Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Lejdis 20 paź 2013, 19:39
Dark Passenger, przecież to Jej własna korespondencja więc chyba może ją udostępniać jeśli ma ochotę.
dawna Ka_Po / Verona

przez Lusesita Dolores 20 paź 2013, 19:40
Tez nie lubie niącącej_radość łazi za mna na forum i pisze na publicznym forum że choruje na schizofrenie, pomijam fakt że dała mi ostrzeżenie za wyrażanie swojej opinii , chore
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Reiben 20 paź 2013, 19:41
Uważam, że słuszne jest takie postępowanie z głoszącymi chęć wyprawy do Hadesu z małym wyjątkiem, można by pozwolić raz napisać, że chce się wylogować a ban za drugim razem :D
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 20 paź 2013, 19:42
A ja napiszę , że my czyli moderacja i administracja jesteśmy tylko ludźmi i też chorymi, borykamy się ze swoimi problemami , Za pracę na forum jak już napisał Dark Passenger, nikt nam nie płaci. Nie jestesmy też w żaden sposób przeszkoleni ani nie mamy jakichś specjalnych narzędzi by w takich sytuacjach reagować. W regulaminie jest jasno okreslone , ,że takie posty będą usuwane, a użytkownicy banowani, .
Moderator

przez Anna Maria 20 paź 2013, 19:42
Nefertari, kto zgłasza na policję i kiedy? Bo pamiętam jak ja zgłaszałam to moderacja wzieła tabsa i poszła spac
Anna Maria

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:43
Ahma, sama udostępniłaś tę informację. A ostrzeżenie dostałaś słusznie, ponieważ nie reagowałaś, jak Moderator prosił, żebyś skończyła słowną przepychankę.

-- 20 paź 2013, 19:45 --

kasiątko, a chociażby sprawa sabiny. Moderatorowi, który zgłosił sprawę na policję wjechali na dom, przetrzepali komputer, a w konsekwencji się okazało, że z dziewczyną wszystko ok i się wypierała, że cokolwiek chciała zrobić. Dlatego od tamtej pory tylko i wyłącznie w gestii danej osoby jest, czy zgłosi na policję, czy też nie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 20 paź 2013, 19:45
kasiątko napisał(a):Nefertari, kto zgłasza na policję i kiedy? Bo pamiętam jak ja zgłaszałam to moderacja wzieła tabsa i poszła spac

Oj Kasiu , bardzo nieładnie :roll:
Moderator

przez khaleesi 20 paź 2013, 19:45
*Wiola*, ale ja też zauważyłam, że niosąca radość jest niezbyt miła dla innych. ja z nią żadnego zatargu nigdy nie miałam ale to w jaki sposób pisze jest zwyczajnie niemiłe. To samo zauważyłam, że tam gdzie odezwano się chamsko wobec innych modki nie reagują zupełnie a daja bany za takie tematy jak zabije się :roll: To chyba narmalne, ze człowiek ma chwilę załamania to trzeba pomóc a nie banować.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Lusesita Dolores 20 paź 2013, 19:47
Nefertari, nic nie udostepniałam, kiedys może miałam watpliwosci co do diagnozy a ona beszczelnie sie wtraca nie do swoich spraw
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Niktita 20 paź 2013, 19:47
Nefertari, Mylisz się, KAŻDY ma obowiązek PRAWNY zgłaszać takie sprawy i jeśli tego nie uczyni, a osoba się zabije, to możecie być pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Co, jak przez was ten biedny chłopak się zabił? Dla mnie jesteście zwyrodnialcami! Na dodatek w TAKI sposób nie powinna odpisywać moderacja. Powinna być, że tak to ujmę "poprawna politycznie". Wy pozwalacie sobie na zbyt wiele i nie zdziwię się, jak otrzymam teraz bana i wszystkie moje posty zostaną usunięte, bo tak się traktuje ludzi, którzy walczą z władzą. Tak btw, to spodziewałem się, że ręka rękę myje, jak pan Tusk swoich partyjniaków i Watykan swoich księży, którzy bardzo kochają dzieci. Radzę poczytać Art. 151. KK, bo widzę, że tutaj "pracują" osoby zupełnie niekompetentne.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:49
khaleesi, co innego, kiedy piszesz, że masz myśli samobójcze i prosisz, żeby ktoś z Tobą porozmawiał, a co innego, gdy informujesz, że idziesz się zabić. To jest szantaż emocjonalny, który później ludzie odchorowują. O ile w pierwszej sytuacji rozmawiamy, o tyle w przypadku szantażu i braku reakcji decyzja o tym, co zrobić, jest w gestii danej osoby.
Ponadto, niosąca_radość odpisuje w sposób rzeczowy i nie pozwala sobie wejść na głowę. Potrafi porozmawiać, ale nie głaska po główce, kiedy ktoś nie przestrzega Regulaminu i nie reaguje na upomnienia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Lusesita Dolores 20 paź 2013, 19:49
Nefertari, i dlaczego ja bronisz? mianowałas ja na moderatora a ona sie zwyczajnie nie nadaje !!
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Aranjani 20 paź 2013, 19:50
Musze zabrac głos...
Ja raz zgłosiłam próbe na policję... gość się wszystkiego wyparł a ja trafiłam do sądu i dostałam grzywnę za bezpodstawne wezwanie policji.
Tyle w temacie
Aranjani

przez ladywind 20 paź 2013, 19:52
Dla mnie to zwykłe lekceważenie i znieczulica. W takich sprtawach powinno się reagować, nawet jeśli poźniej taka osoba miała by pretensje za to, że nasłano na jej chatę policje. Przecież wiadomo, że w tego typu sytuacjach człowiek nie myśli racjonalnie.
A skoro pisze na forum psychologicznym o takich zamiarach, to gdzieś podświadomie "woła o pomoc", co innego zamiary samobójstwa u ludzi, którzy nigdzie o tym nie informują. wtedy już nic nie pomoże. Ale tutaj jak najbardziej możnaby zareagować i uratować czujeś życie.
Także myśle, że podchodzicie do sprawy zbyt regulaminowo i lekceważąco biorąc pod uwagę fakt, że to jest czyjaś tragedia.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg