Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:15
Nefertari, obrabiając Ci "dupę" bo ty mnie i Nopiego obarczałaś swoimi problemami. Nopi pisał mi abym coś z Tobą zrobiła bo nas wykończysz.
Anna Maria

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:15
NieznanySprawca napisał(a):
zdrowe
, a nie z
Cytuj:
problemami psychicznymi

no i kto im bedzie placil za sprzatanie burdelu? czlowiek nie zaznajomiony z tematyka raczej nie chcialby tu siedziec za darmo dla zabawy.
poza tym, juz widze, jak userzy jechaliby po cichu na "zdrowych", bo przeciez "co oni maga wiedziec", o depresji/nerwicy/anyway, skoro sa zdrowi :roll:

przepraszam, napisałam prawie to samo , zanim zobaczyłam Twojego posta ;)
Moderator

przez Masked_Man 20 paź 2013, 20:16
Coz, moje zdanie jest takie, ze gdyby niosaca_radosc byla zwyklym, szarym userem i napisala cos takiego co opisal Niktita, to z pewnoscia zostalaby za to zlinczowana, a ze jest modem to sie ja broni. Juz niejednokrotnie zaobserwowalem takie zjawisko, na innych forach ;)
Masked_Man

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 20 paź 2013, 20:16
Ale tu się telenowela kręci
Obrazek
Reiben

przez Variable 20 paź 2013, 20:18
kasiątko, pozwolę sobie stanąc teraz w obronie Nefertari. Te zdanie powinnaś jej na PW napisać, a nie publicznie, że ktoś napisał, że was wykończy.

Ludzie! Troche więcej dyskrecji i szacunku do tego, że ktoś zaufał drugiej osobie i postanowił się zwierzyć z kłopotów
Variable

przez Niktita 20 paź 2013, 20:18
Nefertari napisał(a):Niktita, nie dostajemy za to ani grosza. Myśl sobie, co chcesz na ten temat.

Tak, a natrętne reklamy, na które masa ludzi się skarży to tylko mnie się pokazują, bo mam omamy wzrokowe...
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:20
kasiątko, to mogłaś mi o tym napisać wprost, a nie obrabiać tyłek. Do mnie byłaś słodka i pomocna nawet słowem nie wspominając, że coś jest nie tak. Jeszcze jak się nie odzywałam, to sama zabiegałaś o kontakt. Tak się nie robi. Mówi się prosto z mostu, co się myśli, a nie udaje przyjaciółkę, podczas, gdy za plecami wiesza się psy na osobie, która się Ci zwierza. Jesteś po prostu fałszywa i niegodna zaufania.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez abraxas 20 paź 2013, 20:21
Candy14 napisał(a):Wydawalo mi sie , ze pisanie postow o samobojstwie jest regulaminowo zabronione na forum a uzytkownik karany banem. Ale nie jestem pewna czy na tym forum byl taki punkt w regulaminie

Podobnie jak nie można offtopować w wątkach do tego nie przeznaczonych, pisać wulgaryzmów, obrażać innych użytkowników, a jakoś spotykam się z tym na forum codziennie. Ja tam za banowaniem bez żadnego wyjaśnienia nie jestem, można napisać posta że za następne groźby w stylu "zabije się" wątek zostanie zbanowany, jak ktoś potrzebuje się wygadać to po pierwszym pytaniu co jest grane wygada się.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:21
Niktita, reklamy wstawia abcZdrowie, z którym Ekipa nie ma nic wspólnego.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Anna Maria 20 paź 2013, 20:22
Nefertari, mówiłam Ci abyś przez jakiś czas dała mi spokój, a Ty dalej swoje. Wyglądało to mniej więcej dać palec a tu ręki nie ma.
Cieszę się, że w reszcie możemy to sobie wyjaśnić szkoda tylko że tym tonem
Anna Maria

przez Lejdis 20 paź 2013, 20:23
Uważam, ze zarówno moderatorzy jak i zwykli userzy nie są odpowiednio wykwalifikowani by zajmować się takimi przypadkami. Takie akcje na prawdę kosztują, dużo zdrowia, nerwów i potem się to "odchorowuje" , wiem bo miałam kiedyś takie zdarzenie, nie żałuję, że wtedy postanowiłam pomóc ale wiem ile mnie to wszystko kosztowało zdrowia.
Inna sprawa jeśli chodzi o bana dla tego chłopaka a może wystarczyło z nim pogadać zamiast od razu banować?
dawna Ka_Po / Verona

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:23
kasiątko, i nie pisałam do Ciebie. Pisałam na forum, że jest źle. Wtedy Ty odzywałaś się na PW.

Administrator

przez ladywind 20 paź 2013, 20:24
virgo21, przeczytaj sobie kilka stron wstecz, gdzie Nefrertari napisała, że kasiątko obrobiło jej tyłek.
To kto pierwszy wyciągnał prywatne dyskusje publicznie na forum? mod czy user?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez slow motion 20 paź 2013, 20:24
kasiątko napisał(a):Nefertari, mówiłam Ci abyś przez jakiś czas dała mi spokój, a Ty dalej swoje. Wyglądało to mniej więcej dać palec a tu ręki nie ma.
Cieszę się, że w reszcie możemy to sobie wyjaśnić szkoda tylko że tym tonem

szkoda tylko, że na forum.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg