Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez LitrMaślanki 12 mar 2011, 15:10
jeszcze kilka dni temu tak ,teraz uświadomiłem sobie ze działanie z powodu
niestabilność emocjonalnej jest surowo karane ,a wredne celowe działanie nie podlega karze .
Jestem w trakcie szukania innego forum .
LitrMaślanki

przez linka 12 mar 2011, 15:12
LitrMaślanki, 8) zacząłeś to skończ.......powiedz o co chodzi...?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 12 mar 2011, 15:13
LitrMaślanki, :shock: a o co konkretnie chodzi?!
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 12 mar 2011, 15:15
Piotr, przykro mi to czytać :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 12 mar 2011, 15:54
Mi także..
Shadowmere

przez LitrMaślanki 12 mar 2011, 16:32
Wim ,ze to przykre .I prosze mi wierzyć mi jest równie przykro to pisać .

Ktoś z forum ,dziś na GG zwrócił mi uwagę ,a raczej zapytał czy ja tez widzę co się dzieje .
Że niektórzy dostają osty i bany a inni za celowe działanie nic nie dostają .
Czy tez zauważyłem ze oprócz mnie jedynie Korba potrafi zobaczyć różnice miedzy wrednym wstrętnym działaniem .
A zaburzeniem emocjonalnym ?
Na początku nie wiedziałem o co chodzi ale szybko zostałem uświadomiony na przykładzie laudy i Thazka .

CYTACIK" jak by mi ktos napisał , czy twój ojciec jest u dziwki ,tez bym się wściekł i nawrzucał w rajtuzy "

i po kolei kary w efekcie ban . No cóż ,ja tu nie pisze czy zasłużony czy nie . Bo nie w tym rzecz .

Next -Thazek . W prosty przejrzysty sposób napada na Izę . Zarzuca jej tak paskudne rzeczy związane miedzy innymi z moderingiem .
I nic się nie dzieje ...hmmm ,trudno tego nie zauważywszy . I faktycznie ,właśnie to zauważył .
Sa tu równi i równiejsi ,wcale nie pisze o moder kontra użytkownik . Tylko użytkownik i inny użytkownik bardziej lubiany przez
moda/ modów .

wg życzenia wytłumaczyłem na tyle na ile mogę ,nie mam ochoty rozpętywać tu awantury . Pisze bo chcieliście wiedzieć ,co się stało .

Profilu nie likwiduje , chce mieć kontakt z co niektórymi . Ale udzielać się też już nie będę . Nie widzę w tym sensu .
LitrMaślanki

przez paradoksy 12 mar 2011, 16:38
:-|
paradoksy

przez Dariusz_wawa 12 mar 2011, 16:49
LitrMaślanki popieram ostatnio została zbanowana dziewczyna którą poniosły nerwy w utarczce z modami a to chyba forum dla ludzi nadpobudliwych.Dziewczyna napisała że pierwszy raz od półtora roku uśmiała się do łez i wiem że nie z powodu wypowiedzi modów.
LitrMaślanki trzymaj się i niepoddawaj się w walce o Swoją miłość
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez paradoksy 12 mar 2011, 16:52
Dariusz_wawa, trochę tego nie rozumiem... wiecie, gdzie pisać skargi.
a nie - gadacie sobie prywatnie, a jak przyjdzie co do czego to nie powiecie tego komuś wprost, tylko wymaścicie posta w obronie osób zbanowanych oraz o tym, jacy to moderatorzy nie są źli.
są pewne granice. a skoro one zostały wyznaczone poprzez ostrzeżenia i bany to chyba do czegoś są, nie?
co innego jak ktoś ma to w dupie i przychodzi od razu z bojowym nastawieniem, tylko po to, żeby dokończyć swoje zdanie i pokazać swoje racje.
to nie przedszkole.
paradoksy

przez linka 12 mar 2011, 16:56
LitrMaślanki, tak, bo Thazek jest uwielbiany przez moderatorów :lol:
Zakład, ze jakby dostał ostrzeżenie to wtedy zamiast twojego postu widniałby tutaj jego, jak to on dostaje osty bo go moderatorki nie lubią - a on nic nie zrobił złego, niezgodnego z regulaminem. Poza tym, z całym szacunkiem, z racji tego, że z lakudą łączą cię jakieś związki ( nie wnikam jakie - nie moja sprawa) to też nie masz do tego dystansu ...... przy pierwszej konfliktowej sytuacji podwinąłeś ogon i zrezygnowałeś z moderowania.....to nie jest takie łatwe prawda? Ale najłatwiej jest wytykać błędy.....
Ja tak to widzę :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 12 mar 2011, 17:06
naiwna jestem, bo ostatnio sobie myślałam, że nastroje na forum się poprawiły....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 12 mar 2011, 23:56
To ja też nawina ... miałam nadzieje, ze sie uspokoii ale ...... no cholera odechciewa sie momentami czytać forum...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez jansol 13 mar 2011, 00:27
forum jest ok... jedynie z pracy pani a może panny _modliszki to już nie ... czyta co czyta a widzi czego nie ma i zamyka wątek .. na agresywne teksty nie odpisuje do właściwych adresowiczów tylko wszystkich zjeżdża poczym wątek zamyka, czy na tym polega właściwa moderacja ? - poniżej zostawiam link...

czy-prostytutka-zas-uguje-na-taka-mi-o-t27025-70.html

P.S
a może zaniżone poczucie własnej wartości doskwiera ? :!:

przez jansol 13 mar 2011, 00:55
Panna_Modliszka czy Ty wszędzie moderujesz ? :mrgreen:

swoją drogą mam chyba prawo do swego zdania, czyż nie ? i niech to inni ocenią (mój powyższy post)

Pozdrawiam

Sortuj wg