Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Ferdynand k 25 sie 2013, 20:37
to odpowiedz koniec tematu? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Artemizja 25 sie 2013, 20:37
wykończony, dla mnie koniec.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Powietrzny Kowal 27 sie 2013, 20:05
Przeczytałem pierwszych kilka wpisów (z dość dawna) z tego tematu - ludzkie uczucia są kosmosem.... :D :D :D
Pomijam już, że nie da się wg. nich nic z reguły logicznie "dedukować" to jeszcze potrafią (jak mało co) bardzo skutecznie w dziwny sposób człowieka mylnie uprzedzać :D
Piszę to choćby z powodu ogólnych wyników ankiety.
Też zaznaczyłem, że bdb Obrazek(przy czym zaznaczam, że idzie o moderację - bo gdyby było "admistracja" to uuuuuu...... Obrazek Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 28 sie 2013, 16:27
Praca moderatorów jest ok, co prawda czasem trafiam na spamerów, ale równie szybko posty są usuwane, a też nie jest możliwe, by moderatorzy siedzieli na forum 24h/ dobę. Także 6 z plusem :D PS. No trochę z Moniką lubię się pokłócić, ale i tak jest ok, pod względem pracy to jak najbardziej.

przez depresyjny86 29 sie 2013, 23:38
Ja zarówno jak do pracy administracji,tak i do pracy moderatorów nic nie mam.Świetnie wykonują swoją pracę.
:)

przez *Monika* 02 wrz 2013, 01:14
Monar napisał(a): No trochę z Moniką lubię się pokłócić, ale i tak jest ok, pod względem pracy to jak najbardziej.

Kochana... ja się z Tobą nie kłócę :D
Jak będzie okazja to sobie porozmawiamy przy kawie, albo piwku...jak wolisz ;)
To nie tak jak myślisz..... ;)
:*
Obrazek
Główny Moderator

przez Twoja_Cisza 02 wrz 2013, 13:49
na 3 - -

przez Michuj 15 wrz 2013, 09:02
;)
Obrazek
Loża szyderców

przez Candy14 15 wrz 2013, 12:17
Twoja_Cisza, a jakies uzasadnienie?

Michuj, :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Niktita 20 paź 2013, 19:28
Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...
A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.
Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Anna Maria 20 paź 2013, 19:32
Niktita napisał(a):Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...
A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.
Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...

Popieram
Anna Maria

przez Lord Kapucyn 20 paź 2013, 19:33
Co do zarzutów- nie odniosę się, ale muszę Cię brutalnie uświadomić w jednej, ważkiej kwestii- mianowicie "tych grubych pieniędzy". Moderatorzy i admin są wolontariuszami przez duże w, co oznacza, że nie dostają ani grosza za sprawowanie pieczy i dbanie o porządek na forum.

Druga sprawa- jeśli wymagasz przestrzegania prawa to sam je przestrzegaj. Upublicznianie treści prywatnej korespondencji jest niezgodne ani z prawem, ani z regulaminem tego forum. Jest problem z ekipą- idziesz z tym do administratora.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez khaleesi 20 paź 2013, 19:37
Niktita, popieram :roll: Też sie martwie o tą zbanowaną osobę.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Artemizja 20 paź 2013, 19:38
Niktita, po pierwsze- nie zarabiamy. Jesteśmy tutaj społecznie. Po drugie-na forum obowiązuje zakaz pisania postów o treści dotyczącej lub mającej związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego, czyli między innymi o zamiarze podjęcia próby samobójczej. Nie mamy w obowiązku zgłaszać tego na policję. W przeszłości zgłaszaliśmy nagminnie takie rzeczy i w większości później mieliśmy tylko bluzgi na PW, że komuś na dom policję nasłaliśmy. Szantażu emocjonalnego na forum nie tolerujemy. W tego typu wypadkach Ekipa ma wybór- może zgłosić sprawę na policję, może zbanować danego Użytkownika, spróbować rozmawiać bądź zamknąć temat. Wybór należy do tego, kto daną sprawą się zainteresuje.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg