Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez khaleesi 20 paź 2013, 21:51
Nefertari, w sensie konkurencji by nie pomagała? ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 21:52
khaleesi, tego nie wiem. Ten wymóg ustalono na długo zanim ja weszłam do Ekipy.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez PJT 20 paź 2013, 21:53
jest jedna moderatorka na forum ktora bardzo lubie i wysoko oceniam to niosąca_radość ;)
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 21:55 przez PJT, łącznie edytowano 1 raz
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 20 paź 2013, 21:54
Niktita napisał(a):Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...
A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.
Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...

Przypominam o co chodziło w tym wątku bo jest 11 czy 12 stron
Anna Maria

przez khaleesi 20 paź 2013, 21:55
no własnie niosąca radość nie dostanie upomnienia, ostrzezenia za tą pw do Nikity? :bezradny:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez *Wiola* 20 paź 2013, 21:58
khaleesi, w pw nie ingerujemy , możecie tam sobie jechać równo , dotyczy to również moderacji ;)
Moderator

przez Candy14 20 paź 2013, 21:58
link do tematu, który wywołał burzę ycie-to-kara-t45187.html

przeczytalam caly temat i jeszcze bardziej nie wiem o co ten krzyk? Temat ma 10 stron..co jakis czas facet pisze ze idzie sie zabic po czym na drugi dzien odpisuje jak gdyby nigdy nic. Pomijam to, ze naublizal uzytkowniczce , ktora opisala swoja sytuacje i juz wtedy powinien dostac ostrzezenie. Niosaca Radosc bardzo fajny post mu napisala wskazujac rozne opcje z ktorych moze skorzystac
pan26xyz, to nie jest forum samobójców, ale ludzi, którzy chcą wyjść z tego bagna, dlatego nie tolerujemy tutaj postów takich jak Twoje.
Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.
Nie wiem gdzie ten jej chamski post, ktory mial go popchnac do samobojstwa ale ja go nie znalazlam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 20 paź 2013, 21:58
Widać w tym temacie, który wyladował w koszu, że moderacja zbytnio mu nie pomogła, jedynie pomogła go usunąć. A chłopak ewidentnie miał poważne zaburzenia:/ o czym swiadczą jego wpisy na kolejnych stronach.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez -ista 20 paź 2013, 22:00
Niktita napisał(a):
-ista napisał(a):Niktita
A tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

Czy moderacja/administracja to widzi? Zamierza zareagować, czy może ja dostanę bana?

Niktita napisał(a):
-ista napisał(a):NiktitaA tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

Jak to pewien gbur napisał - Moderacja jest od utrzymywania porządku, zatem się pytam, czemu wciąż ten użytkownik nie dostał nawet ostrzeżenia, a jego post jest dalej widoczny i każdy może go przeczytać? Innych tak chętnie cenzurujecie, ale jak ktoś mnie wyzywa, to administracja cicho-sza. Jestem niewygodny i dlatego na ubliżanie mi będą pozwalać w całej rozciągłości, ale jakbym ja napisał do tej osoby, aby wykurwiała, to bym od razu ban dostał. A wy dalej liżcie stopy administracji i modów, by mieć ulgi w regulaminie.

Ziom, Ty tak na poważnie ? :D Wyluzuj, i nie bój nic - mnie też nikt nie kocha ;)

Apeluję do moderacji i administracji, żeby udzielić użytkownikowi Niktita jednodniowego immunitetu, jednorazowej dyspensy, coby chłopak mógł mnie z tej okazji specjalnie pojechać :D Dajesz, po strzale i będziemy kwita ;)

ladywind napisał(a):Relatywisto czyżbyś dołączył do kółka wzajemnej adoracji/moderacji??

A testy typu paszoł won ktos wrażliwszy od Ciebie moze różnie odebrać. Jesteś taki "wielki bo niektryz Twoi xiomkowie tak Cie lubia
to forum prypomina parodie

No co Ty ? Dalej z zasady jestem antysystemowy, także bez obaw, nic się nie zmieniło ;)

Poważnie ? Przecież ten post ewidentnie pisany był w żartobliwej konwencji :P Chyba już więcej emiotijonów nie dało się najebać ? :D Ehh ... źle się dzieje :P Za "moich" czasów ludzie na nerwicy.com mieli do siebie więcej dystansu ;)

Nefertari napisał(a):Niktita, przecież dostał ostrzeżenie :shock:

Heh, ostrzeżenie na dobry początek zawsze na propsie ;)
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 22:03 przez -ista, łącznie edytowano 2 razy

przez *Wiola* 20 paź 2013, 22:01
ladywind, A ja się dziwię , że Ty nie wyciągnęłaś swojej pomocnej dłoni , . ;)
Moderator

przez khaleesi 20 paź 2013, 22:01
*Wiola*, dobrze wiedzieć, że na pw regulamin nie obowiązuje ale swoja drogą to dziwne i niestosowne, ze moderator takie pw pisze do userów bezkarnie! :evil:
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 22:02
Każdego mamy karać za Prywatne Wiadomości? Ilu z Was kiedyś napisało do kogoś coś w ostrzejszym tonie, nawet bezczelnym, co? Na forum zachowywała się jak należy, nie mam do Jej pracy zastrzeżeń. A w przedstawione PW, które mogło być wyrwane z kontekstu, mogło być dowolnie zmienione(nie jest to zrzut z ekranu) nie stanowi żadnego dowodu. Ostre słowa w PW nie upoważniają do przyznania komuś ostrzeżenia. Gdyby to były wyzwiska, to jak najbardziej. Szczerze mówiąc, to dostawałam PW przepełnione wyzwiskami i drwinami z mojego osobistego życia i nie robiłam z tego tragedii. O trochę ostrzejszych słów nie robi się afery.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 20 paź 2013, 22:02
no comment.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Adam Smith 20 paź 2013, 22:02
-ista, wrócił i już się burdel zrobił :mrgreen:
Adam Smith

Sortuj wg