Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez *Monika* 27 gru 2011, 23:31
egon z poczty, Grzecznością nie grzeszysz to raz.
A dwa, pojawiasz się ponownie na forum pod innym nickiem uważając, że wszystko jest w porządku.
Żadnych przeprosin z Twojej strony za poprzednie zajścia.
To forum to nie ring chłopie.
Jest Regulamin, którego wszyscy przestrzegamy, starając się dbać o miłą i serdeczną atmosferę.
Tytuły wątków czemuś służą!
Mnie wkur.... niektórzy użytkownicy a zieloni i czerwoni to już do białości panoszą się jak knury w chlewie.

Jak już piszesz na temat zielonych i czerwonych to miej tą odwagę, żeby personalnie powiedzieć kogo dokładnie masz na myśli.
Niestety będę niegrzeczna i powiem, że jeśli zasady tu panujące nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, to zamień to miejsce na inne. W necie znajdziesz podobne o zbliżonej treści.
I proszę Cię, nie wprowadzaj tu zamętu.
Jesteś w tych 18% niezadowolonych, jednak po coś tu wracasz. Jeśli po to, żeby wciskać ciemnotę i prowadzić bójki słowne...no to wybacz, ale tego tolerować tu nie będę.
Użytkownicy składają na Ciebie pisemne skargi. To powinno dać Tobie do myślenia.
Obrazek
Główny Moderator

przez egon z poczty 28 gru 2011, 11:09
No cóż .Bez powodu nic sie nie dzieje . Fakt że pewne osoby nie akceptują pewnych poglądów nie sprawi że je zmienie ,to że kogos irytują moje posty dowodzi tylko neurotyczności kilku użytkowników a stanowczość w pogladach doprowadza do pasji jak widzę . Interesujące są motywy takich zachowań . Faktem jest że jak w/napisałem bez powodu nic się nie dzieje i jak moniko przeczytasz uważnie to wiekszość kłótni nie ja rozpoczynam a moi adwersarze w dyskusji i tak od słowa do słowa .....Przepraszać ? Za co ? Za to że wyrzuciliście mnie z forum ? Mówiłem że to nic nie dA. Mam prawo pisać w dowolnie wybrany sposób ta wim to bardzo irytuje niektórych ALE CZYTAC I ODPOWIADAC NIEKT NIE JEST ZMUSZANY jest opcja ignoruj .Proste.

-- 28 gru 2011, 10:13 --

Co do odwagi to chodzi o MONIKE ,AMON RAH, wiole ,linke ,te dwie ostatnie mniej

-- 28 gru 2011, 10:18 --

A i jeszcze jedno .Czy uważasz że lubuję się w konfliktach? Zapewniam że o wiele bardziej wole przyjemną dyskusję a przede wszystkim merytoryczną .Dyskusja polegająca na publikacji własnych poglądów bez próby zagłębienia się w argumenty drugiej strony jest niczym innym jak nieszanowaniem przeciwnej strony .Tak wiec jeśli ktoś sobie na to pozwala ,to w imię czego ja mam sobie żałować ? Najistotniejsze jest to że czasem wyikaja nieporozumienia ,niedomówienia i zanim się je w dyskusji wyjasni to juz interweniujesz z grozbami moniko. Pzdr.
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

przez nextMatii 28 gru 2011, 11:39
Skoro tak Ci tu żle i ludzie moderatorzy..wszystko Ci przeszkadza,po co tu jestes?lubisz zwracac uwage na siebie?byc w centrum?swoim zachowaniem to prowokujesz.Dlaczego tak Ci zalezy na tym aby wszyscy tu jednaj najwazniejsi..zwracali uwagę na CIEBIE...zastanów się nad tym sam dla siebie...
nextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez egon z poczty 28 gru 2011, 12:00
Moim celem jest precyzyjne dojście do porozumienia nt przyczyn choroby poprzez dyskusje ,jeśli ktoś nie chce nie musi dyskutowac ale jak juz to robi niech skupi się na argumentach , ja dobrze życzę użytkownikom tego forum i nie chcę konfliktów a jesli one wynikają to biora się z nieporozumień i neurotyczności niektórych użytkowników . Po prostu są tacy co nie ustaną do czasu aż ich będzie na wierzchu . Z drugiej strony jeśli wszyscy tu mają jednakowe prawa to nie pozwolę na pouczające teksty modów bo dla mnie są nikim innym od zwykłych użytkowników .A jeśli juz sie uaktywniają to po prostu nie biore ich interwencji specjalnie pod uwagę . Niektórych to boli chyba.
Nie ma tutaj żadnej kwestii że jesteśmy winni sami pozwalając terapeutom by mieszkali miedzy nami.

przez nextMatii 28 gru 2011, 12:24
Ktoś o kulture bycia na forum musi dbać,takie sa role moderatorów...by jednak kazdy tu czuł sie dobrze..Nigdzie nie spotkałem ludzi tak dobrych,otwatych na innych...dotyczy to ogołu forum..

-- 28 gru 2011, 11:26 --

U Ciebie egon chyba CEL uswieca środki....
nextMatii

przez egon z poczty 28 gru 2011, 12:36
Ech uwazam że nie jest to prawdą . Po prostu gdy ktos mi jedzie a więc mnie nie szanuje nie chowam głowy w piasek i rewanzuje się tym samym choć to moze żle wyglądać to śą pewne priorytety .Gdy ktoś pluje mi w twarz to nie będę udawał że deszcz pada. A że nie jestem człowiekiem lękowym to gotowy jestem rzucić się i na tysona. Co do modów to dziwnie wybiórczo sie czepiają wczoraj jakos nie reagowali na zdjęcie z opisem ,,całe życie z idiotami''

przez nextMatii 28 gru 2011, 12:50
Nie jesteś człowiekiem lękowym...Agresja..to objaw lęku a Ty nawet grozisz ludziom na forum....
nextMatii

przez egon z poczty 28 gru 2011, 14:07
Agresja? Raczej stanowcze i jasne wyjaśnienie. Nikomu nie grożę a po prostu informuję a jak ktos to odbiera nie mój problem.

przez nextMatii 28 gru 2011, 14:42
Informujesz,że w realu nabiłbyś komuś guza...to nie jest przejaw agresywnego zachowania?a czego dobroci?......?

-- 28 gru 2011, 13:45 --

Człowiek ktory jest świadomy swojej wartości..nie potrzebuje nikomu nic udowadniać z taką zaciętością....
nextMatii

przez Amon_Rah 28 gru 2011, 14:48
egon z poczty, to, ze jestes bezczelny zarowno wobec Administracji jak i wobec uzytkownikow nie ulega zadnej watpliwosci. Jak widac, nikt sobie tego nie wymyslil, poniewaz sa dowody na to w postaci skarg uzytkownikow zarowno u Moderatorow jak i u mnie. Jesli jedynym Twoim celem jest obrazanie Administracji i innych uzytkownikow tego forum, bo Twoje posty nie wnosza nic sensownego, nie dajesz rad tylko wdajesz sie potyczki slowne, to proponuje opuscic to miejsce. Jest stanowczo nie dla Ciebie.

-- Śr gru 28, 2011 1:53 pm --

egon z poczty napisał(a):Mnie wkur.... niektórzy użytkownicy a zieloni i czerwoni to już do białości panoszą się jak knury w chlewie.

I tak, zeby zalatwic sprawe do konca, za ten post masz ostrzezenie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez egon z poczty 28 gru 2011, 15:19
Wystarczająco jasno opisałem moje cele i dlaczego tu jestem . Czy forum ma być towarzystwem adoracji i potakiwania czy dyskusji ? To że skargi są nie oznacza że są zasadne. Druga sprawa że sędzią Tobie byc chyba nie wypada skoro masz takie zdanie na mój temat .Trzecią sprawą nie mniej istotną jest fakt że nie przejmuję się ostrzeżeniami czy banami bo z tym jak widzisz a i nie tylko z tym daje sobie radę.

-- 28 gru 2011, 14:33 --

Next mati Otórz powinieneś wiedziec że uporczywość w działaniu czasem wymaga takich środków jak nabicie guza .A w tym konkretnym wypadku warto chyba abyś baczniej zwracał uwage na to co mówisz zwłaszcza w realu bo choc to karalne niekiedy przyzwoitość nie pozwala bezczynnie patrzec na obrażanie chocby w zakamuflowanej formie.

przez jasaw 28 gru 2011, 16:59
nextMatii , człowiek pozytywny nie będzie szukał zaczepki, nie ma potrzeby udowadniana, tak jak piszesz....
Znam wielu ludzi, którzy mają nadmierną potrzebę polemizowania, krytykowania, wytykania innym ich rzekomych błędów. Są również wiecznie niezadowoleni..
Ale cóż zrobić, oni też mają prawo żyć...
Szkoda Twojego zdrowia, bo dyskusja w takich przypadkach nie jest możliwa, najlepiej ignorować, omijać, nie poddawać się prowokacjom...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez nextMatii 29 gru 2011, 02:39
Dyskusja,polemika w tym przypadku jest zbyteczna..do dyskusji trzeba dojrzeć by przyniosła jakieś owoce...a tutaj to odbijanie piłeczki...egon zwraca na siebie bo coś mu to daje....nie chodzi tu o wyjasnienia,dojscie do konsensusu..w temacie..raczej..o to by to co napisze egon i w jaki sposob zostało dostrzezone...on sam dla siebie jest problemem.
nextMatii

przez paradoksy 29 gru 2011, 11:26
egon z poczty napisał(a):Przepraszać ? Za co ? Za to że wyrzuciliście mnie z forum ?

co Ty tu jeszcze w ogóle robisz, skoro zostałeś wyrzucony z forum?
jest taka prosta zasada, jej zrozumienie nie wymaga mega inteligencji... "jeśli mnie skądś wyrzucili to mnie tam nie chcą"
a jak widać jest masę wrzodów na dupie, którzy pchają się tam, gdzie ich nie chcą.
nie bez powodu wyleciałeś już z forum.
znasz dobrze regulamin (a jeśli nie znasz to twój problem - rejestrując się akceptowałes go), zostałeś raz wyrzucony = do widzenia, papa, bye, aufwiedersehen!
paradoksy

Sortuj wg