Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Pstryk 17 sty 2008, 18:44
Dobre spostrzeżenie:
God's Top 10 napisał(a):czy ważniejsza jest administracja czy forumowicze

ale w gruncie rzeczy to absurdalne - Użytkownicy są zarazem Administratorami i na odwrót.
Pstryk

przez adieu 25 lut 2008, 03:16
Artur napisał(a):Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie .

Bywałem na różnych i uwierz mi, tutaj jest cieplutko i przyjemnie jak w zimową noc przy kochanej kobiecie przed gorącym kominkiem ;)
Ale wrażenie masz całkiem normalne i każdy tak ma - ja jestem nowy, Wy jesteście "paczką". No i tak mi zimno samemu ;)

Artur napisał(a):Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

Ja tam nie napisałem krótkiego "Witam", nawet się trochę rozpisalem ;P
A nikt mnie nie zna więc czego mam oczekiwać ? Hi jestem Ania, słuchaj mam psa i ciocię a depresję po śmierci rodzica. Zaczeło się to w roku... i tak dalej, kazdy z forum biegnie do nowego się witac, przedstawiać ? Chłopie, czasu byś nie znalazł żeby to wszystko przeczytać :D

Pisać i czytać każdemu wolno więc piszmy, czytajmy, po czasie może się poznamy lepiej a może nie.

Sam narazie jestem "zadowolony z forum". Ludzie wiedzą o czym piszą, robią to często mądrze i ciekawie. Mam nadzieję że coś z tego pozytywnego dla siebie wyciągnę, może kiedyś z jakiegoś mojego posta ktoś też wyciągnie coś fajnego dla siebie ;)

Pozdrawiam :)

przez IceMan 25 lut 2008, 15:48
adieu napisał(a):Ale wrażenie masz całkiem normalne i każdy tak ma - ja jestem nowy, Wy jesteście "paczką". No i tak mi zimno samemu

Nikt Ci nie broni do paczki dołączyć ;) wystarczy się rozpisać w kilku tematach i ludzie Cię zauważą - każdy tak zaczyna :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 25 lut 2008, 17:41
A jak ja musiałem się czuć, kiedy na początku byłem tu sam? :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Zagubiony148 25 lut 2008, 23:40
Jesli chcecie poznac moje zdanie o forum, to proszę bardzo. ;) To miejsce jest nietylko swietna grupa wsparcia, miejscem na ktorym mozna sie zwierzyc z tego co nas boli. Mozna tu takze inteligentnie porozmawiac o swiecie, ludziach i podzielic sie refleksjami. Bylem juz na wielu forach, ale naprawde, naprawde nie widzialem bardziej rzetelnej i zatroskanej sprawami forum administracji niz tutaj. Pozdrowienia dla admina, zst-cow admina i moderatorow ;) Jestescie de best
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez Jaśkowa 25 lut 2008, 23:56
bardzo nam miło Zagubiony148 :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Pstryk 26 lut 2008, 20:12
O, Zagubiony148, nie dodałeś 'za wyjątkiem' - ja naprawdę nie potrafię Cię 'rozgryść' - nigdy nie wiem, kiedy piszesz poważnie, a kiedy żartujesz hm :( Ubolewam
Pstryk

przez CITRIA 13 kwi 2008, 21:11
Moja kolej :)

Jestem krótko na Naszym :) forum ale odkąd tu trafiłam odetchnęłam z ulgą. Znalazłam tu kogos kto mi naprawdę pomógł w podjęciu decyzji o leczeniu i wielu innych którzy rozumieją, albo przynajmniej się starają ;)

dzięki Wam wszystkim !

Pozdro dla wszystkich VIPów :D
Życie jest piękne i wierzę, że wszystko jest po coś.
Bylebym się nie poddała.

przez ALEKS*OLO 28 kwi 2008, 19:37
Ja rowniez jestem zadowolona z forum:)
wreszcie dotarło do mnie ze nie jestem sama z moim problemem, ze sa ludzie ktorzy przezywaja to co ja i wspieraja sie nawzajem.
nawet jezeli nie pisze to itak czytajac wyciagam jakies wnioski z postow kogos innego , i dzieki forum dowiedzialam sie duzo duzo wiecej o tych chorobach niz wiedzialam do tej pory.
daje mi to takie poczucie bezpieczenstwa ze tu sa osoby ktore mnie zrozumieja i poradza, bo w moim otoczeniu nie ma takich osob .
dlatego bardzo dziekuje wszystkim i pozdrawiam, oczywiscie naszych ''Bossów'' rownierz :mrgreen:
eheh troche wazelinki nie zaszkodzi ;) :P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

czy podoba ci sie ....

przez annaszczechowicz@op.pl 06 maja 2008, 09:51
podoba mi sie jak narazie są to moje pierwsze dni na tym forum i narazie je rozgryzam pozdrawiam :roll: :roll: :roll:

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Magdalenka81 15 maja 2008, 18:16
Hej.Forum jest super,dobre porady,interesujacy ludzie,bardzo duzo sie dowiedzialam na temat nerwicy.Dziekuje

przez adam_s 16 maja 2008, 00:21
Bogu dzięki że jest takie forum jak to!
Gdyby nie to forum nie poznałbym ludzi, którzy bardzo mi pomogli i pomagaja w dalszym ciągu. Chcę im tutaj podziękowac za to, że są przyjaciółmi na dobre i na złe! :)
Pozdrawiam ;)
GG: 5988000

przez kabaretka 16 maja 2008, 21:19
witam!
jestem nowa :)
forum uwazam za cos wspanialego, juz mi pomogl w rozumieniu moich zachowan.
swietnie ze ludzie sa tu tacy pomocni i serdeczni.
oby tak dalej!!
poza tym sprawia ze nie czuje sie taka samotna z moja choroba.
pozdr

przez piterus 16 maja 2008, 22:26
Generalnie jestem zadpowolony...Fajnie ze jest dzial Miasta! poza tym na innych forach tez pisze ale nie odpowiadaja mi inni na moje posty i to mnie irytuje.Jakby ,mnie ignorowano. :-| tez potrzebuje rozmowy
coś JEST nie tak...czy nie??

Sortuj wg