Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez jansol 13 mar 2011, 01:01
Panna_Modliszka napisał(a):
Skoro za złą moderację uznajesz chęć zakończenia oceniania tej dziewczyny i danie jej możliwości do tego, by sama się wypowiedziała zanim ludzie coś dopowiedzą za nią... :bezradny:

skoro na brak reakcji ze strony moderatora sam próbuję reagować poczym bezpodstawnie zostaje przejechany razem z wszystkimi (wszyscy do jednego worka ) .. a zresztą...

P.S
właśnie wyrazimłem swoją uwagę dot.pracy forum ... od tego chyba ten wątek , nie ?

przez jansol 13 mar 2011, 01:09
Panna_Modliszka napisał(a):Mogłeś się w bezsensowne dyskusje nie wdawać, chwilę później sama bym sprawę załatwiła.

nie wiem czy bezsensowna skoro po kimś jadą - mam udawać że nie widzę ? ...
Piszący też człowiek i dostrzega nie kiedy ospałość innych , być może nawet znudzenie ... :P

Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę

przez *Monika* 13 mar 2011, 01:35
jansol napisał(a):forum jest ok... jedynie z pracy pani a może panny _modliszki to już nie ... czyta co czyta a widzi czego nie ma i zamyka wątek .. na agresywne teksty nie odpisuje do właściwych adresowiczów tylko wszystkich zjeżdża poczym wątek zamyka, czy na tym polega właściwa moderacja ? - poniżej zostawiam link...

czy-prostytutka-zas-uguje-na-taka-mi-o-t27025-70.html

P.S
a może zaniżone poczucie własnej wartości doskwiera ? :!:

Niestety popieram. I to nie jest tylko moje zdanie.
Wiele osób pisało to na PW, ale nie wiem czy powinnam napisać kto. To nie o to chodzi. Fakty są faktami.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 13 mar 2011, 09:56
Ano nie było.......
Ludzie generalnie strasznie się tu wczuwają.... i ja mogę to zrozumieć, ale żeby się obrażać, kłócić, pisać "skargi" - czy "wy" macie tylko to forum? Ja wiem że ono jest ważne, także dla mnie, ale troszkę dystansu, to tylko forum internetowe....to ono powinno być dodatkiem do reszty a nie na odwrót...... zawiązują się tu znajomości, nawet są pary - ok, tylko jak dotąd nic z tego dobrego nie wniknęło .... nie lubicie kogoś to to olejcie dajcie go do ignorowanych, nie lubicie moderatora - to też się nie spinajcie i róbcie swoje, nikt za "darmo" z tego forum nie wywala a w przypadkach uzasadnionych daje się drugą szansę......staramy się jak możemy, moderator też człowiek i może mieć swoje przekonania nie zawsze "poprawne politycznie" - i co ? Ma się z nimi wstrzymywać, bo powinien być stonowany, grzeczny i idealny...... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 13 mar 2011, 10:19
Ja tu znalazłam miłość swojego życia, dzieki forum Tomka, wyszłam z depresji, zrozumialam chorobe, poznałam (choć tylko wirtualnie) zajebistych ludzi, mam sentyment i choćby nie wiem co sie tu działo, zawsze będe tu wracać i wspominać mile.
Nie pozbędziecie sie mnie :PP
Sama byłam moderatorem i rozumiem, że nie każdemu się dogodzi, kłócicie się, stawiacie na tylko swoje racje, modzi ogarniają cały ten bajzel, żeby przyszły użytkownik czytał same merytoryczne info a nie kłotnie o dupe maryny.
Też nie jestem świeta i też nie raz dokłądałam swoje 3 gorsze do niektórych tematów, ale po to jest forum, debata, dyskusja, rozmowa, ale po ludzku ... czasem z naszymi zaburzeniami to trudne jest, ale ważne żeby czasem dać sobie na wstrzymanie i na spokojnie przeanalizować .
Uwielbiam Was :)

-- 13 mar 2011, 09:21 --

P.s linka, nie pisz, że są pary i nie wyszło nic dobrego, u mnie wyszło same dobre :P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez ALEKS*OLO 13 mar 2011, 10:27
Ka_Po, szczerze to nie pamiętam xD Zabij mnie nie wiem o co poszło, ale to chyba zostało mi wybaczone mam nadzieje :mrgreen:

Teraz też sa zajebiście moderatorzy, troszke się zmieniło to fakt, ale no nie każdemu uda sie czasem dogodzić :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 13 mar 2011, 10:29
ALEKS*OLO, Ola tak ale ...od jakiego czau "nie kontaktujecie się" przez forum, nigdy nie załatwialiście przez nie prywatnych spraw itd itd ....to też jest inaczej, a wy to jak stare maużeństfo :P wiec się nie liczysz w moich statystykach :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 13 mar 2011, 11:46
odchciewa mi się pisać i moderować jak czytam niektóre posty
niektórzy myślą, że moderator to chyba bot, co tylko usuwa niepotrzebne wątki, spam i wszystko się samo robi
otóż, moi drodzy, moderator to zwykły człowiek, który MA PRAWO wyrazić SWOJĄ opinię
obraziłam tam kogoś? nie wydaje mi się.
oceniłam zachowanie -owszem. ale co, nie mam do tego prawa?
mam mieć zdanie, takie żeby pasowało użytkownikom, bo mam funkcję moderatora?
napisałam co mi się nie podoba i co o tym sądzę. i dostałam za to baty. bo co? bo jestem moderatorem.
niektórzy muszą sobie po prostu dać na wstrzymanie bo dyskutowanie z kimś, kto uważa, że tylko on ma rację jest całkowicie bezproduktywne :roll:
inni niech się nauczą czytać, bo wynurzają błędne wnioski.
paradoksy

przez jansol 13 mar 2011, 12:43
Pani paradoksy to ja wkleje link z wątku w którym pani wyraża swoje zdanie i niech inni to ocenią -

czy-prostytutka-zas-uguje-na-taka-mi-o-t27025.html

Pozdrawiam młego dnia życzę...

przez paradoksy 13 mar 2011, 12:49
jansol, aleś Ty dobrotliwy, jakby inni chcieli oceniać to by sobie ten wątek dawno znaleźli i ocenili
paradoksy

przez jansol 13 mar 2011, 13:01
paradoksy napisał(a):jansol, aleś Ty dobrotliwy, jakby inni chcieli oceniać to by sobie ten wątek dawno znaleźli i ocenili

powiedzmy że chciałem innym to ułatwić...

przez linka 13 mar 2011, 13:15
jansol, :lol: 99% użytkowników tego forum ma na koncie posty tego typu.....i co w związku z tym? Myślisz, że jak wkleisz tu linka to nagle wszyscy się rzuca na kogoś? Ci których to interesuje to już przeczytali, ci którzy chcieli już się wypowiedzieli a ci którzy mają to gdzieś nie przeczytają i dalej będą mieli to w poważaniu..... :bezradny:

-- N mar 13, 2011 12:17 pm --

jansol, to może na przyszłość zajmij się sobą zamiast ułatwiać coś wszystkim innym ..... 8)
A czym Ty się teraz różnisz - od tego co zarzucasz paradoksy, :lol: robisz dokładnie to samo...oceniasz, mało tego "organizujesz lincz" 8)
Przyjaciel forum

przez *Monika* 13 mar 2011, 13:28
Ka_Po napisał(a):Panna_Modliszka, ja mam tylko jedno zastrzeżenie co do tamtego tematu.
Przepychanki w pewnym momencie się skonczyły, ludzie znów zaczeli pisać posty na temat właściwy i nagle po 50 paru minutach ( tak kontrolowałam ten wątek) przyszłaś i zainicjowałaś znów aferę tekstem :"skonczycie już te przepychanki".Przeciez one już były zakończone od prawie godziny , nie zauważyłaś tego? I znów zaczęła się jazda. Potem jak zwykle dołączyła Pinkii i zaczęła komentarz do Liliany (żałosne :hide: )
Kuźwa, co się tutaj dzieje :shock: Kiedys tak nie było :(

Kasiu? Wiesz dlaczego tak się dzieje?
Dlatego,że nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, mający trudności z przyjmowaniem krytyki są dopuszczani do tej funkcji.
Oczywiście wiadomo,że na początku powinno dać się kredyt zaufania moderatorowi. Ale kiedyś powinien się skończyć. Poprostu.Nie wszyscy mogą być moderatorami.
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 13 mar 2011, 13:28
Czy wszyscy myślą, że moderatorzy się tak wszyscy kochają? Że funkcyjni mają zawsze takie samo zdanie? :lol:
Przyjaciel forum

Sortuj wg