Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 21:33
Day&Night,
Sam personalnie spinasz na kogos dupe, chociaz masz raptem 2 posty, i jeszcze twierdzisz, ze moglbys oczekiwac przeprosin? Czlooowieku, oprzytomniej :zzz: Nie przeprosilbym nawet pod grozba wiezienia.

OKKK, juz sie zamykam, bo sie robi nieprzyjemnie.
NieznanySprawca

przez khaleesi 20 paź 2013, 21:34
kasiątko, ale dostał ostrzeżenie bo napisał co napisał do Nikity
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 21:35
abraxas, link do tematu, który wywołał burzę http://www.nerwica.com/ycie-to-kara-t45187.html. Temat jest w koszu i możesz sama przeczytać, jak to wyglądało. A na off-top reagujemy i wierz mi lub nie, ale gdyby było inaczej, to na forum byłby jeden wielki bajzel. Jak myślisz, kto to wszystko sprząta? Kto wycina off-top i przenosi do kosza? Kto łączy wątki, żeby nie były zdublowane? Ekipa. Tylko tego nie widać. To jest widoczne, ale w logach.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 20 paź 2013, 21:36
khaleesi, ale regulamin mówi że najpierw upomnienie słowne, przywołanie do porządku potem ostrzeżenie jeśli się nie opanuje. Multikonta kiedyś od razu były kasowane
Anna Maria

przez abraxas 20 paź 2013, 21:38
Nefertari, domyślam się, że jest dużo roboty bo też kiedyś tą fuchę wykonywałam. Dlatego dziwię się takim oporom przed jeszcze jedną osobą do pomocy. Może i było to wałkowane, ale argumentów nie rozumiem.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Artemizja 20 paź 2013, 21:38
kasiątko, za obrazę innego Użytkownika jest ostrzeżenie-nie ostrzeżenie słowne. Ostrzeżenie słowne jest w wypadku off-topu, przepychanek słownych i tak dalej. Proszę, nie rób zamieszania jeśli jesteś niedoinformowana ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Day&Night 20 paź 2013, 21:40
NieznanySprawca, dokładnie, spinam dupę na kogoś choć mam dopiero dwa czy trzy czy trylion postów. Ponoć jeszcze parę stron temu byliście przeciwko nierówności osób z krótkim i długim stażem. A wiesz czemu tak się spiąłem? Zirytował mnie jegomość powtarzający w kółko jedno i to samo o pieniądzach z reklam jak jakieś dziecko. Każdy tutaj umie czytać i wystarczy jak napisałby to raz, a to się powtarza i powtarza dalej wyrażając swoje nic nie znaczące zdanie. Nawet jeżeli obsługa ma jakiś profit z tego tytułu, jak dla mnie jest to uzasadnione i nie mam nic przeciwko temu, gdyż muszą użerać się z takimi osobami jak np. Nikita, do których żadne słowo nie chce trafić. Koniec OT

przez khaleesi 20 paź 2013, 21:40
abraxas, no własnie nie rozumiem dlaczego nie można jeszcze jednego modka. Najlepiej takiego co siedzi nocami by mógł kasować wypociny amfce by nie musiały wisieć do rana :bezradny:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Niktita 20 paź 2013, 21:43
Ja już dawno zakończyłem dyskusję, a tu dalej pewien jegomość wiesza na mnie psy jak dziecko. Już nie będę pisał w tym temacie, więc proszę o danie mi spokoju. Pisałem kilka postów o zarabianiu, gdyż do wielu ludzi to nie docierało, ale dałem sobie spokój, bo oleju do głowy co poniektórym nie doleję. Proszę się ode mnie już odpierwiastkować i przestać się na mnie powoływać i zasłaniać mną. DOBRANOC!
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Anna Maria 20 paź 2013, 21:44
Nefertari, to bez sensu. Każdemu może się wymknąć.
Anna Maria

przez Artemizja 20 paź 2013, 21:46
kasiątko, multikonta nadal są kasowane z automatu. A do Regulaminu radzę Ci zajrzeć, ponieważ jasno mówi, że o tym, które ze środków zostanie wykorzystane decyduje Ekipa.

Co do wyboru nowego Moda, to powiem wprost. Pozostali członkowie Ekipy muszą mieć do takiej osoby zaufanie i być pewni, że nie zrezygnuje po dwóch miesiącach, dana osoba musi być przynajmniej w miarę stabilna i nie być w ekipie innego forum. Do tego dochodzi praca za free i multum nerwów.

Administrator

przez khaleesi 20 paź 2013, 21:48
Nefertari, nie byc w ekipie innego forum ale w sensie psychicznym forum? :bezradny: Nie rozumiem
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 21:48
kasiątko, o ile off-top faktycznie każdemu się zdarza i upomnienie słowne czasami pomaga(niestety tylko czasami :? ) o tyle jeśli ktoś wyzwie drugą osobę, to sytuacja jest diametralnie inna.

-- 20 paź 2013, 21:49 --

khaleesi, Główny Admin wprowadził wymóg, że osoba, która chce być modem tutaj, nie może być równocześnie modem na innym forum o podobnej tematyce.

Administrator

przez Anna Maria 20 paź 2013, 21:50
Nefertari, nerwy każdego mogą ponieść. Mnie kiedyś, bodajże dwa razy nerwy poniosły to dostałam tylko słowne upomnienie. Zaznaczam, że wprost wyzywałam.
Anna Maria

Sortuj wg