Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:03
Candy14, jasne, że obowiązuje to na tym forum.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 20 paź 2013, 20:05
Nefertari napisał(a):kasiątko, to tylko i wyłącznie Twój wybór. Robisz to z własnej nieprzymuszonej woli. Nikt Cię do tego nie zmusza. Bierzesz na siebie zarówno odpowiedzialność jak i konsekwencje. Tylko i wyłącznie Ty sama jesteś za to odpowiedzialna i tylko do siebie możesz mieć bądź nie mieć pretensji.

Może poprostu trzeba by zmienić Moderatorstwo na ludzi bardziej kompetentnych, w porę umiejących zareagować w takich sytuacjach, aby nie doszło do samobójstwa. Uwazam, że taką funkcję powinny sprawować osoby
zdrowe
, a nie z
problemami psychicznymi
, które po udostepnieniu IP policji popadają w coraz to większe doły czy biorą środki uspokajające.

Kasiątko robi to z własnego dobrego serca, tak uważam. Nie zauważayłam by robiła to po to, aby zwrócić na siebie uwagę.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 20 paź 2013, 20:05
Nefertari napisał(a):kasiątko, pamiętam jaka byłaś zdecydowana obrabiając mi na samym początku mojego pobytu na forum tyłek i przez pomyłkę wysyłając wiadomość do innego Usera mnie, przez co o wszystkim się dowiedziałam i będąc w dole, próbowałam sobie coś zrobić. Ciekawe, gdzie wtedy było Twoje racjonalne reagowanie. Może teraz próbujesz robić z siebie wielką bojowniczkę o cudze życie, ja pamiętam to inaczej. Dobrze wiemy, że jak wszyscy jesteś tylko człowiekiem i nie masz prawa oceniać postępowania innych zwłaszcza, że sama nie zawsze byłaś w porządku.
:shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:08
ladywind, coś bym Ci odpowiedziała, ale ugryzę się w język ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:08
ladywind, to , że Ty tak nie uważasz , nie znaczy , że tak nie jest , ;)
Piszcie petycję o wymianę administracji , może znajdziecie zdrowych , lepszych , którzy będą lepiej się wywiązywać ze swoich obowiązków, do których nie należy ratowanie samobójców .
Moderator

przez Niktita 20 paź 2013, 20:09
Zgłosiłem dwa fakty. Waszej znieczulicy i CHAMSTWA, które aż wypływa z was. Jak może moderator takie treści pisać? Jeśli wszyscy tutaj jesteście charytatywni i tacy biedni, to ciekawe gdzie te grube tysiące z reklam idą? Nie widzę, aby to forum się rozwijało, a serwer kosztuje grosze. Wiem, bo troszkę siedzę w tym temacie. Jaka zatem jest prawda? Pieniążki się ulatniają, grube pieniążki, bo macie zarejestrowanych 45401 użytkowników, zaś wypozycjonowani w google jesteście na 3 miejscu po wpisaniu depresja, nerwica, itp. Odczuwam abominację do was i możecie mnie zbanować, bo tylko tyle potraficie! DOBRANOC!
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:10 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Candy14 20 paź 2013, 20:10
Candy14, jasne, że obowiązuje to na tym forum.

w takim razie nie rozumiem tej calej dyskusji. Sprawa jest jasno okreslona.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 20 paź 2013, 20:11
Nefertari napisał(a):ladywind, coś bym Ci odpowiedziała, ale ugryzę się w język ;)

Skoro masz taką ochotę, gryź się do woli ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 20:11
zdrowe
, a nie z
Cytuj:
problemami psychicznymi

no i kto im bedzie placil za sprzatanie burdelu? czlowiek nie zaznajomiony z tematyka raczej nie chcialby tu siedziec za darmo dla zabawy.
poza tym, juz widze, jak userzy jechaliby po cichu na "zdrowych", bo przeciez "co oni maga wiedziec", o depresji/nerwicy/anyway, skoro sa zdrowi :roll:
NieznanySprawca

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:11
*Wiola*, i którzy będą to robić zupełnie za darmo w ramach swojego wolnego czasu, słuchać nieustających pretensji z każdej możliwej strony, a już zwłaszcza za rzeczy, na które nie mają wpływu. I najlepiej jeszcze takich, którzy będą siedzieć na forum 24h na dobę ;) Po pierwsze utopia a po drugie- nawet, gdyby obsadzić forum ludźmi o anielskiej naturze i cierpliwości, to i tak byłoby źle ;)

Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:13
Nefertari, Pewnie by było , że zdrowi nie rozumieją , bo przecież nie przezywają tego samego itd ;) No ale o jakim za darmo my mówimy, przecież te grube tysiące z reklam mamy , więc wiesz :lol:
Moderator

przez ladywind 20 paź 2013, 20:13
NieznanySprawca, znaleźliby się zdrowi, którzy robiliby to z przyjemnością, aby pomóc chorującym.
Tak jak znajdą się wolontariusze, tak i tu by nie brakowało chętnych.

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:14
Niktita, nie dostajemy za to ani grosza. Myśl sobie, co chcesz na ten temat.

Candy14, oczywiście, że jest, ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.

Administrator

przez Arhol 20 paź 2013, 20:14
Gwoli ścisłości i hajsu z reklam z tego co wiem to forum jest pod "sztandarem"
http://portal.abczdrowie.pl/

którym to zaś właścicielem jest...
http://nextwebmedia.pl/
Innymi słowy,właściciele witryn,nie administracja zbierają reklamowe żniwo i całe pieniądzory,Nie wiem jak z head adminem,ale moderacja złamanego grosza za swoją działalność nie dostaje....
O reszcie dyskusji się nie wypowiadam.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg