Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Paranoja 25 sty 2010, 08:29
tup_tup, zupełnie jak ja, więc.... nie jesteś sama ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Viki 25 sty 2010, 19:32
Eee tam, a ja jestem bardzo krótko na forum, ale myślę,że jest ok. Paranoja i tup_tup piszecie,że czujecie się nieco "olani", ale myślę,ba nawet wiem, że to nie prawda.Jest tu na forum tak dużo podejmowanych tematów,że nie zawsze ta reakcja zwrotna dociera do Nas tak szybko jak byśmy tego chcieli. W szczególności, że my z tą nerwicą jesteśmy baaardzo niecierpliwi i chcemy bardzo szybko(wręcz natychmiast) znać odpowiedzi na dręczące nas pytania.Na pewno nie możemy przejmować się,że ktoś Nas tu olał, bo to forum jest raczej po to żeby Nam pomóc, a jak nawet tu będziemy wszystko brać do głowy to troszkę lipa, nie?

przez Paweł13 03 lut 2010, 20:12
Forum jest świetne!Jest tu dużo wspaniałych i mądrych ludzi.Polecam!!

Pozdrawiam!
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 04 lut 2010, 12:55
Paweł13, a na co chorujesz, czy też jakie masz problemy, co cię tu sprowadza - oprócz chęci powiedzenia nam że jesteśmy wspaniali? Za co oczywiście dziękuję, rozumiem że to o mnie ;)
polakita

przez Zosia1980 18 lut 2010, 23:07
Pragnę wyrazić tutaj moją opinię na ten temat.
Dostałam dzisiaj jakieś ostrzeżenie ,niby za dublowanie kont .mam jedno konto!!!!!!!Pracuję w kafejce internetowej w której dziennie przewija się około 200 osób ,to że ktoś z klientów też korzysta z tego forum ,i czasami się zdarzy że akurat będziemy pisać z jednego komputera to już nie moja wina.To moje początki tutaj i na samym wstępie się już bardzo zniechęciłam ,brawa dla administracji za takie traktowanie forumowiczów .Żegnam ,a teraz możecie mi skasować to konto bo i tak nie mam ochoty już tu zaglądać.

przez fobia 19 lut 2010, 20:43
Zosia1980, moze jestem w blędzie nie wiem, ale tez odniosłam wrazenie ,ze masz 2 konta mimo,ze nie widziałam Twojego IP

przez paradoksy 19 lut 2010, 21:18
fobia napisał(a):Zosia1980, moze jestem w blędzie nie wiem, ale tez odniosłam wrazenie ,ze masz 2 konta mimo,ze nie widziałam Twojego IP

no widzisz, a może nawet 5...

i wątpię, żeby to był zbieg okoliczności - 5 kont w kafejce akurat na tym forum?

poza tym - istnieją u Was jeszcze w ogóle kafejki internetowe? :shock:
bo u mnie już chyba nie ma ani jednej.
paradoksy

przez 123zenka1 20 lut 2010, 18:56
Witam.Przeczytałam kilka wypowiedzi na tym forum i bardzo się cieszę że takie forum jest.Kilkanaście lat temu zachorowałam na narwice,która nie leczona doprowadziła do ciężkiej depresji.Czułam się okropnie i wyglądałam strasznie.Dzisiaj walczę z tą chorobą i się nie poddaję.Dopadają mnie jeszcze bezsenne noce ale to już jest coraz rzadziej.Życze wszystkim powodzenia i dużo wiary w siebie.Ja uwierzyłam w swoje mozliwosci.Nie pozwoliłam ludziom manipulować sobą.Staram się robić to na co mam ochote i nie patrzę ,ze komus to sie nie podoba.Wiara w siebie czyni cuda :lol:

przez renegatt 24 lut 2010, 16:59
Ja jestem zadowolony z forum bo mi pomogło w ciężkich chwilach deprechy w zeszłym roku, poznałem paru ludzi z którymi do dzisiaj coś nie coś na gadu poklikam, jednym z plusów częstego odwiedzania forum na pewno jest fakt iż rozwija ono merytorycznie, zwłaszcza ludzi którzy już się nie uczą a praca i życie nie wymaga od Nich filozofowania aczkolwiek...
Wiem z autopsji że lwia część użytkowników forum poświęca na nie zbyt dużo czasu, na pewno wielu z Was pierwsze co robi po przyjściu do domu to odpala kompa i zagląda czy są jakieś posty. A to jest złe gdyż topimy się w problemie coraz bardziej, szukamy odpowiedzi, porównujemy, analizujemy, wkręcamy sobie nowe schizy. Poznałem tutaj nawet laskę której nic nie dolegało weszła przypadkiem na to forum, poczytała sobie o schizofrenii, psychozie, nerwicy...i po miesiącu już leczyła się na nerwicę z D/D ;]. W jej przypadku to akurat było zapalnikiem. Także ludziska mniej forum a bardziej do ludzi bo z własnego przykładu wiem, że w znacznym stopniu potrafimy izolować się od rzeczywistości i za dużo czasu poświęcamy kompowi. Forum jest pomocne na pewno ale nie może Nas w tak dużym stopniu zdominować. Ja ostatnio tu pisałem ok Kwietnia ub.roku głównie w działach nerwicy czy D/D wchodzę w Srodę bo mnie lekkie lęki dopadły a tutaj Ci sami ludzie z tymi samymi problemami co prawie rok temu. pozdro

przez 123zenka1 19 mar 2010, 20:06
W pewnym stopniu RENEGAT ma rację!Jest to uzależnienie od kompa i szkoda czasu na siedzenie przed nim. Ale jeśli człowiek poczyta o problemach innych ludzi to czuje ,że jego są małe.Często też szukamy porady a nawet pomocy.Samo nawet opisanie swojego problemu może pomóc.W dzisiejszym świecie,gdzie ludzie mijają się a samotność to najlepszy przyjaciel komputer i wszelkie fora to sposób na wygadanie się a nawet zwierzenia. :(

przez filikiewicz 22 mar 2010, 00:29
jestem zadowolony.

przez Paranoja 22 mar 2010, 00:40
no róznie bywa
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Malakh19 22 mar 2010, 18:07
według mnie forum jest wypas..
wczoraj wieczorem sie zarejestrowałem, dałem posta z zapytaniem..
teraz patrze i widzę ze Ci ludzie(użytkownicy) sa bardzo fajnymi ludźmi..
dostałem tyle odp..
Krotko mówiąc, forum, ludzie i założyciele są bardzo fajnymi, mądrymi ludźmi..
potrafią pomóc osoba których nie znają ze "szczerego serca"
Malakh19

przez polakita 23 mar 2010, 19:22
W tym miejscu chciałabym podziękować Victorkowi, za to że piszesz świetne posty, że jesteś jedną z osób która ma najwięcej dolegliwości, ale nigdy nie tracisz cierpliwości, i że zawsze widzisz światełko w tunelu! Super że jesteś na forum! I podziwiam cię za wytrwałość w walce z chorobą!

I chciałabym też podziękować agusiawwa bo byłaś pierwszą osobą która mi pomogła na tym forum, i jestem ci do tej pory za to wdzięczna :D

I jest mnóstwo innych osób które również lubię, każdy może to do siebie odnieść :mrgreen:
polakita

Sortuj wg