Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez GreenEye 14 maja 2010, 02:35
Conrado31 napisał(a):to forum to zuuuo.

a czat to już w ogóle :mrgreen:
ExModerator

przez Brokuł 14 maja 2010, 19:45
Mi się forum podoba.Z nudów można poczytać posty i dla siebie wyciągać wnioski.Imponują mi znawcy farmakologii,
mi lekarz psychiatra "wybił z głowy" studiowanie tej dziedziny,już na piątej wizycie.
Początkowo byłem zarejestrowany jako "julijanka" (roztrzęsiony wpisałem byle kogo),z przyczyn subiektywnych
użytkownika zmieniłem.
Życzę wszystkim forumowiczom dużo zdrowia.
Brokuł

przez Gosiczek 31 maja 2010, 21:34
Najbardziej cieszy mnie ilość osób udzielających się na forum :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez k_o82 31 maja 2010, 21:46
jest gitara :twisted:
k_o82

przez pronto 05 cze 2010, 21:37
Witam,mnie się podoba.Nerwicowcy,to wrażliwi ludzie są,inteligentni.Super.

przez stracony 28 cze 2010, 22:20
Propozycja - pod nickiem umieszczać rodzaj schorzenia na jaki cierpi ten użytkownik

[Dodane po edycji:]

Może uzasadnię moją propozycję. Zaglądam głownie do podforum o depresji, gdzie wypowiadają się często użytkownicy z nerwicami. Jako, że nie mam nerwicy a chciałbym jak najwięcej dowiedzieć się o swojej chorobie mam momentami problemy z odróżnieniem o jakim schorzeniu ten ktoś pisze. Nie jestem pewny czy wyrażam się jasno bo mam jakiś atak ograniczenia umysłowego i ciężko mi sprecyzować i sklecić sensownie parę słów ( nic nie piłem ani nie brałem :( )
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

przez Majster 30 cze 2010, 19:12
A jak ktos na nic nie choruje?
Skoro pomysl chwyta proponuje rowniez podac kolor oczu i wlosów, wiek, pochodzenie spoleczne (cokolwiek by to nie znaczylo), wage, wzrost i czy delikwent lubi lody i jazde na rowerze :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez *Monika* 30 cze 2010, 19:16
Majster, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....jesteś świetny!
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 30 cze 2010, 19:36
Jeszcze rozmiar buta.
paradoksy

przez Majster 30 cze 2010, 19:43
Śmiertelniczka napisał(a):
Majster napisał(a):A jak ktos na nic nie choruje?
Skoro pomysl chwyta proponuje rowniez podac kolor oczu i wlosów, wiek, pochodzenie spoleczne (cokolwiek by to nie znaczylo), wage, wzrost i czy delikwent lubi lody i jazde na rowerze :mrgreen: :mrgreen:
Gdyby to było forum dotyczące np. koloru oczu i włosów, to czemu nie?
To forum psychologiczne i taka informacja może być bardzo przydatna. Nawet czytając Off-topic, fajnie będzie wiedzieć, z jakim problemem przybyły na to forum poszczególne osoby. Tak dla własnej wiadomości.
Majster, jak nie jesteś na nic chory, to może być tak właśnie napisane. Albo że miałeś depresję, ale teraz już jesteś zdrowy.

Bradziej serio i w punktach:
1. Nie kazdy lubi chodzic z metką na czole. Nie kazdy lubi aby mu przyczepic etykietke, a ten, kto lubi, nie robi z tego zadnej tajemnicy i otwarcie o tym mowi, wiec po co jeszcze mu gwiazda Dawida?
2. Na forum jest masa hipochondrii, kto wie, jak zareagują jesli nagle poznaja nowe jednostki chorobowe?
3. Przede wszystkim ludzie sa ludzmi, a dopiero potem dzielą sie na chorych, zdrowych, facetów, niefacetów, rudowlosych i żabojadów...
4. Na forum jest masa dzieciaków uwazających się za dorosłych ludzi, z niewykształconym jeszcze splotem odpowiedzialnym za wyobraznie - podpowiem w takim razie: nieopatrzne informowanie o swoim stanie, wobec mozliwosci przecieku do reala (a tego przeciez nie mozna wykluczyc jesli widzimy ile ludzi zamieszcza tu swoje fotopodobizny), nie jest zbyt rozsadne w takim kraju jak nasz. Po prostu nie wszyscy tu wiedza, co naprawde oznacza spoleczne wykluczenie.
Poza tym, jesli ktos mi dopisze, ze jestem zdrowy to zycze sobie rowniez umieszczenie informacji o moich gustach kulinarnych, filmowych, hobbystycznych i swiatopoglądzie. Pozyzsze kwestie doczekaly sie na TYM forum odpowiednich wątków, więc dlaczego nie?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Goldielocks 30 cze 2010, 20:23
Majster napisał(a):Na forum jest masa dzieciaków uwazających się za dorosłych ludzi, z niewykształconym jeszcze splotem odpowiedzialnym za wyobraznie - podpowiem w takim razie: nieopatrzne informowanie o swoim stanie, wobec mozliwosci przecieku do reala (a tego przeciez nie mozna wykluczyc jesli widzimy ile ludzi zamieszcza tu swoje fotopodobizny), nie jest zbyt rozsadne w takim kraju jak nasz. Po prostu nie wszyscy tu wiedza, co naprawde oznacza spoleczne wykluczenie.
Ci, co zamieszczają swoje zdjęcia, i tak przecież opisują dość dokładnie swoje problemy psychicznie, więc ten argument jest trochę bez sensu.

Majster - czy Ty aby trochę nie przesadzasz? O jakim społecznym wykluczeniu mówisz? Nawet, jakby ktoś zobaczył tutaj czyjąś fotę, to najwyżej może sobie pogadać, czy poobgadywać... Poza tym, wydaje mi się, że postrzegasz forum nerwica.com za centrum wszechświata... Świat się nie kręci wokół tego portalu, no może wokół facebooka. ;)

[Dodane po edycji:]

Majster napisał(a):
Majster napisał(a):A jak ktos na nic nie choruje?
Gdyby to było forum dotyczące np. koloru oczu i włosów, to czemu nie?
To forum psychologiczne i taka informacja może być bardzo przydatna. Nawet czytając Off-topic, fajnie będzie wiedzieć, z jakim problemem przybyły na to forum poszczególne osoby. Tak dla własnej wiadomości.
Majster, jak nie jesteś na nic chory, to może być tak właśnie napisane. Albo że miałeś depresję, ale teraz już jesteś zdrowy.

Bradziej serio i w punktach:
1. Nie kazdy lubi chodzic z metką na czole. Nie kazdy lubi aby mu przyczepic etykietke, a ten, kto lubi, nie robi z tego zadnej tajemnicy i otwarcie o tym mowi, wiec po co jeszcze mu gwiazda Dawida?

Bardziej by tu pasowało określenie Szkarłatna Litera (która od początku była symbolem naznaczenia-odrzucenia społecznego), bo Gwiazda Dawida uchodziła za symbol napiętnowania tylko w okresie panowania III Rzeszy.

Równie dobrze mógłbyś napisać... "po co mu jeszcze Krzyż", w końcu kiedyś Chrześcijanie też byli prześladowanymi potępieńcami. :roll: :P
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Natascha 01 lip 2010, 00:04
W tym wypadku całkowicie zgadzam się z Majstrem. Nie sądzę, ze przesadza- teraz dużo ludzi ma problemy psychiczne a jeszcze więcej internet.
Niech tylko wejdzie tu ktoś mi nie życzliwy...już wie: że jakiś oblech omal mnie nie zgwałcił :evil: , ze miałam, depresję- taką że się nie myłam :cry: , anoreksję, w jaki sposób straciłam dziewictwo :oops: i ze rok leczyłam się w szpitalu psychiatrycznym...super! Dlatego ja nigdy nie umieszczę tutaj swojej fotki- zwłaszcza, ze wiem jacy niektórzy ludzie potrafią być wredni :evil:
Natascha

przez Goldielocks 01 lip 2010, 12:42
Natascha - to jest twoja indywidualna decyzja, czy umieścisz tu swoje zdjęcia, czy nie. ;) Chodziło mi o to, że osoby, które maja tutaj swoje fotki nie powinny się jakoś specjalnie dręczyć możliwością obejrzenia ich przez kogoś postronnego. Uważam, że robicie z igły widły. Jeżeli ktoś tutaj jest na tyle pewny siebie, żeby jednak pokazać swoją twarz, to wątpię, żeby obawiał się, że ktoś może go rozpoznać i zidentyfikować, jako "szajbusa". ;)

Sytuacja z życia wzięta - ktoś znajomy przypadkiem widzi Cię, jak wchodzisz do poradni zdrowia psychicznego... Jakie będą jego pierwsze skojarzenia? Może wizyty u psychiatry powinny odbywać się nocą, tak by nikt znajomy Cię nie rozpoznał?!

Właśnie to mnie najbardziej wkurza i z tym staram się walczyć - ile mogę udawać, że wszystko jest ok? Nawet jeżeli ktoś mnie zobaczy, jak wchodzę do przychodni, to co całe życie mam się przejmować tym, że ktoś się dowie?! Nie... lepiej, jak bym skoczyła z mostu, bo co tam moje życie, ważne żeby nie być na językach ludzi.

Pozdrawiam. :D
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez linka 01 lip 2010, 12:46
Goldielocks, jeśli mowa o społecznym wykluczeniu.....co tydzień zdarzają się osoby, które proszą żeby wykasować ich posty, zdjęcia - bo boją się, że koś z pracy, rodziny, znajomych mógłby to przeczytać - a nie chcą tego..więc jako moderatorzy - kasujemy....pewnie, że świat nie kręci się dookoła tego miejsca...ale to co napisałam chyba jednak świadczy o tym, że coś jest na rzeczy.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg