym się przytulił :mrgreen: ;) <wieeeem jestem zbyt wrażliwy,ale no...jak kogoś lubię to już na maxa>
:)

przez dogomaniaczka 16 lut 2012, 00:13
intel, o, dziękuję za komplement, akurat od Ciebie bym się go nie spodziewała nigdy. :) Wychodzę z założenia, że nikt nie jest tu zły, bo nie jesteśmy tu dla zabawy, a z powodu jakiś problemów i poważnych zaburzeń...Jeśli wypowiadasz się tak jak teraz czyli normalnie, to nic do Ciebie nie mam, aczkolwiek wtedy kiedy rzucałeś wyzwiskami to już zupełnie inna bajka, rozumiem, że pewnie kierowało Tobą zaburzenie, ale mimo wszystko osoby z zaburzeniami, też muszą mieć jakieś granice.
Również pozdrawiam. :)

przez Midas 16 lut 2012, 00:30
- *Wiolę*, -cenię za jej niebywałą życzliwość i ciepłe słowa,które odnalazłam w wielu jej postach,
_ *Monikę*, -za próby dotarcia do źródła problemów użytkowników,poprzez zadawanie pytań,które często okazują się bardzo pomocne,
- paradoksy, -cenię za szczerość (czasami do bólu ), bezapelacyjną umiejętność obrony własnego zdania,
- Mada_Scientista, - za rzeczowe informacje i niebywałe poczucie humoru,

Ja widzę to tak samo. Co do pozostałej dwójki to albo mało piszą i nie mogę ocenić, albo nie trafiam na ich posty po prostu.

Ogólnie to na każdym forum podziwiam modów, że im się chce. Mnie by się nie chciało użerać z userami, moderować topiki, wklejać, rozklejać, wyrzucać do kosza, dyżurować itp. itd. :bezradny: no chyba, że miałbym za to jakąś penysjke :P
Padłeś?! Powstań!!

Sortuj wg