Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez khaleesi 20 paź 2013, 20:32
Ludzie! ale tu najmniejszy problem czy ktoś ma profity czy nie guzik wazne to. Tu chodzi o życie tej zbanowanej osoby. :bezradny:
Tyle offtopy na forum jest którzy wszyscy uskuteczniają i jakoś bana nie mają to czemu on dostał i to jeszcze z takim wrednymi zdaniami niosącej radosci? Ona nie niesie radości. :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 20 paź 2013, 20:33
Niktita napisał(a):
Nefertari napisał(a):Niktita, reklamy wstawia abcZdrowie, z którym Ekipa nie ma nic wspólnego.

Tak, ale nie uwierzę w to, że nie odpalacie sobie doli za to. Ty oczywiście będziesz się zastrzegać, co, ja? Nigdy w życiu! Ja nie mam z tego ani grosza!Popadłeś w jakąś paranoję! Macie powiązania z abcZdrowie, ktokolwiek to jest i skoro macie status administracji i moderacji, to MUSICIE mieć z tego jakieś profity. W te wasze bajeczki na pewno nie uwierzę.

Z tego co wiem to profity są niesamowite :mrgreen: moderatorzy dostali raz a może i więcej na święta paczki głównie ze słodyczami, dla takich profitów warto wstąpić do tej elity. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez slow motion 20 paź 2013, 20:35
carlosbueno, dwa razy do roku carlosie :mhm:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:36
khaleesi napisał(a):Ludzie! ale tu najmniejszy problem czy ktoś ma profity czy nie guzik wazne to. Tu chodzi o życie tej zbanowanej osoby. :bezradny:
Tyle offtopy na forum jest którzy wszyscy uskuteczniają i jakoś bana nie mają to czemu on dostał i to jeszcze z takim wrednymi zdaniami niosącej radosci? Ona nie niesie radości. :?

Ban po to , żeby nie zachęcać do takich właśnie postów, gdybyśmy się z takimi "cackali" za chwilę zalałaby nas fala samobójców,
Moderator

przez khaleesi 20 paź 2013, 20:37
*Wiola*, to temat wywalony do kosza i wystarczy? Chłopak nie był upośledzony :roll:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Niktita 20 paź 2013, 20:37
Ja nie mogę uwierzyć, że ludzie wierzą, że administracji i moderacji chce się tutaj bawić za darmo xD. Ogarnia mnie po prostu szał, jak można manipulować ludźmi. Jak pisałem, zanim miałem próbę samobójczą studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, by dać sobie wciskać te dyrdymały, że "pracują" za darmo. Oczywiście jestem już uznany za paranoika przez administratorkę, więc cokolwiek napiszę, to uznacie to za brednie. Pomyśleć tylko, że potem tak zmanipulowani ludzie idą na wybory i w następstwie mają pretensje, że w kraju coraz gorzej...
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:41 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:37
khaleesi, temat miał dziesięć stron zanim został zamknięty. Użytkownik był upominany kilkukrotnie i nie reagował. Próbowano z nim rozmawiać i nic. O ile dobrze pamiętam, to nie ciągnęło się nawet jeden dzień, ale dłużej.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 20 paź 2013, 20:38
*Wiola* napisał(a):ladywind, zdecydowanie masz rację, w lekach powinien odpowiadać psychiatra, w problemach psycholog itd, załóż takie forum i znajdź chętnych do takiej roboty za darmo ,życzę powodzenia ;)

Nie ukrywam, że za takie funkcje powinno się otrzymywac opłaty, możliwe że wtedy moderacja bardziej by się starała.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:39
Ja bym chciała tutaj jeszcze jedną sprawę poruszyć. W regulaminie bodajże jest, że najpierw upomnienie słowne i dopiero przy drugim złamaniu, obrażaniu ban,a zauważyłam ostatnio bodajże od roku, że się do tego moderacja nie stosuje tylko od razu banuje.

Nefertari, jeden błąd i już nie mam prawa osądzać :shock: To chyba takie nienaturalne bo każdy błędy popełnia. Kasia, poczytaj sobie w wolnej chwili swoje stare posty. Jak można było obok tego przejść obojętnie. Pewnie dlatego pisałam pw bo nie dało tego sposób olać. Na ten moment ustawiłabym ignoranta,ale to wiem z doświadczenia, wtedy sama byłam mało obyta z forum bo dopiero co startowałam. Przez pierwszy rok bycia na forum to się zaszyłam w jednym dziale mając nadzieję że nikt mnie nie widzi, dopiero jak Ty się pojawiłaś to wyszłam z ukrycia
Anna Maria

przez khaleesi 20 paź 2013, 20:39
Nefertari, a offtopy ciagną się latami i jakoś nikt nic nie robi :bezradny: Może miał potrzebę wypisać się. Nie przyszło nikomu do głowy, że może to mu pomagało?
Mistrz Avatara

przez abraxas 20 paź 2013, 20:39
*Wiola*, to aż tyle takich tematów kasujecie?
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Masked_Man 20 paź 2013, 20:39
Niktita, trzeba byc glupim, zeby wierzyc, ze cos takiego jest za darmo, ale ja rozumiem - niech maja te swoje pieniazki. Tylko po co kryc ten fakt, ze sie na tym zarabia?
Masked_Man

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:39
Niktita, ostatnio na Wielkanoc dostaliśmy bardzo dobre syropy- mnie przypadł z róży ;) Naprawdę konkretny profit ;) I jaki smaczny ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez carlosbueno 20 paź 2013, 20:40
Wg mnie to nie fair informowanie o swoich planach samobójczych forumowiczów, aby zrzucić na nich odpowiedzialność, jak ktoś chcę naprawdę popełnić samobójstwo to niech nikogo nie informuje. Ja w życiu jakbym miał skrystalizowane plany samobójcze na najbliższy czas nie pisałbym tego na forum, ale wiadomo ludzie różni są ale nie można winić innych, obcych osób że nie uchronili kogoś od samobójstwa.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg