Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 20:41
Ona nie niesie radości.

Gdy tylko zobaczylem, o czym gadacie, wiedzialem, ze to przewrotnie filozoficzne stwierdzenie w koncu padnie :mrgreen:
Sam rozwazalem, czy tego nie napisac, ale tu malo kto niesie radosc. 8)
NieznanySprawca

przez slow motion 20 paź 2013, 20:42
Masked_Man, a nawet jeśli to co? zazdrościsz?

Nefertari, mi smakowała herbata, bo Pan Moderator mnie poczęstował :mrgreen: :mrgreen:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:42
khaleesi, a co ze skargami na tego typu tematy, które Ekipa otrzymuje na PW? Co z pretensjami, że ludzie nie wchodzą tutaj po to, żeby się denerwować i odchodzić od zmysłów, bo ktoś pisze, że idzie się zabić, znika z forum, a później wraca jak gdyby nigdy nic? Co z ludźmi, którzy po takim czymś mają napady lękowe?

Masked_Man, gdyby były z tego profity, to nie zapierniczałabym jak dziki osioł w realu tylko siedziała sobie z herbatką w domku i buszowała po forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 20 paź 2013, 20:43
Nefertari, kurczę nie wierzę, że ludzie na prawdę myślą, że wy za swoje funkcje kasę bierzecie :shock: :P
Variable

przez Masked_Man 20 paź 2013, 20:44
slow motion, nie zazdroszcze. Po prostu wiem, ze to tez jakis sposob na dorobienie sobie paru grosiakow. Po prostu nie rozumiem po co to ukrywac?
Nefertari, nie mowie o tym, ze da sie z tego calkowicie wyzyc, ale zawsze lepsze jest te dodatkowych kilka zlotych.
Masked_Man

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:44
Masked_Man, Niktita, proponuję napisać do abcZdrowie i zapytać, ile Ekipa ma z obsługi forum :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:44
abraxas napisał(a):*Wiola*, to aż tyle takich tematów kasujecie?

Może nie tyle. . ale wtedy kiedy inaczej do tego podchodziliśmy takich akcji było zdecydowanie więcej, Nie będę wymieniała nicków, ale jest nawet w tej chwili kilka osób na forum , które pisały , że idą to zrobić, stawiały na nogi pół forum , a potem pojawiały się za kilka dni jakgdyby nigdy nic, .
Moderator

przez Masked_Man 20 paź 2013, 20:45
virgo21, ale jak mozna nie wierzyc w to, ze na tych wszystkich partnerstwach, reklamach, i tym podobnych rzeczach sie nie zarabia? To co, wszystkie inne fora, youtuberzy, itp. zarabiaja na tego typu rzeczach a administracja nerwica.com nie?
Masked_Man

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:46
Masked_Man, poza paczkami z winem i słodyczami nie mamy z tego złamanego grosza. Ekspert ma płacone, bo jest oficjalnie zatrudniony przez abcZdrowie. My nie jesteśmy. Pełnimy tu wolontariat. ABC czerpie z tego zyski. My niestety nie mamy do tego dostępu, choć nie powiem, że by się przydało.

Administrator

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 20:46
Masked_Man, glowny admin na pewno, ale co do reszty, to mam watpliwosci 8)
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:49 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 2 razy
NieznanySprawca

przez Candy14 20 paź 2013, 20:47
Oczywiście jestem już uznany za paranoika przez administratorkę

bo piszesz jak paranoik
studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT.

i wlasciciel forum zapewne zarabia. Ale ani administratorka ani moderacja wlascicielami forum nie sa. Jak mozna tego nie rozumiec?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez abraxas 20 paź 2013, 20:47
*Wiola*, ja tylko jeden taki temat kojarzę, nie ma obowiązku odpowiadać i tyle. A że ktoś przeczyta i mówi, że ma po tym lęki... No cóż, nie wiem jak to rozwiązać, ale ja nie mam też ochoty wchodzić w jakieś wątki i czytać wulgaryzmy, oglądać babki z cycami na wierzchu czy przewijać 10 stron offtopu w wątku na poważny temat.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:48
Masked_Man, nerwica .com ma własciciela i na pewno on na tym zarabia, tego nikt nie neguje.
Moderator

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:48
Nefertari napisał(a):Masked_Man, poza paczkami z winem i słodyczami nie mamy z tego złamanego grosza. Ekspert ma płacone, bo jest oficjalnie zatrudniony przez abcZdrowie. My nie jesteśmy. Pełnimy tu wolontariat.

to dla rozgłosu :P
Anna Maria

Sortuj wg