Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez dogomaniaczka 29 gru 2011, 13:38
co do tematu to ja jakoś ostatnio z forum nie jestem zadowolona. mam wrażenie, że jesteś tu mile widziany tylko wtedy jak siedzisz i mówisz ile leków łykasz i że jest do dupy chcesz iść się zabić, a jak już napiszesz że walczysz, coś ci wychodzi to Twoje posty są ignorowane bo do działu "kroki do wolności" to nikt nie zagląda, coś ci wychodzi to najlepiej spadówa bo nam tu wszystkim źle i nie zakłócaj porządku rzeczy..niestety takie odnoszę wrażenie. a szkoda, bo to właśnie w walce wszyscy powinni się nawzajem wspierać a nie w licytowaniu kto ma gorzej i tylko i wyłącznie wspierać w smutkach....to po prostu jest bardzo przykre, bo jak się okazuje, że bierzesz się za siebie to nagle nie ma nikogo i zostaje się z tym samemu. no ale cóż, życie.

przez paradoksy 29 gru 2011, 13:43
dominika92, Dominika, bo niektórym jest łatwiej tkwić w kupie i się w niej pławić swoim nieszczęściem, niż cieszyć się z tego, że komuś się udało..
Forum ma profil taki jaki ma i zawsze będzie tu więcej osób chorych, zaburzonych, które wpierdzielają leki i płaczą że im źle, zamiast wziąc się do roboty.. tzn. iść na psychoterapię
paradoksy

przez *Monika* 29 gru 2011, 13:44
dominika92, Pewne poczułaś się nie zauważona.
Ostatnio na forum pojawia się zatrzęsienie ludzi z przypadkami, kiedy proszą o pomoc.
Komu Ty dałabyś wpierw radę? Komuś w rozterce, błagającego o pomoc czy komuś kto cieszy się swoimi radościami?
Myślę, że odpowiedź jest oczywista.
Jeśli masz na myśli moderację to ze swojej strony powiem tyle, że każdy z nas pracuje, a w wolnych chwilach stara się popracować tu, na forum.
Są jeszcze użytkownicy forum, stali bywalcy. Ja nie mam wpływu na to, żeby kogoś zachęcić do odpisywania w w/w dziale.
Może po prostu poproś kogoś o chwilkę dla siebie?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 29 gru 2011, 13:50
*Monika*, nie mam na myśli moderacji, co ma do tego moderacja? I nie chodzi mi o takie tematy nowe, gdzie pojawia się ktoś z palącą potrzebą, ale nie oszukujmy się, większość ludzi stąd niemal cały dzień spędza na forum pisząc w wielu wątkach, skutecznie omijając te pozytywne, bo niestety prościej jest mówić jak jest beznadziejne..a powinno to działać na zasadzie wspierania się nawzajem, ale jednocześnie mobilizowania do robienia czegoś, włożenia wysiłku w to żeby się wspierać nie tylko wtedy kiedy jest źle i na zasadzie " może idź się połóż" .
nie wiem po co ten komentarz, że nie masz wpływu by kogoś zachęcić? czy wymieniłam gdzieś Twój nick, albo wspomniałam o moderacji? mówiłam ogólnie o użytkownikach.

paradoksy, dokładnie tak jest, a szkoda. na dobre by wszystkim wyszło gdyby bardziej się wspierali w tych dobrych rzeczach a nie w tych złych.

przez paradoksy 29 gru 2011, 13:52
*Monika*, Monia, luz, to nie nasza wina, tym razem.. :mrgreen:

dominika92, możesz też czasami napisać "chcę żebyście się mną zaopiekowali", czyli zajęli :) każdy czasami potrzebuje uwagi, no a Ci cierpiący zdecydowanie "bardziej"... wg nich zapewnie
ale to normalna reakcja ludzka chyba ;)
paradoksy

przez *Monika* 29 gru 2011, 13:53
dominika92, NIe, ale tak opacznie zrozumiałam, poczułam się współwinna.
No cóż Dominiko...Masz pozytywną wizję tego forum, bardzo optymistyczną.
Ludziom chyba łatwiej jest biadolić, ciężej jest cieszyć się z drobnostek.
Są ludzie, którzy ich po prostu....nie zauważają.
Obrazek
Główny Moderator

przez dogomaniaczka 29 gru 2011, 13:53
poza tym daleka jestem od cieszenia się swoimi radościami. wyjście z tego to wiele miesięcy w pracy w moim przypadku. ciężkiej pracy. co wcale nie jest takie proste i sielankowe, więc to nie jest tak że nagle jestem happy i i nie mam problemów.

-- 29 gru 2011, 13:55 --

*Monika*, no to jest przykre :( ale wiesz to nie jest tak , że ja nagle jestem zdrowa..bo nie jestem i jest cholernie ciężko i cieszyć się można jak coś się uda, ale to od wyzdrowienia jeszcze bardzo daleko. po prostu miło by było jakby ktoś tutaj na forum takie rzeczy zauważał, ale też zdaję sobie sprawę jaka jest specyfika tego forum..

przez paradoksy 29 gru 2011, 13:55
dominika92 napisał(a):poza tym daleka jestem od cieszenia się swoimi radościami. wyjście z tego to wiele miesięcy w pracy w moim przypadku. ciężkiej pracy. co wcale nie jest takie proste i sielankowe, więc to nie jest tak że nagle jestem happy i i nie mam problemów.

małymi kroczkami.. :) bez pośpiechu, pośpiech to zły doradca.
paradoksy

przez Korba 29 gru 2011, 13:57
dominika92, ja mam wręcz odwrotne wrażenie. ostatnio zaczęło mi się co nieco w życiu układać i ludzie zareagowali, ciesząc się i trzymając kciuki, by wszystko mi się udało.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 29 gru 2011, 13:57
paradoksy, *Monika*, w każdym razie dzięki za odzew, już wam nie jęczę :mrgreen:

przez paradoksy 29 gru 2011, 13:58
ale widzisz, jak jęczysz to od razu jest odzew :mrgreen:
ja ostatnio mało byłam na forum, dopiero teraz jak mam L4 mam więcej czasu... :pirate:
paradoksy

przez dogomaniaczka 29 gru 2011, 15:35
Korba, to dobrze :) ja też się cieszę Twoim szczęściem :)

paradoksy, haha słuszna uwaga :mrgreen: zdrowia życzę :)

przez *Monika* 29 gru 2011, 19:02
dominika92 napisał(a):paradoksy, *Monika*, w każdym razie dzięki za odzew, już wam nie jęczę :mrgreen:

Jak chcesz pojęczeć to pisz na PW. Staram się czytać wszystko, ale wiesz jak to czasem jest.
Obrazek
Główny Moderator

przez ilonka 09 sty 2012, 15:37
Artur, ja jeszcze dokładnie nie wiem jak to działa.zapoznaje sie z ta strona dopiero

-- 09 sty 2012, 14:38 --

Artur, dzieki.a mozesz mi bardziej opisac jacy ludzie tu pisza?

Sortuj wg