Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Arasha 11 lut 2015, 14:57
Psychotropka`89 napisał(a):Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

Ha ha ... dobre :mrgreen: Nie zamierzam przyjmować krytyki rzeczy, których nie uważam za złe. Za innych wypowiadać się nie będę. Daję każdemu wolność słowa i własnych przemyśleń ;)

Mnie się też masa rzeczy nie podoba, nie zawsze rozumiem, o czym ktoś pisze, zdarza mi się nie zgadzać z czyjąś opinią, ale nie postuluję, żeby ktoś zamknął gębę i szedł się biczować.

Psychotropka`89 napisał(a):Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione.

Co niby zanegowałam :shock: ??? Chyba tylko to, że nie czuję się winna, bo nie mam takiego obowiązku :pirate:

Psychotropka`89 napisał(a):Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum

Tym bardziej powinnaś wykazać się większą empatią i zrozumieniem dla innych.

Psychotropka`89 napisał(a):Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

Nie mam nic do krytyki, jeżeli tylko jest uzasadniona i poparta konkretnymi przykładami ( cytowania, wypowiedzi etc. )

-- 11 lut 2015, 14:00 --

Argish napisał(a):W ankiecie brakuje opcji "średnio zadowolony z forum" :P

Masz rację, ale chyba nie za się zmodyfikować ankiety, żeby zawierała taką opcję :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Psychotropka`89 11 lut 2015, 15:20
Arasha, z Toba dyskusje zakończyłam swoim poprzednim postem. Jeśli masz ochote na dalsza dyskusje, zapraszam na pw.
Amen.

Arhol, jesli treść moich wypowiedzi uważasz za zamordyzm,to tak. Jestem w 100% za. Dla mnie to nie zamordyzm,a porządek. Na kilku forach bylam dluzej lub krócej i na żadnym takiego bajzlu níe było. I TUTAJ TEZ BYLO INACZEJ! Podkreslam to kolejny raz.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Argish 11 lut 2015, 15:26
Arasha, teraz już nie, ale w sumie to tak pół żartem napisałam jednak gdyby się cofnąć 2 - 3 lata do tyłu to faktycznie inna atmosfera panowała na forum i było lepiej.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 11 lut 2015, 15:35
Mentalność ludzi idzie w złą stronę i bajzel ogarnia kolejne fora.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Psychotropka`89 11 lut 2015, 19:44
mark123, ... ale moderatorzy na innych forach bardzo szybciutko ukrócają tego typu bajzel i skutecznie prostuje niesfornych forumowiczów, jak ostrzeżenia nie skutkują, to do widzenia.

Albo pewne zasady się akceptuje albo :papa: . Nikt nikogo na siłę nie trzyma.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Absinthe 11 lut 2015, 20:16
Arasha napisał(a):Tu się z Tobą nie zgodzę ... nawet osoby aseksualne mają prawo wypowiadać się w sprawach seksu, tak samo jak nikt nie zabroni ateistom mówić o wierze.

Sorry,ale mylisz pojęcia.Ateista argumentuje coś z czym się nie zgadza,ma na ten temat jakiekolwiek pojecie.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez wiejskifilozof 11 lut 2015, 22:01
Psychotropka`89 napisał(a):Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione. Może po prostu sobie to i owo przemyśl. Pisz jak to nie mam racji, za to Ty masz, skoro tak Ci lepiej ale gdzieś niech moje słowa zostaną, przemyśl je...

Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum, najczęściej nie odpisywałam od razu <w emocjach mogło się to banem skończyć :lol: >, ale czytałam, zastanawiałam się i wyciągałam wnioski.
Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

Nie mam zamiaru się tutaj z Tobą przepychać, bo ja swoje, Ty swoje. Poza tym, jak już wspomniałam, moje ostatnie wpisy tutaj nie są skierowane personalnie do Ciebie, a do ogółu.

Ja jestem ciągle atakowany przez prawicowców, non stop.

przez mark123 12 lut 2015, 02:36
Psychotropka`89 napisał(a):mark123, ... ale moderatorzy na innych forach bardzo szybciutko ukrócają tego typu bajzel i skutecznie prostuje niesfornych forumowiczów, jak ostrzeżenia nie skutkują, to do widzenia.
.

To forum nie jest jedynym, na którym kiedyś było lepiej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez benzowiec84 12 lut 2015, 03:51
Psychotropka`89, dużo emocji z ciebie biję , zazdroszczę , daj mi trochę. ja ogolnie mam wszystko w dupie i wszystkich i zazdroszczę ludziom co mają emocje.

-- 12 lut 2015, 02:52 --

jestem zadowolony z tego forum , bo dużo tutaj seksownych ponętnych gąsek :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez ondskan 12 lut 2015, 04:38
Ja jestem. I to bardzo. Dzięki temu forum moje życie zmieniło się diametralnie na plus. Zarejestrowanie się tutaj było bardzo dobrą decyzją. Co nie znaczy, że tylko to poprawiło mój byt, bo były inne czynniki oczywiście. Tak czy siak, mi pomogło. Dzięki niemu żyję, i żyję bardzo dobrze, jak nigdy wcześniej. :great: :great: :great:

przez Psychotropka`89 12 lut 2015, 11:01
mark123 napisał(a):To forum nie jest jedynym, na którym kiedyś było lepiej.

Jedynym pewnie nie ale znam fora, które dobrze funkcjonują w dalszym ciągu, niezmiennie od kilku lat.

benzowiec84, fakt, jestem emocjonalna. W nerwicy to dość powszechne. :mrgreen:
Oj, z miłą chęcią bym Ci trochę tych emocji odstąpiła... Tylko jak?... :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez benzowiec84 12 lut 2015, 12:33
Psychotropka`89, ja mam depresję z anhedonią , więc trochę emocji by mi się przydało :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Psychotropka`89 17 lut 2015, 18:38
Drodzy Moderatorzy!
Forum znow wchodzi na wlasciwe tory. :D Bardzo mnie to cieszy i dziekuje za Wasz naklad pracy w tym temacie! :uklon:

Jesli tak pozostanie,to bede zadowolona dozywotnio,a na chwile obecna:

TAK, JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO FORUM!
DZIEKUJE RAZ JESZCZE MODERATOROM ZA WPROWADZENIE OSTRZEZEN I USUWANIE NIESTOSOWNYCH TEMATOW,POSTOW!
:smile:

3majcie tak dalej. :great:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Storożak 17 lut 2015, 19:09
To teraz trzeba być milutkim, grzeczniutkim, nie można przedstawiać swojej czasem niezbyt poprawnej politycznie opinii? Oj :evil:
Pie.dole nie biore...

Sortuj wg