Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez DarkAngel 09 wrz 2007, 00:24
Do offtopicu....mój ulubiony dział.....Wreszcie ktoś go docenił
Obrazek
ExModerator

przez Pstryk 09 wrz 2007, 13:18
Jaśkowa napisał(a):" czasem dobrze jest się wyrzygać to oczyszcza i daje do myślenia" Cool

No to wyrzygam... Naszego nowego-starego Moda Marianka, który gdy odchodził poprzednim razem nie omieszkał mi nadmienić, jakie to forum jest fe i gdzie go ma, tymczasem patrzę, a on nie przebiera w słowach w stosunku do Twilightwa i już jako mod :shock: Czy ktoś mi wyjaśni, jak tu traktować cuś takiego???

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:26 pm ]
Miałeś się nie odzywać w sprawach forum i to był warunek twojego istnienia tutaj...

Pominęłam tą jakże wymowną wypowiedz... Co chcesz Piotrze zatuszować? He? Bo jak do tej pory tylko tak to wygląda.

gusia napisał(a):Dlatego powtarzam.....po co to robią co niektóre osoby? Idea Question

Nie po co a dlaczego. Jeśli tego nie rozumiesz, to mi Ciebie żal....
i już tłumaczę:
dlatego, że został nam - userom - narzucony podział na dwie grupy: dyktatorów i pospólstwo. Jeśli wszystko jest OK, dlaczego nikt nie liczy się z głosem większości? Ponieważ nie ma władzy moderowania??? Próbujecie wyciszyć całą sprawę i tu tkwi błąd. Tracicie zaufanie w oczach userów.
Pstryk

przez MaRiAnEk 09 wrz 2007, 13:54
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 11:06 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 2 razy
konto zablokowane

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 09 wrz 2007, 13:58
bethi napisał(a):Jeśli tego nie rozumiesz, to mi Ciebie żal...

Nie lituj się nade mną,nie lubię..

bethi napisał(a):Próbujecie wyciszyć całą sprawę i tu tkwi błąd.

Tak?Błąd? Wyciszyć? Lepiej Twoim zdaniem nadal obrzucać się błotem?
bethi daj spokój..
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez MaRiAnEk 09 wrz 2007, 14:00
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 11:07 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 2 razy
konto zablokowane

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 14:04
ja osobiście mam wrażenie, że co poniektórzy na siłę podtrzymują ten wątek, skoro i tak nie jesteśmy w stanie dojść do porozumienia to po co dalej jątrzyć..... może po prostu przestać pisać w tym topiku i już.
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Pstryk 09 wrz 2007, 14:07
gusinko nikt nie jest bez winy, problem w tym, że administracja uparcie twierdzi, że jest święta a mój problem bardziej tyczy Marianka. Ale już wiem, co chciałam wiedzieć, tzn. kto kim jest i to mi wystarczy...
W Tobie zdenerwowała mnie tylko próby zbagatelizowania sprawy, ale w gruncie rzeczy, masz rację ;) Tulę

Ale nie omieszkam dodać: Marianek, jesteś dla mnie karierowiczem ale życzę Ci powodzenia.
Pstryk

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 15:48
do listy zniechęconych może nie całym forum bo są tu fajni ludzie pomocni i życzliwi, ale do co poniektórych modów proszę dopisać również mnie, proponuję aby niektórzy moderatorzy przejrzeli co ostatnio mądrego i pomocnego napisali w ostatnim czasie nie licząc udziału w tej chorej awanturze co konstruktywnego wnieśli na łono forum prócz jątrzenia i złośliwości :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:00 pm ]
a gdzie post Macka?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]
jaja sobie z ludzi robicie przed moją wypowiedzią był post Maćka został usunięty dlaczego???? to jest już na prawdę niepoważne !!!!!!!!!!!!!
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tornado 09 wrz 2007, 16:06
Jaśkowa napisał(a):jaja sobie z ludzi robicie przed moją wypowiedzią był post Maćka został usunięty dlaczego???? to jest już na prawdę niepoważne !!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nazwałabym to wręcz dziecinadą...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez .Tomek 09 wrz 2007, 16:19
Ku**a. Przed chwilą czytałem post Twilight'a. Maćka znaczy się, gdzie on się podział? To jest śmieszne. Ja również się właśnie zniechęciłem do administracji i modów. Raczej nie ma na to racjonalnego wyjaśnienia co? To jest po prostu śmieszne. Chyba ktoś tu ustawił "automat" do kasowania postów Maćka.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Amy Lee 09 wrz 2007, 16:36
Maciej_Z napisał(a):Jedynym sukcesem kasty moderacyjnej, póki co, jest całkowite zniechęcenie Bethi i Ewika do forum - jasno i wyraźnie postawione, ze względu na całkowitą stratę zaufania do modków. Gratulacje, tak trzymajcie.

Sukcesem byłoby zniechęcenie ciebie.
Ostatnio edytowano 09 wrz 2007, 16:40 przez Amy Lee, łącznie edytowano 1 raz
Amy Lee

przez didado1 09 wrz 2007, 16:39
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio edytowano 03 sty 2008, 16:28 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez Tornado 09 wrz 2007, 16:44
Skąd w Was ludzie tyle złośliwości, zawiści :?: :!:
Zatrzymajcie się wszyscy choć na chwilę i zastanówcie nad swoimi słowami. ..
Tak przecież nie można! Nie wypada! Nie kieruję tego do konkretnej osoby czy osób - kieruję to do wszystkich :!:
Wiem, że mamy mało autorytetów i wokół nas pełno przykładów takiego zachowania - ale chociaż my bądźmy lepsi...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez .Tomek 09 wrz 2007, 17:21
Znowu post Maćka sobie "poszedł"...gdzieś tam.. Skoro tak dbacie o to żeby jego posty znikały bo 'coś tam'...może żeby porządek na forum był :mrgreen: [?] to czemu nie uprzątniecie tego całego spamu jaki tu narobiliśmy? Temat nazywa się "Jesteście zadowoleni z tego forum..?" a my trochę odbiegamy, nie widzę żeby nasze posty znikały. Jak porządki to na całego :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg