Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez *Wiola* 13 mar 2011, 20:15
linka,

Nie będę pisać do admina , bo teraz nie mam na myśli konkretnej sprawy, ale całokształt. Poza tym w takich sytuacjach nawet jak się zdarzają, też nie mam na to ochoty bo wydaje mi się to śmieszne i dziecinne. Myślę ,że można to w kulturalny sposób przedyskutować na forum. Ten pomysł z podwójnym kontem wg mnie wcale nie jest taki beznadziejny. Ile razy spotykacie się z zarzutami ,że pisanie takich rzeczy nie przystoi modowi. Gdybyście pisali jako zwykli userzy nawet pod tym samym nickiem - nikt by z takim zarzutem nie wyszedł. Ale to oczywiście moje zdanie , a decyzja należy do Was:)
Moderator

przez paradoksy 13 mar 2011, 20:17
wiola173, ale czy do niektórych NADAL nie dociera, że
MODERATOR= zwykły użytkownik + OBOWIĄZKI, a nie przyjemności?
gdzie tu sens z drugim kontem? :roll:
moim zdaniem niektórym się już w dupie przewraca :roll:
paradoksy

przez *Wiola* 13 mar 2011, 20:20
paradoksy,

Widzisz i o tego typu komentarze chodzi :mrgreen:
Jak do tej pory to wiem ,że mam poprzewracane w głowie , a dupę mam w porządku:P
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 13 mar 2011, 20:22
bo już mi ręce opadają, jak to czytam. zachowujecie się jak w przedszkolu.
paradoksy

przez *Wiola* 13 mar 2011, 20:26
Ok, już się zamykam. Chociaż nie uważam ,żebym napisała czy zrobiła cokolwiek niestosownego, ale niestety większość dyskusji tak sie tu kończy. Najlepiej siedzieć cicho na 4literach i się nie wychylać, a swoje zdanie zatrzymać dla siebie:( Trochę szkoda,że tak jest.
Moderator

przez Adamo 13 mar 2011, 20:27
Władza demoralizuje ;)

Z drugiej strony na forum o chorobach/zaburzeniach psychicznych nie powinna być moderatorem osoba która przejawia w szczególności zaburzenia osobowości. Szczególnie, że większość osób tutaj jest nadwrażliwa i pokrzywdzona przez los itp.

Po trzecie udział moderatora w dyskusji zawsze jest z pozycji siły. Moderator po "przegranej" utarczce słownej może się w najbliższym czasie odwdzięczyć ostrzeżeniem za inny temat, niby nie jest to związane z tamtym konfliktem, ale sami wiecie... No, może też koledze z moderacji coś zasugerować itp.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez paradoksy 13 mar 2011, 20:28
wiola173, ale czy ja Ci bronię się wypowiadać? Teraz wychodzisz na uciskaną, how nice.
Po prostu komentuję, to co napisałaś.
Nie napisałam : zamknij się, bo mam rację :roll:

Jakby ktoś inny napisał to, co ja, to byłby spokój.
Ale tak to nie. Trzeba się przywalić, zgnoić, poniżyć. Zawsze coś nie pasuje.
Odechciewa się.
paradoksy

przez *Wiola* 13 mar 2011, 20:41
paradoksy,

No ale właśnie o to chodzi ,ze Ty nie jesteś jak inni , bo jesteś modem. Wiec nie dziw się , że inaczej się traktuje Twoje słowa.
Nie napisałaś ,że mam się zamknąć dosłownie, ale tekst ,że mi się w dupie poprzewracało jest chyba tak samo dobitny- jak myślisz , jak po takich słowach mam pisać o swoich pomysłach?
Moderator

przez paradoksy 13 mar 2011, 20:46
napisałam, że niektórym się poprzewracało, bo coraz więcej skarg zewsząd...

Adamo, jak Ci się nie podoba, że jest moderator z z.o. to zrób ankietę, żeby mnie zdjąć.
I dalej ogólniki.

Poza tym: czy Wy myślicie, że jak ktoś jest na granicy ostrzeżenia a potem wyskoczy z czymś "słabszym" to nie dostanie ostrzeżenia? Bierzemy pod uwagę również całość.
Niektórzy są tak perfidni, że piszą w sposób niełamiący Regulamin, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.... I co, mamy się bawić w szukanie paragrafu na takiego...? :roll:

Wszystkim tym, którym tu coś nie pasuje proponuje założenie swojego forum, rozkręcenie go, posiadanie ponad 20 tys użytkowników z różnymi zaburzeniami i pomoderowanie przez tydzień. POWODZENIA.
paradoksy

przez *Wiola* 13 mar 2011, 20:52
Też mi się wydaje, że to odpowiednie miejsce. Ale nie wiem czy chcę dalej dyskutować, bo chyba wszyscy zbyt personalnie odbierają takie dyskusje i zaraz czują się atakowani.
Moderator

przez Adamo 13 mar 2011, 20:53
Jesteś dobrym moderatorem, nawet mi nie przeszło przez myśl żeby Cię zdjąć. I dlaczego ogólniki? Dobrze wypunktowałem i uzasadniłem swoją opinię.

paradoksy, proponuję większy dystans i inne wyważenie, korelację empati do wrażliwości, czy w tym przypadku nadinterpretacji. Moja opinia to nie był atak, wskazałem tylko kilka kwestii. Mnie słowa rzucone na wiatr nie mogą zranić ;)
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez paradoksy 13 mar 2011, 20:56
mam okropny dzień
i tak, odbieram to wszystko dziś personalnie
bo czuję się chu*owo
i mam gdzieś, że moderator nie powinien przeklinać

liczcie się czasami po prostu z tym, że moderatorzy też mają uczucia i nie zawsze TUTAJ dystans będzie na pierwszym miejscu

ja już się naczytałam o tym, jaka to zła nie jestem i jakim to ciulowym modem jestem.
było już o mnie kilka tematów. zawsze COŚ...
zwrócisz komuś uwagę - foch i dalsze prowokacje. zainterweniujesz - jesteś do dupy.
paradoksy

przez marcja 13 mar 2011, 21:05
Wiola, ja to powinnam z Toba jakas firme zalozyc, albo forum o! :mrgreen: ;)
JAK ZWYKLE w sprawach organizacyjnych zgadzam sie z Toba w 100%, uwazam za rewelacyjne rozwiazanie jedno konto dla moderatorow ale z 2 opcjami- moderatora i zwyklego uzytkownika - jak juz paru osobom tu pisalam,takiez cudowne rozwiazanie moglam wykorzystac bedac kilka lat temu moderatorem na forum gazeta.pl. W praktyce bedac mod. zaledwie kilkanascie razy wystapilam pod czerwonym nickiem (fakt, ze forum gazety jest bardziej liberalne...), bo wolalam pisac jako zwykly uzytkownik i pozwalac sobie przez to na wiecej luzu :)

przez dogomaniaczka 13 mar 2011, 21:14
Ka_Po, nikt nigdy nie dawał osta czy bana z powodu złęgo dnia :roll: takie insynuacje to dziecinada :)
dogomaniaczka

Sortuj wg