Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez Arhol 05 mar 2014, 22:38
Candy14, Fix'd
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez barsinister 05 mar 2014, 23:00
skoro jest mała wymiana zdań na temat - Kestrel, jesteś trochę zbyt łagodny, jak się zaczyna wyzywanie od szmat to powinieneś ciąć od razu a nie upominać, niestety uczestnicy w takich wypadkach najczęściej olewają moderatora i przydałoby ci się więcej respektu :D
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Arhol 05 mar 2014, 23:04
barsinister, Zdążyłem zauważyć,że próba normalnej rozmowy raczej nie skutkuje, i trzeba będzie to zmienić.
Skoro pobłażanie i prośby o spokój nie działają,zmienimy to zgodnie z życzeniem .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 05 mar 2014, 23:50
Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy gorszę , ja osobiście Kestrela bardzo cenie , za jego prace jako moderatora , zawsze jest obecny na forum , kilka razy poprosiłam go o usunięcie mojego wątku i od razu to zrobił , więc bardzo fajnie , że jest jaki jest ma dystans do wszystkiego.

Druga sprawa odnośnie kłótni , ludziom nie chce się czytać waszych brudów wyciągniętych tutaj , każdy tu przechodzi aby się oderwać od rzeczywistości , wiec wyluzujcie trochę , a jak macie jakiś problem do na Pw .. albo zachowajcie to dla Siebie ..

dziękuje

przez Miro 06 mar 2014, 00:34
Kestrel, Dokładnie, pierwsze wyzwisko, pierwsza obraza i 24h urlopiku ;)

Jeżeli ktoś nie umie wyrazić swoich racji bez kurwy, szmaty niech ma te 24h na naukę ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez mark123 06 mar 2014, 07:17
Miro napisał(a):Jeżeli ktoś nie umie wyrazić swoich racji bez kurwy, szmaty niech ma te 24h na naukę ;)

Mnie jak ktoś wnerwi na forum to muszę trzymać ręce z daleka od klawiatury, bo bym chyba właśnie samymi k..., ch... rzucał.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jetodik 07 mar 2014, 10:36
trochę niesprawiedliwy jest ten nowy regulamin, że nie można kogoś wyzywać, bo ja się nie załapałem na ten stary kiedy jeszcze można było ;/
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 07 mar 2014, 10:47
Niesprawiedliwe i głupie jest to, że ma się do Nas pretensje o brak reakcji, bo próbujemy z Userami rozmawiać, jak z ludźmi, upominać słownie, nie wyrzucać od razu z Forum, co niestety, ale było całkowicie olewane. Sami sobie nagrabiliście. Nie chcieliśmy wprowadzać takich zmian, bo to nie Forum policyjne. Niestety, ale jak się okazało, względem niektórych nie można inaczej :? Zasady zostały wprowadzone, Użytkownicy są poinformowani, a co z tym zrobią- to już ich wybór.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez jetodik 07 mar 2014, 11:10
ja sobie nie nagrabiłem bo nie wyzywałem nikogo :bezradny:

nie ośmieliłem się również jak co poniektórzy tutaj mieć pretensje do moderacji za to, że są tak dobroduszni i pozwalają użytkownikom obrażać innych użytkowników.

ale to chyba też trochę wina tych co obrażają, oczywiście nie dlatego, że obrażają, ale że robią to tak, że moderacja widzi, albo jeszcze inaczej: źle że obrażali w taki sposób, że inni widzieli, że moderacja to widzi, czym obciążali dobroduszną moderację.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 07 mar 2014, 11:14
jetodik, Ekipa chciała się pobawić w "dobroduszną", jak to określiłeś. Przede wszystkim, chcieliśmy być "ludzcy" i to był błąd. A zasady nie działają wstecz, więc sorry, ale pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Dla mnie to koniec dyskusji, bo rzucanie się jak wesz na grzebieniu niczego już nie zmieni ;) To tylko pisanie dla samego pisania, a wybacz, ale na to akurat nie mam ani czasu, ani ochoty ;) Z mojej strony, to tyle w kwestii wyjaśnienia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 07 mar 2014, 11:14
jetodik, Dzieki za rozbawienie ;) :mrgreen:
Moderator

przez jetodik 07 mar 2014, 11:38
pytanie tylko czyim kosztem byliście ludzcy? swoim czy bluzganego?
więc nie zgadzam się, że pretensje o brak reakcji były niesprawiedliwe i głupie.
były całkowicie na miejscu. nie wiem co tu do rzeczy ma policja. wszyscy rejestrując się na forum umówiliśmy się na wzajemne traktowanie wg określonych zasad.
teraz jeśli ktoś ich przestrzega, a zostaje bezkarnie bluzgany to jak ma się poczuć? wdzięczny za tą ludzkość?

nowy regulamin jest oczywiście bardzo dobry, to wcześniej to była ironia.

przez Variable 07 mar 2014, 15:02
A ja jestem nawet zadowolona z wprowadzenia nowych zasad. Mam nadzieje, ze ekipa bedzie konsekwenta (mimo tego, ze rownierz wiele razy wszczynalam klotnie przez prowokacje innych). Rozumiem takze, ze nie jestescie w stanie sledzic kazdego watku, ale na prawde duzo razy na PW prosilam moderacje o reakcje, a to bylo olewane lub zalatwiane pozniej.

Rowniez zgodze sie z trumną, bo tez wchodze tu po to, aby odpoczac i popisac z fajnymi ludzmi, a nie czekac az ktos zacznie mnie prowokowac lub wyzywac od najgorszych. Niestety nie ma ludzi idealnych i kazdemu zdarzy sie byc wyprowadzonym z rownowagi, a ja mam taki charakter, ze nie pzwole sobie na publiczne obrazanie (zreszta nikt by pewnie sobie nie pzowolil) i jesli zajdzie znow taka potrzeba to bede sie kolejny raz bronic, nawet jesli w konsekwencji zostane usunieta z forum. Mam nadzieje jednak, ze do tego nie dojdzie. Dziekuje, tyle ode mnie.
Variable

przez khaleesi 07 mar 2014, 16:46
Variable, zgadza się. w dodatku powinna być opcja zgłoś prywatna wiadomośc . Zwyzywanie od szmat nie powinna miec miejsce na forum.
Ostatnio edytowano 07 mar 2014, 16:53 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg