Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez limba 15 lis 2006, 21:05
:D Forum jest superr!!Uwielbiam tu włazić,chociaż wiem ,że pewnego dnia nadejdzie dzień ,że i ja tu nie będe zagladać!!Z powodu,,wyzdrowienia całkowitego''.Teraz idąc ulicą myslę,że nie ja jedna na świecie i tp.jest wtedy lepiej,rażniej...tu nawiązałam wspaniałe przyjażnie,które myslę utrzymają się na długie lata.Tu poznałam wspaniałych ludzi i ich problemy....Jedyne co żałuję,że nie znalazłam tego forum jak było ze mną bardzo bardzo zle!! :( Tu znalazłam odpowiedzi na każde moje pytanie...Tu znalazłam wsparcie i pomoc.Naprawdę dziękuję za forum!!!Jesteście wspaniali!!A zwłaszcza niektórzy :D ;)
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez lidka1980 28 lis 2006, 10:17
Strona jest super a i ludzie bardzo mili. Czesto tu zagladam, moge tu znalezc wiele informacji na temat mojej choroby i ludzi, ktozi byli lub sa w trakcie walki z ta okropna choroba.Dziekuje Wam wszystkim, ze jestescie, ze nie jestem sama za to,ze jestescie otwarci i nie wstydzicie sie tej choroby :D

przez maiev 28 lis 2006, 20:32
Mnie się też tutaj bardzo podoba. nie mam do czego się przyczepić - a podobno ja zawsze coś znajdę :).
Ale pewnie przyjdzie taki dzień, że palnę coś tak głupiego, że będę wstydziła się tu pokazać albo znowu wylezie moje przewrażliwienie na swoim punkcie i uznam że nikt mnie nie lubi i ucieknę . Normalka. Ale na razie jest świetnie, dużo sie tutaj dowiedziałam i teraz czuję się lepiej. I mogę sie tutaj udzielać, bo nie mam problemu z patrzeniem ludziom w oczy. Nie potrafię mówić i patrzeć komuś w oczy. Można sobie pomyśleć że kłamię jak z nut. Też tak macie?
Pozdrawiam i dzięki za to forum i za to że jesteście. Ewcia
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hyte 22 gru 2006, 02:18
Wiecie co ja za kazdym napisanym postem mowie sobie , ale wstyd pewnie ktos to czyta i mnie ocenia ! potem mysle sobie juz wiecej tu nie zagladne i bach rano sie budze otwieram slipia i forum!chyba ucze sie tu odnowa siebie , staram sie uczyc od innych wspolczucia , i dawania rad !Moja depresja byla tak gleboka ze jak male dziecko musze sie uczyc wszystkiego od nowa wy jestescie jak te rence rodzicow co podtrzymuja dzieciaka kiedy uczy sie raczkowac!!to jest jak dziennik walki z deprecha!

mowie sobie ,ze jak wygram w totka to zaloze fundacje pomocy ludzi chorych na nerwice i depresje ! :cry:
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez shadow_no 22 gru 2006, 02:39
hyte napisał(a):Wiecie co ja za kazdym napisanym postem mowie sobie , ale wstyd pewnie ktos to czyta i mnie ocenia !

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek odbierał Twoją osobę negatywnie. Tego typu lęki są częste u Użytkowników forum. Sam często pisząc posta zmuszam się do jego nie przeczytania, bo gdy bym przeczytał - post poszedł by do śmietnika. Aby pozbyć się takich lęków, trzeba przede wszystkim zaakceptować siebie. Jest to trudne, ale jak najbardziej możliwe.

pozdrawiam serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez samotniczka 22 gru 2006, 16:21
Zgadzam się z moimi zacnymi przedmówcami, że to forum jest WSPANIAŁE! To jedne z nielicznych "miejc" o ile nie jedyne, gdzie nie czuję się jak jakieś nienormalne dziwadło, które trzeba zamknąć, aby nie psuło obrazu świata... :roll: Dodam, że wypowiedzi użytkowników (te bardziej pozytywne) niesamowicie motywują do działania, aby poprawić swoja beznadziejną sytuację, nawet jeśli nie mam dla kogo walczyć o siebie, co nieraz bardzo dołuje, to przynajmniej mogę to zrobić dla was (brzmi troche dziwnie i nierealistycznie, ale nie wiem czy wiecie, jak bardzo można być samotnym wśród ludzi-ta samotność jest dużo bardziej bolesna, niż świadome dobrowolne ododobnienie, tak to wygląda z mojego punktu widzenia).
Buziaczki dla Was wszystkich, jesteście fantastycznymi ludźmi (szczególnie serdecznie ściskam admina za to forum, z pewnością niejednemu desperantowi uratowało życie...)
Acha, jakby co to nie jestem lizuską ;)

przez shadow_no 22 gru 2006, 16:36
Ściskam Cię również. :)
Takie posty są tak cholernie motywujące, że brak słów! Dziękuję!

Pozdrawiam Serdecznie! :smile:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

czy podoba sie wam ..

przez agatajacek 03 sty 2007, 20:13
chcialabym bardzo podziekowac osoba ktore zalozyly to forum barzdo pomoglo mi w chorobie jestem tu krotko ale czuje sie tu jak w domu wsrod bliskich osob wstanelam na nogi i biore zycie na wesolo i moja chorobe bo to wy nauczyliscie mnie tego nie dac sie chorobie tylko walczyc z nia czasami sie zastanawiam sie czy moje posty nie sa glupie ale z chwile mi przechodzi bo tu nikt nikogo nie wysmiewa pozdrawiam wszystkichi ibardzo dziekuje

przez Vault 09 sty 2007, 17:51
ja jeszce nie zabralem sie za czytanie bo musze sie zebrac na odwage, ale widze ze sa tu ludzi ktorzy maja podobne problemy jake i ja mam ... nie jestem sam to juz poczatek ...

pozdrawiam wszystkich
WKUR* SIĘ NA WŁASNĄ NERWICĘ A POTEM JĄ PRZEBIEGNIJ !!!

przez Pysia28 13 sty 2007, 23:28
Hejka!Uważm że forum jest fantastyczne.Po przebywaniu tutaj parę dni czujesz zrozumienie,wsparcie i że nie jesteś osamotniony na świecie i nie tylko ty masz takie problemy.Ludzie są tu wspaniali i ciepli.Pozdro

przez bebe 14 sty 2007, 02:30
Moim zdaniem forum jest świetne ,dzięki niemu wiem ,że nie jestem sama :)
...żeby mogło być tak dobrze jak jest żle...

przez Róża 14 sty 2007, 14:27
Forum jest w porządku :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez gina 14 sty 2007, 15:55
Baaaardzo w porządku,Różo,fajni jesteście wszyscy,że ach! żyć się chce!
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez atrucha 14 sty 2007, 17:11
gina napisał(a):Baaaardzo w porządku,Różo,fajni jesteście wszyscy,że ach! żyć się chce!

To kpina..? :lol:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg