Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Pinkii 15 mar 2011, 14:21
Niektórzy zachowują się jakby nie mieli innego życia poza forum, jakby bycie tutaj było takie ważne... Proponuję (z dobrego serca) niektórym odejść od kompa tak na pół roku, zobaczycie że potem złapiecie zdrowszy dystans, bo chyba czasem zapomina się że to tylko świat wirtualny... Nie szkoda Wam zdrowia? Jak kogoś nie lubicie to kliknijcie 'ignoruj' albo nie czytajcie jego/jej postów- pisze głupoty to niech pisze, lepiej olać.

Pozdrawiam.

p.s. Podoba mi się to że jak szukam porady to tu ją znajdę. Najbardziej lubię dział o lekach- zawsze dowiem się tego czego chcę.
Obrazek
zbanowany

przez marcja 15 mar 2011, 19:16
Panna_Modliszka napisał(a):Tak więc - jeśli nie podoba się komuś moja praca w tym momencie - proszę pokazać mi co robię źle. Pracy nad sobą nigdy dość.
Swego czasu zrobiła to marcja i pewien użytkownik, którego już tutaj nie ma- i jeszcze raz im w tym miejscu za to podziękuję.

Nie ma za co 8) Ale ja i tak mysle, ze moglam nie byc az tak "krytykancka" ;) Pochwaly dzialaja na czlowieka lepiej - nawet jesli ktos udaje, ze go nie obchodza, to i tak prawda jest taka, ze wewnatrz promienieje :)

A co do tematu - ja z forum jestem zadowolona i nie traktuje go jako forum dla osob zaburzonych ;) Po prostu zawsze w swej netowej "karierze" mialam jakies forum, na ktore wchodzilam. Zawsze tylko jedno - nie czaje jak ktos moze obrabiac kilka i jak znajduje na to czas. Po ostatnim nawrocie nerwicy wkrecilam sie wlasnie w to forum i nie widze zadnej roznicy pomiedzy zdrowymi (rzekomo) osobami na innych forach, a osobami zaburzonymi na tym...;)

przez Korba 15 mar 2011, 23:24
Ja powiem krótko. Nie dałabym sobie wczoraj rady, gdyby nie forum. Poważnie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 15 mar 2011, 23:35
Ja się cieszyłem forum! Ale usówam konto na życzenie pewnej osoby! ;)
Bae cię się dobrze moi przyjaciele!
Forum mi bardzo pomogło i poznałem tu dużo fajnych osób!
Ale przyszedł czas na poważne sprawy!
Allah, Zenonek macie PW do zobaczenia! Michuj Ty też się trzymaj jakoś! :)
Będzie dobrze Monika dasz rade wiem o tym! nie zwracaj uwagi na nikogo!
Korba Ty też i powodzenia z W. ;)
nie którzy się będą cieszyć że to zrobiłem!
Miło mi było Was poznać ludziska! LukLuk nie daj się zawijaj golfem!
Paradoxyteż życzę Ci wszystkiego dobrego!
Linka no wiesz nie darzyliśmy się sympatią ale nie czuję do Ciebie urazy i żalu!
BAW Cię się dobrze! :papa: :papa: :papa: :papa:
Thazek

przez *Monika* 16 mar 2011, 02:45
Thazek, Szkoda tylko,że to nie była Twoja decyzja o usunęciu konta.
Nie wiem dlaczego tak łatwo ulegasz wpływom.
Trzymaj się.Wróć gdy przemyślisz sprawę po głębszym zastanowieniu się.
Powodzenia.
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 16 mar 2011, 09:43
8) tak, robienie z siebie ofiary jest takie fajne..........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 16 mar 2011, 10:15
Na jego miejscu tez nie chcialabym tu byc.
Szczesliwie-jestem sobą na swoim miejscu :lol:
Shadowmere

przez paradoksy 16 mar 2011, 11:38
niech tylko pamiętają o Regulaminie, który mówi o max 3 kontach w roku ;)
paradoksy

przez *Monika* 16 mar 2011, 14:54
Trzy konta.....:105:
Więc mogę zmienić konto jeszcze dwa razy.
Obrazek
Główny Moderator

przez agusiaww 16 mar 2011, 16:26
Malwina to znaczy Anno R brakuje tutaj twoich postów, bo wnosiły b interesujace i sprawdzone informacje. Powinnas wrocic. Co do tych zjadliwych uwag, to jezeli chodzi o moderatora powinno sie pisac na Pw/ewentualnie w temacie ktorego to dotyczy, bo owszem moze to byc czlowiek z zaburzeniem ale jezeli sie podjal okreslonej funcji, to powinien miec WYZSZY poziom kultury, obiektywnosc przede wszystkim i dbalosc by ludzie czuli sie tutaj w miare dobrze. Ale powinno sie sprawy wyjasniac. Co do uwag innych krytycznych osob, to olej....nie obrazajac tu nikogo ale podejscie jest glownie takie: jestem chory WIEC MI SIE NALEZY bycie a) upiersliwym b)chamskim c) leniem patentowanym i to tutaj przewaza wraz z osobami ktore glaszcza po glowce. A jak juz wchodzisz w dyskusje to od razu jest ze TAKI BIEDNY JESTEM a Ty taka zla :mrgreen: i dalej w tym stylu, czyli gadal dziad do obrazu...itd. Dlatego nie warto do siebie brac tych uwag? Nic nie wnosza, nie sa konstruktywne, a głowa muru nie rozwalisz. Dlatego tez spojrz na to z boku i wyluzuj. :smile: Wszytskim zycze przede wszystkim dobrego podejscia do nas samych, traktujmy innych tak jakbysmy sami chcieli byc traktowani. :mrgreen:

Ja ogolnie jestem z forum zadowolona, nie rpzesiaduje tutaj 24/h -wchodze teraz do trzech razy w tygodniu na max 2 g i uwazam to za zdrowe poedjscie, bylam chora to mi pasowalo siedziec bo bylam na zwolnieniu, pozniej jak zaczelam zdrowiec inne sprawy staly sie dla mnie wazne, i dzieki temu nie uzaleznilam sie od forum. Fajnie ze tu mozna kogos poznac, nawet przeniesc te znajomosci do realu, ale warto tez zwrocic uwage na to, aby zachowac odpowiednie proporcje tzn nie ciagle siedziec na forum, itd ale wyjsc na spacer, znalezc hobby itd, itp.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wiosenka26 17 mar 2011, 17:09
Witajcie, ja czuje sie z wami dobrze, mimo, ze jestem calkiem nowa... Mma nadzieje ze tak bedzie nadal :)

przez agi114 26 mar 2011, 20:52
Forum zaczęło mnie dołować, rzadko tu ostatnio wchodzę. Mój syn nie chce się leczyć, na 3 miesiące przed końcem rzucił szkołe, nie chce do pracy. Patrząc na Was jak tak borykacie się z sobą, zaczynam myśleć że moje dziecko się już nie wyleczy. Tak mu chyba wygodniej.

przez Korba 26 mar 2011, 21:28
agi114, uważasz, że nam tak wygodniej? wielu z nas walczy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez agi114 26 mar 2011, 21:37
Korba, wiem że to nie tak. Jestem tylko rozżalona bo mój syn do tego mnie szantażuje, grozi samobójstwem po to żebym dała dach nad głową i wikt. Nie ma w nim żadnej woli walki. Patowa sytuacja i nie wiem jak z niej wybrnąć.

Sortuj wg