Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Pstryk 17 maja 2008, 09:03
Też bywam na innych forach i nie spotkałam się jeszcze na żadnym z taką atmosferą, jaka tutaj panuje ;)
Pstryk

przez piterus 17 maja 2008, 18:24
Wlasciwie Bethi mialem tez sytuacje tutaj. Mowie teraz o topicach. Moze to wynika z tego ze chce zeby ktos ze mna porozmawial,odpowiedzial mi i podyskutowal..Ale czasem irytuje mnie to ze nikt nie odpowie,nie odniesie sie do moich rozmyslan czy uwag. CZasem jest tak ze kogos gnebie, nekam. Ktos mi powiedzial ze inni tez maja swoje zycie i nie beda na kazde moje zawolanie 24h na dobe.A ja to odbieramn jako ignorowanie mnie. Czesto tak mysle. ..A czasem mowie cos w grupie ale jakby mnie nikt nie slyszal albo nie sluchal.Jak to mozna odczytywac? Moze za bardzo sie nad tym poprostu rozwodze i szukam dziury w calym. Ale rzeczywiscie to forum jest bardzo przyjazne.Ciesze sie ze moge tu opowiedziec comnie gryzie..Otwieram sie tu coraz bardziej:)
coś JEST nie tak...czy nie??

przez Pstryk 21 maja 2008, 21:00
Tak piterus, masz wiele racji - często też się tak czułam dopóki nie zrozumiałam, że to forum nie ma mi zastąpić życia ;) Był moment, gdy nie wychodziłam już z domu i cały możliwy czas spędzałam przed monitorem co chwilkę sprawdzając, czy ktoś coś mi odpisał. Pewnego dnia spostrzegłam, że to nie jest sposób na poradzenie sobie z rzeczywistością. To ucieczka. Prawdziwe życie toczy się tuż za Twoimi plecami - wystarczy się odwrócić ;) Dla mnie najcenniejsze w tym miejscu, w forum jest to, że mam obiektywny podgląd na swoje problemy - dzięki temu łatwiej odnajduję się w realu, ponieważ jestem osobą omylną, czasem bywam przewrażliwiona lub coś sobie ubzduram :lol: To tutaj nauczyłam się śmiać ze swojej niedoskonałości, pozwoliłam sobie nie być idealną, popełniać błędy i na dobre mi to wychodzi w realu :smile:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 23 maja 2008, 01:24
Nadal jestem bardzo zadowolony z tego forum...
Jedynie tutaj spotkałem i spotykam tylu wspaniałych ludzi<adminów,moderatorów,użytkowników>
;)
:)

przez milenka 23 maja 2008, 10:20
Szczerze mówiąc jest to moje pierwsze forum na którym się udzielam nigdy wcześniej nie miałam odwagi jakoś bo bałam się że na mój post nikt nie odpowie albo mnie wyśmieje itp... :oops: Na tym forum przekonałam się że są ludzie którzy mnie rozumieją i mają podobne problemy co ja a atmosfera moim zdaniem jest bardzo ciepła i chociaż jestem nowa to wiem że jest tu wielu życzliwych i wspaniałych ludzi :smile:
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

przez Amy Lee 24 maja 2008, 13:10
Już ponad rok z Wami, 1000 postów :D

Dziękuję za wszystko i cieszę się, jeżeli mogłam komuś pomóc :smile:
Amy Lee

przez tomi1234 24 maja 2008, 13:39
Forum jest naprawdę dobre. Jestem nowym użytkownikiem i widzę że potrzebne są mi rozmowy na tematy związane z depresją, nerwicą. Dzisiejszy świat nie akceptuje słabości, dlatego tak trudno o uzyskanie wsparcia od najbliższych. Sam fakt, że mogę powiedzieć moje doświadczenia i posłuchać innych, dużo mi daje. Zgadzam się z bethi ,forum nie powinno być miejscem do ucieczki od rzeczywistości.

Re:

przez piterus 10 cze 2008, 06:48
dżejem napisał(a):
bethi napisał(a):Co do forum, mnie od dawna irytuje jedna rzecz: masowe wyżywanie się na osobach, które starają się robić wszystkim dobrze. Szkoda, że nikt nie potrafi wziąć pod uwagę, że My tak samo jak Wy jesteśmy tutaj osobami z problemami a nie naprawiaczami świata.... Dodam, że irytowało mnie to już za czasów, kiedy o moderce nie chciałam nic słyszeć i fakt, że mam zielony neon pod avatarem nie ma tu nic do rzeczy.

Powiem tak: jeżeli ktoś zabiera się za robienie czegoś, co ma służyć ludziom, to musi być przygotowany na to, że jego działalność będzie wystawiona na krytykę. I nie piszę tu wyłącznie o krytyce w sensie negatywnym.
Pewnie, można zgadzać się z krytyką lub nie. Niemniej całkowite ignorowanie zdań negatywnych i pompowanie sobie balona pt. "Jestem doskonały/ła i moje dzieło też" niczemu nie służy. Skoro forum jest dla użytkowników, to może wreszcie zacznie słuchać wszystkich głosów, które od nich pochodzą- nie tylko pochlebnych. Bo proces doskonalenia wymaga tego, by popatrzyć na sprawę z dystansu, a nie z perspektywy jakiś mało obiektywnych przesłanek.
Doskonale wiem, czym jest praca dla ludzi i czym jest otwartość na sugestie. Jeżeli ktoś podejmuje się jakiegoś zadania, to niech nie zasłania się swoimi problemami- bo jeżeli są zbyt duże, to widocznie zbyt cięzkie zadania nie są dla niego.
I nie analizuj tego czy mam ciężkie dni czy nie, bo zbyt mało na ten temat wiesz. Moje nastroje nie mają nic wspólnego z zastrzeżeniami, które mam do tego forum. Jestem osobą dorosłą i po gówniarsku nie reaguję na to, co spotyka mnie w życiu. Jeżeli wydaję jakieś sądy, to są one z reguły dobrze przemyślane.
Dobranoc.

nie chce sie wtracac bo moze wyrywam z kontekstu pewne wypowiedzi ale jesli piszesz o procesie doskonalenia to obserwacja z dystansu to jest ostatnie co robisz... raczej mowilbym o wyzywaniu sie na innych.
W kazdym dzialaniu ludzkim- czy podekmowanych dzilaniach na rzecz ulepszania danych procesow jest i bedzie zawarta jakas niezgodnosc i tego sie nie ustrzezemy, czy jak piszesz problemy. Bo staramy sie naprawiac z reguly bledy,a i w samym procesie naprawczym te bledy moga wystapic.
jakis czas temu bethi analizowala moje wypowiedzi choc malo mnie zna i ja wzialem sobie gleboko do serca ta analize. I dziekuje jej za to. Wywiolala u mnie tworczy proces i przyznalem Jej racje. Tutaj wszyscy sie w zasadzie malo znamy.w pewnym ujeciu!
Nie neguj wiec bo wszyscy sa tu po to by sobie nawzajem pomagac, wspierac i leczyc z problemow. Nie chce byc niegrzeczny ale okreslanie czyjegos zachowania mianem " gownarstwa" moze byc w tym przypadku bronia obosieczna. pozdrawiam i zalecam wiecej dystansu. ;)
coś JEST nie tak...czy nie??

przez Pstryk 11 cze 2008, 19:36
Myślę Piterku, że Amy już to przemyślała i nie ma do czego wracać ;)
Pstryk

przez furiat 11 cze 2008, 19:44
A tak wogule to forum jest wspaniałe bo moge wreszcie bez wstydu rozmawiac z ludzimi . Chciał bym jeszcze dodac że dobrą
trapią fobi społecznej jest gra w sl czyli Second Life taki wirtualny
świat naprawde polecam ale mi się ta gra już mocno znudziła.
Przepraszam za oftopic.
Naprawde dobrze że to wspaniałe forum istnieje :!: :!: :!:

przez Magdalenka81 23 cze 2008, 20:16
Ja nadal uwazam ze forum jest ok,chodz czasem ludzie sa za bardzo drazliwi,wiec jak ktos jest nie whumorku to prosze nie odpisywac na czyjes posty,bo ludzie czekaja na pocieche a nie na krytyke,wiem cze to jest forum dla znerwicowanych wiec zalecam spokoj;)

przez Pstryk 24 cze 2008, 21:09
Niezła szkoła panowania nad sobą i przyjmowania innych - od własnych - światopoglądów ;)
Pstryk

przez integralny 26 cze 2008, 13:59
To forum będę traktował jako sposób na nawiązanie kontaktów z ludźmi pasjonującymi się psychologią.
Zapraszam wszystkich na mój psychologiczny blog :)
http://www.psychika.net

przez Pstryk 19 lip 2008, 19:08
Też dobre podejście ;)
Pstryk

Sortuj wg