Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Artur 06 lip 2006, 17:54
Jest mi naprawde miło że aż tyle osób wypowiedziało sie :)
Może to moje podejście do tych spraw :)
Jesli kogos uraziłem to szczerze przepraszam i dziekuje wszystkim za przesłane odpowiedzi .
Mój numer gg : 9442695

przez czarna741 06 lip 2006, 18:58
Witaj Arturze :lol: :lol:
Nie przejmuj się w internecie jest troszkę jak w życiu , kiedy wchodzisz gdzieś możesz czasami czuc się trochę obco. Tutaj wielu ludzi zna się już długo, spotykają się czasami. W życiu tez tak jest że w nowym otoczeniu czujemy się czasami trochę obco i niepewnie. Zauważ jaki jest odzew na Twoje pytanie, czyli jednak nie pozostawiają nas nowych samych i nie zamykają się"w swoim gronie". Pozdrawiam , więcej odwagi i mniej pesymizmu Arturku :lol: :lol:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez anita27 06 lip 2006, 21:43
Arturku-Slonko latem czujesz chlod :D Upaly a tobie zimko :)
Buzka dla ciebie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabik 11 lip 2006, 18:24
hejka Artur mnie tez wydaje sie ze tutaj jest okej ,długo sie wahałam zanim dołaczyłam do reszty ale niezałuje ,lubie czytac ,przeglądac ,czasami cos napisze ,jest mi lepiej ale chyba nadal bede tutaj łazikowac ,pozdrówka :D :D

przez toya75 14 lip 2006, 06:21
Tutaj zaczęłam swoja psychoterapię.Uważam ze forum jest bardzo !!!!!!!!!!!!!potrzebne , tylko tutaj znalazłam wsparcie chociaż mam kochającą rodzinę.Zdrowy nie zrozumie chorego( szczególnie na nerwicę lękową).Shadow jesteś WIELKI.Bogu dziękować że są tacy ludzie na świecie , bo ja przyznam że odkąd "ożył mi tyłek" rzadziej tutaj zaglądam żeby wspierać innych.Pozdro :!:
toya75

przez czarna741 14 lip 2006, 10:28
Toya ja też dopiero tutaj zroumiałam że pozytywne myślenie to droga do wyleczenia. Rozmowa z ludzmi którzy przeżywają to samo jest bardzo ważna i pomocna. Pozdrawiam

przez anita27 14 lip 2006, 18:47
Troszke przesadzasz speedcore terror.Nie mam osobiscie nic do ciebie.Nie sadze zeby ktos sugerowal sie twoim nickiem,co do schorzenia przeciez z tym sie zyje choc wiem jak bardzo ciezko.Nie trawisz ludzi i tym samym nas od siebie odpychasz,masz pozniej pretensje ale to co pisza forumowicze nie wzielo sie z nikad.Wyciagnij reke chocby do jednego czlowieka.Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez shadow_no 06 sie 2006, 01:00
Dziękuję Wam za miłe słowa.
Pozwolę sobie też odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie...

Tak, jestem zadowolony z naszego forum.

Podziękowania należą się przede wszystkim Wam. Ja, jeżeli chodzi o aktywność w tematach, jestem rzadko piszącym użytkownikiem, głównie z powodu braku czasu. Dziennie pojawia się kilkadziesiąt (czasem kilkaset) postów, które muszą zostać przeczytane i ewentualnie wyedytowane/kasowane, taką pracę wykonuje cała Administracja. Zmierzam do tego, że czytając tak dużą ilość postów, często nie mam już siły na odpisywanie. Robię to naprawdę sporadycznie, a podziękowania należą się Wam. Ludziom, którzy dajecie nadzieje, którzy wspieracie siebie nawzajem, którzy rozumiecie się.
Moją rolą było umożliwienie Wam tego na stronach tego forum.

Pozdrawiam Serdecznie,
i witam nowych Użytkowników.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Poetka 09 sie 2006, 00:52
Taaaaak !
Rozumiem, że uzasadniać nie muszę 8) .
Żyję się z dnia na dzień. Ja umarłam osiemnastego lutego 2006 roku o 17.06.

przez gusia 09 sie 2006, 23:03
Mnie osobiście bardzo pomaga,i codziennie tu zaglądam :D No i....można poznac ludzi ,którzy mają podobne problemy..(lub mieli).
Sama jestem nallepszym tego przykładem.
Utrzymuję kontakt z dwiema takimi osobami i jest bardzo miło.
Pozdrawiam. :P :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez emilisko 10 sie 2006, 22:16
hej pozdrowienia dla wątpiących i zachwyconych forum myslę że brakuje w wielu wypowiedziach optymizmu chociaż rozumiem jak ktoś ma doła to nie tryska energią życiową ja chcialabym znależć tutaj osoby z którymi mogłabym wymieniać się problemami radościami bo tak naprawdę większość nerwicowcow to osoby nad wyraz wrażliwe i samotne wśród ludzi :lol: :lol: :lol: mam nadzieje że znajdę tutaj choc trochę ,,życzliwych" dusz
,,spieszcie się kochac ludzi
bo tak szybko odchodzą"

przez czarna741 12 sie 2006, 22:33
już nie jestem zadowolona z tego forum :cry: :cry:
spotkałąm tu wielu wspaniałych ludzi z niesamowitym podejściem do życia , którzy swoim pozytywnym podejściem do nerwicy bardzo mi pomogli :mrgreen: :mrgreen:
ale dawanie lupki za to co sie myśli to przesada :twisted: :twisted:
można się pocieszac , wspierac ale czasami zdarza się wymiana zdan bo czasami coś lub ktoś się nam nie podoba :roll: :roll: na tym forum ironia czy powiedzenie co się myśli nie jest mile widziane :!: :!: dlatego nie podoba mi się już to forum :!: :!: :!:
droga adm długo powstrzymywałam się aby nie byc złośliwą i ironiczną w stosunku do moniczki ale od kiedy tu jestem ona cały czas te same posty nic do przodu :!: :!: :!: jeszcze trochę a będzie to kółko hipochondryczek :!: :!:
pisałam już i będę pisała zdenerwowała mnie lupka angeliki :x

piszę znowu nie zasłużyła na to :!: :!: takie jest moje zdanie :!: :!:
pierwszy raz się tutaj zdenerwowałam :x
moniczka aż się prosiła o takie odpowiedzi , ktoś może napisze że jestem wredna ale mnie jej posty śmieszą
dużo bardziej rozumiem terrorusia , pomimo że pisał że lubi straszyc ludzi
, że nie cierpi ludzi to wszystko to maska pod którą widzę człowieka któremu chciałambym pomóc
natomiast moniczka to snobka i egoistka widząca czubek tylko swojego nosa :!:
nie współczuje jej nic a nic (jestem wredna ale tak czuję)
terror dostał bana bo straszył ludzi , jego posty w oczach niektórych ludzi
były oburzające ale nie zawsze tak pisał , potrafił się czasami otworzyc , był inny ale ja widziałam w nim człowiek z dużo większymi problemami niż drętwienie i pseudo choroby moniczki
przypomina mi się kiedy terror zaczął pisac o labotomii, sama byłam na początku oburzona ale przemyślałam to i nic nie napisałam , póżniej dark angel zaczął z nim rozmawiac i napisał mu ok jestes jednak w porządku ale nie pisz więcej o labotomii :!: myślę że te słowa akceptacji ze strony darka spowodowały że terrror odpowiedział"ok nie będę"
do moniczki nic nie docierało i nie dociera
najłatwiejj było zbanowac terrora , tylko dlaczego potrafił rozmawiac z niektórymi ludzmi??? dlaczego tak się wszyscy wzburzyli kiedy powiedział że nie ma BOGA? to było jego zdanie każdy ma prawo do swojego zdania :!: :!: ok nie będę teraz negowała bana terrora .. jego ostanie posty wyglądały tak jakby chciał go dostac.... tylko zastanawiam dlaczego tak się stało....dlateczego był moment że zaczynał się otwierac a póżniej...

przez shadow_no 13 sie 2006, 00:57
czarna741, już wyjaśniam Twoje obawy:
ad. 1 Angelika i jej lupka,
dostałem pw od Użytkownika forum, który był zniesmaczony postami Angeliki i prosił o interwencje. Zobaczyłem wszystkie posty Angeliki i na początku na 10 przeczytanych, było 9 atakujących Moniczke i bodajże Joasie. Jest na forum opcja prywatnych wiadomości, nie rozumiem czemu w trakcie trwania dyskusji, zaczynają się kłótnie i wyśmiewania.
Wysłałem upomnienie Angeliki i przyznałem jej rangę ostrzegawczą. Uważam, że moje zachowanie było jak najbardziej w porządku.

Sprawa speedcore terrora jest jasna jak słońce. Za wykluczeniem go z forum była cała Administracja, i kilkunastu Użytkowników forum.
Ban dla niego był tymbardziej słuszny, kiedy zobaczyliśmy, że na forum mamy nowego gościa: 'chemniczy' czyli speedcore terror w drugiej osobie żartujący i straszący innych użytkowników.

Mam nadzieje, że rozwiałem wątpliwości.

Prawie miesiąc temu napisałaś przeczenie:
czarna741 napisał(a):już nie jestem zadowolona z tego forum

Mam nadzieje, że we wrześniu znow nas polubisz. ;)

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg