Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez joanna5 25 gru 2009, 00:20
troche tu na forum biadolenia o tym to jacy jestescie nieszczesliwi zamiast wziasc sie za morde i probowac wziasc odpowiedzialnosc za swoje zycie i zaczac od siebie by probowac zmienic siebie i swoj swiat a nie cierpiec za miliony,joanna5 :szukam: :P

przez iryss 25 gru 2009, 00:28
Witaj joanno mocne wejście ale uwiez na słowo ze to wcale nie jest takie proste i logiczne jak Ci się wydaje...Myślę że każdy z nas chciałby się wreszcie zebrać do kupy ale w praktyce to jest bardzo trudne wbrew pozorom...Pozatym mnie np. pomaga takie wylanie żalów bo lepiej to powiedziec czy tak jak my to robimy tu niapisac niz to wszytsko w sobie dusić..
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez fobia 25 gru 2009, 00:30
joanna5, masz nerwice czy depresje?
mnie sie wydaje, ze dla kogos chorego na ww nie jest proste "wziąść się za mordę". Łatwo powiedzieć komus zdrowemu/ zdrowiejącemu ;/ dletego nie zgodzę się z tym co napisałaś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 28 gru 2009, 02:30
Nie chce mi się już siedzieć na tym forum... fajnie że można pogadać z ludźmi, to jest najfajniejsze, ale brakuje mi tu konstruktywnych rozwiązań. Od dawna nie miewam już ataków, znalazłam sposób dla siebie, podzieliłam się tym z innymi i chyba to jest wszystko co mogłam zrobić, bo co więcej? Jestem przeciwna braniu pastylek (jeśli nie jest to ciężki przypadek choroby) ale na forum wszyscy wszystkim polecają tabletki, rozmowy kto ile czego bierze, na co zmienia, itd, w ogóle mnie to nie interesuje a nawet jestem przeciwna, ale przecież tego nie napiszę wprost, bo taka jest ogólnie przyjęta norma którą zatwierdza oficjalna medycyna, a także chyba zarządzający tym forum. A ile z tego pożytku ile szkody? Porady typu "idź do psychiatry, weź procha to ci przejdzie" są dla mnie niedorzeczne. Szkoda że na forum jest tak mało osób które wyszły z choroby, aby powiedziały konkretnie co im pomogło a co nie. Nawet brakuje mi tak prostych rzeczy jak konkretnej porady do jakiego psychoterapeuty się udać, dział "Oferty - Warszawa" jest pełen niedorzecznych dyskusji, a informacji jest tam "jak na lekarstwo" :(

Nie było mnie 3 dni na forum, tęskniłam, zastanawiałam się jak tam "nerwuski", wiele razy martwię się o wszystkich którzy się męczą, mają czarne myśli, chciałabym pomóc, ale coraz mniej widzę tutaj swoje miejsce... nie będę dawać porad "idź do lekarza po proszki", ja znalazłam swój sposób na nerwicę - zostałam jednak na forum wyśmiana, cóż, więc życzę każdemu żeby znalazł sposób dla siebie. Byleby nie było to branie prochów przez kolejnych kilkadziesiąt lat. Teraz macie po 20, 30 lat, co będzie za 10, 20 lat?
polakita

przez Gringo 28 gru 2009, 02:50
Masz racje polakita, rowniez jestem przeciwnikiem lekow i porad typu: "idz do psychiatry, to ci pomoze".
A ze na forum malo konstuktywnych porad od wyleczonych, moze oznaczac, ze tych wyleczonych albo bardzo niewielu, albo sami nie wiedza co im pomoglo.
Ta twoja metoda na nerwice, to bylo (cos tam o tym czytalem) oczyszczenie organizmu?
Gringo

przez Justine101 28 gru 2009, 22:30
Forum bardzo mi się podoba. Wspaniałe. I wspaniali ludzie. ;)
'' Muszę leczyć się na ból i strach '' ....

Coma .

przez agusiaww 01 sty 2010, 22:08
Nie robcie offtopu :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez angsthasse 01 sty 2010, 22:09
Tak ogolnie to widze to wszystko jako bardzo pozytywne nawet te ostre dyskusje. 26 zostalam zbombardowana bo napisalam mozna wyzdrowiec. Obecnie ciesze sie bo nagle zanlazly sie tez inne osoby mojego zdania. Wkoncu nie tylko jeczenie i biadolenie. Bardzo pozytywnie tak jak pesymizm jest zarazliwy tak i optymizm tez. Czyli nadzieja jest
angsthasse

przez madame butterfly 02 sty 2010, 01:05
A ja się dzisiaj zalogowałam po raz trzeci. chyba jednak nie moge wytrzymac bez tego wsparcia jekie tu otrzymuje i roznych ciekawych dyskusji;) W kazdym razie forum odbieram bardzo pozytywnie, tylko czasem cos mi strzela do głowy ze musze radzic sobie sama i kasuje konto ale szybko zaczynam tesknic :mrgreen: tak wiec przy okazji: witam po raz kolejny!:)

przez Gringo 02 sty 2010, 12:34
Nie ma co sie oszukiwac, jak sama sobie nie pomozesz, to nikt Tobie nie pomoze, a forum mozesz traktowac, jako zachęte, żeby coś z Sobą zrobić.
PS. Herzlich willkommen.
Gringo

przez Silver7 15 sty 2010, 02:38
Taka jak "jeszcze nikt nikogo niczego nie nauczy" (bo tylko my sami się czegoś uczymy) tak "jak sama sobie nie pomozesz, to nikt Tobie nie pomoze".. przez forum możemy pomóc sobie znajdując metodę jaką wyleczył się ktoś w podobnej sytuacji. Chociaż też nie do końca to takie proste, bo wszyscy jesteśmy ulepieni z innej gliny-innego środowiska. A jak nie ma się z kim pogadać to fajnie jest pobiadolić z kimś przy pomocy klawiaturki o swoim życiu, jakie to ono nie jest wspaniałe. Czasem komuś nieznajomemu łatwiej wyznać lęki niż komuś, kogo spotkamy na drugi dzień.
Dla mnie forum się podoba jak najbardziej!!:D Spotkałem ciekawe artykuły, ludzi podobnie myślących i z podobnymi historiami. Z przyjemnością będę śledził dalszy rozwój naszych dyskusji. Pozdrawiam serdecznie!:)

przez joanna5 15 sty 2010, 04:52
lubie tu btwac,odskocznia od chorych na raka/jestem psychoonkologiem/,poza tym,ze juz dostalam ostrzenie,joanna5

przez fobia 15 sty 2010, 12:02
joanna5, za co wyłapałaś ostrzeżenie tak szybko :shock: :)
Ostatnio edytowano 15 sty 2010, 12:31 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za http://www.nerwica.com/post269108.html#p269108

przez tup_tup 25 sty 2010, 00:43
Jak narazie nie napawa mnie o miłe doświadczenia, wciąż czuję się olana i urwana z choinki...
My one regret in life is that I am not someone else.

Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine...

Sortuj wg