Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez ALEKS*OLO 13 mar 2011, 23:22
Thazek, moja kadencja minęła :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez shadow_no 13 mar 2011, 23:22
Trochę za dużo już offtopicu w tym temacie.
W sprawach dotyczących Moderatorów proszę pisać bezpośrednio do mnie lub w subforum organizacyjnym.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Zadowolony/-a z forum?

przez malwina77 14 mar 2011, 12:22
Poniewaz interesujący mnie temat znowu został zamknięty pisze tutaj i nie po to żeby się skarżyć.

Niestety nie jestem już zadowolona z tego forum i chociaż nikogo to nie obchodzi napisze dlaczego. Po pierwsze są tu równi i równiejsi, a także znajomi i przyjaciele króliczka. Po drugie niektórzy zdają się zapominać, ze forum tworzą użytkownicy a nie moderatorzy. Odeszłam stad na rok w momencie kiedy forum zaczęło się dopiero zmieniać na niekorzyść. Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów. Żaden z moderatorów oprócz Korby nie spojrzał na rzecz obiektywnie. Wiadomo czym się ta sprawa zakończyła. Do tego nieuzasadnione złośliwości i chamskie uwagi ze strony moderatorki o nicku Panna Modliszka. Moje zdanie się tu nie liczy i doskonale zadaje sobie z tego sprawę, jednak osobiście uważam, ze osoba tak chwiejna emocjonalnie i nie przyjmująca krytyki, a każdą uwagę traktująca jak zamach na jej osobę nie powinna pełnić takiej funkcji i choroba nie ma tu nic do rzeczy, bo chorzy jesteśmy tu wszyscy i wszystkim należy się szacunek.

Nie prowadzę prywatnych wendet, a z racji doswiadczenia i wieku (bo jestem niemal dwa razy starsza od większości piszących tu osób) proponowałabym administratorom rozważyć, czy forum aby na pewno rozwija się we właściwym kierunku.

Znając tutejsze realia temat ten zostanie natychmiast zamknięty lub usunięty, aby przypadkiem nie przeczytało go zbyt wielu użytkowników :?

Dziękuję serdecznie za bana i życzę owocnego rozkwitania w samozadowoleniu
Ostatnio edytowano 14 mar 2011, 12:24 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przyłączono
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 14 mar 2011, 12:29
Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

????? :shock:
przez niby kogo?
kiedy to było?
jestem na forum ponad rok i nie kojarzę w ogóle takiej sytuacji....

-- 14 mar 2011, 11:30 --

ps. rok temu Korba również NIE BYŁA moderatorem... z tego co pamiętam, to wtedy miała tutaj skasowane konto..
paradoksy

przez malwina77 14 mar 2011, 12:35
Obecnego nicka użyczyła mi siostra, która tez jest chora i ma tu konto. Nie zamierzałam pisać anonimowo, ale podpis zjadł mi edytor. Pozdrawiam

Anna R.

-- 14 mar 2011, 12:36 --

paradoksy napisał(a):
Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

????? :shock:
przez niby kogo?
kiedy to było?
jestem na forum ponad rok i nie kojarzę w ogóle takiej sytuacji....

Przez osobę o nicku Nasmiestnik
Ostatnio edytowano 14 mar 2011, 12:36 przez malwina77, łącznie edytowano 1 raz

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez malwina77 14 mar 2011, 12:37
Zabanujcie Asie, jeśli chcecie- jej wszystko jedno

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Thazek 14 mar 2011, 12:38
Jaki tu się robi burdel ludzie... :roll:
Thazek

przez paradoksy 14 mar 2011, 12:38
malwina77, po co wywlekasz sprawę sprzed roku?
tę wojnę z namiestnikiem prowadzisz już dłuższy czas.
jakbyś była rzeczywiście taka rozsądna i dorosła to byś nie wyciągała prywatnych spraw po takim czasie na światło dzienne, to raz
a dwa, że piszesz jakieś głupoty -kiedy ta sprawa była na forum ani Panna_Modliszka, ani Korba nie były moderatorkami.

PS. za użyczanie swojego konta osobie trzeciej jest ostrzeżenie
prosiłaś o zbanowanie Twojego konta, więc po jaką cholerę teraz wracasz???
paradoksy

przez malwina77 14 mar 2011, 12:39
a tak nawiasem mówiąc jeśli to wam poprawi humor, to sprawdźcie ip komputera z tamtych czasów o ile to możliwe.

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Korba 14 mar 2011, 12:39
Annie chodzi o to, że po roku wróciła i była afera z linkiem, który miała w podpisie, a link ten był do kłótni z Namiestnikiem. O ile dobrze pamiętam. A owa kłótnia miała miejsce rok temu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 14 mar 2011, 12:40
Korba, no ok, ale "afera" z podpisem nie była wcale aferą... ładnie poprosiliśmy, wykasowała a teraz nam to wypomina :roll:

-- 14 mar 2011, 11:42 --

Nie prowadzę prywatnych wendet, a z racji doswiadczenia i wieku (bo jestem niemal dwa razy starsza od większości piszących tu osób) proponowałabym administratorom rozważyć, czy forum aby na pewno rozwija się we właściwym kierunku.

Nie prowadzisz?? Ciekawe...

afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

no fakt, Twoje posty często były raportowane. a dostałaś za któregoś ostrzeżenie??
paradoksy

przez malwina77 14 mar 2011, 12:43
A zresztą róbcie co chcecie, bo i tak użytkownicy nie maja już żadnych praw i tylko pamiętajcie- źle się tu bawicie.

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

przez Korba 14 mar 2011, 12:52
dużo chaotycznych zarzutów, szkoda że po prostu nie składacie konkretnych skarg Shadowi, tak jak napisał.
tak się psuje dużo krwi, po obu stronach.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Korba 14 mar 2011, 23:05
otwieram.
niech wątek toczy się, jak się toczył, spokojnie.
głosujemy w ankiecie, a zażalenia i skargi do admina.

btw. dziś chciałabym być tylko użytkownikiem. miałabym ochotę zrobić aferę dla własnego widzimisię...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg