Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:52
Ahma, wyraża swoją opinię do czego ma prawo.

Niktita, Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników. Forum ma charakter informacyjny. Tak jak napisałam wcześniej- nie mamy prawnego obowiązku informowania o czymkolwiek. To tylko i wyłącznie Nasza dobra wola.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 19:53
khaleesi, Sprawa "samobójstw" była już wiele , wiele razy tutaj poruszana,. Uwierz mi , że przeżyłam tutaj kilkadziesiąt takich akcji. Ja osobiście nie czuję się na silach aby brać w tym udział. Kosztuje mnie to zbyt dużo nerwów, a tak jak napisałam wyżej też jestesmy ludźmi chorymi,. Teraz jak widzisz wyżej ktoś mnie bardzo ladnie podsumował. Gwoli wyjaśnienia powiem , że to ja wzięłam tabletkę uspokajającą i poszłam się połozyć, bo miałam niezłą jazdę, ale było to już po kilkugodzinnej akcji, udostępnianiu policji IP itd, .
Moderator

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:53
Ahma, uważam, że nadaje się bardzo dobrze.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 20 paź 2013, 19:53
Nefertari, 1 jedna sprawa a ja zgłaszałam już 5

*Wiola*, nieładnie bo jestem na Was wściekła czemu ja mam ponosić te wszystkie koszta jak to, że sama się po tym truj ę i trafiam na oddział,a Wy nie bo " chorzy"
Anna Maria

przez NieznanySprawca 20 paź 2013, 19:54
Hmmm. Mnie tam opiepszyla bardzo kulturalnie na pw, nie mam zastrzezen:P Ale to co Niktita cytuja faktycznie jest przesada, moze miala zly dzien. :mrgreen:

A te glupie gadanie "zaraz sie zabijeeeee :why: ", to przeciez, jak wiemy, w 99.9% glupia proba zwrocenia na siebie uwagi. Jesli ktos naprawde zaraz chce to zrobic, nie bedzie go raczej interesowalo, by opisac to na jakims forum, tak sadze.
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:07 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez khaleesi 20 paź 2013, 19:56
*Wiola*, jak zobaczyłam temat tego chłopaka to zwyczajnie po prostu w głowie nie mieściło mi sie co odpisała wtedy moderatorka. Od razu napisałam pw do kasiątko z pytaniem co z nim. Nie wiem ja w dalszym ciagu myślę czy zrobił coś sobie czy nie. :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:57
kasiątko, to tylko i wyłącznie Twój wybór. Robisz to z własnej nieprzymuszonej woli. Nikt Cię do tego nie zmusza. Bierzesz na siebie zarówno odpowiedzialność jak i konsekwencje. Tylko i wyłącznie Ty sama jesteś za to odpowiedzialna i tylko do siebie możesz mieć bądź nie mieć pretensji.

Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 19:57
kasiątko, Ty ponosisz te koszta bo sama się w takie sprawy pchasz , żeby narobić szumu, sorry ale ja tak to widzę. Często je rozdmuchujesz i nagłaśniasz, czasem tam gdzie nie ma ku temu najmniejszej potrzeby :roll:
Moderator

przez Anna Maria 20 paź 2013, 19:58
Ja umykam z dyskusji bo nie na moje nerwy kłócenie się z wiatrakami, ale czasem aż ciśnie się na usta wyrzyganie chociaż części moderacji za te samobójstwa.
Anna Maria

przez *Wiola* 20 paź 2013, 19:59
khaleesi, nie widziałam tego tematu , nie umiem się odnieść :?
Moderator

przez Niktita 20 paź 2013, 20:00
Nefertari, Nie chce mi się powtarzać, bo widzę, że oleju do głowy wam nie wleję. Proszę poczytać ten artykuł i go przeanalizować. NIKT nie jest ZWOLNIONY od UDZIELENIA pomocy. Przypomina mi się trochę taka sytuacja:

http://www.youtube.com/watch?v=OtSpLVEsXwk

Człowiek leży o kulach na środku jezdni, a pan egzaminator jako przedstawiciel władzy nie poczuwa się do pomocy tej osoby.
Ostatnio edytowano 20 paź 2013, 20:01 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Candy14 20 paź 2013, 20:00
Wydawalo mi sie , ze pisanie postow o samobojstwie jest regulaminowo zabronione na forum a uzytkownik karany banem. Ale nie jestem pewna czy na tym forum byl taki punkt w regulaminie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 20 paź 2013, 20:02
kasiątko, pamiętam jaka byłaś zdecydowana obrabiając mi na samym początku mojego pobytu na forum tyłek, podczas gdy ja uważałam Cię za osobę godną zaufania i przez pomyłkę wysyłając wiadomość do innego Usera mnie, przez co o wszystkim się dowiedziałam i będąc w dole, próbowałam sobie coś zrobić. Ciekawe, gdzie wtedy było Twoje racjonalne reagowanie. Może teraz próbujesz robić z siebie wielką bojowniczkę o cudze życie, ale ja pamiętam to inaczej. Dobrze wiemy, że jak wszyscy jesteś tylko człowiekiem i nie masz prawa oceniać postępowania innych zwłaszcza, że sama nie zawsze byłaś w porządku.

Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 20:02
Niktita, Nikt nie jest , więc udzielajcie, jak już napisałam mam za sobą za duzo takich akcji i nie mam zamiaru się więcej dać w coś takiego wciągać. My jesteśmy tutaj od utrzymania porządku na forum, w takich kwestiach nie mamy ani więcej praw ani obowiązków jak reszta użytkowników forum, .
Moderator

Sortuj wg