Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Arasha 08 wrz 2014, 16:49
Bardzo jestem zadowolona, bo dotychczas myślałam, że jestem sama taka popieprzona, nie miałam znajomych, a tu poznałam chociaż wirtualnie. I nawet dowiaduję się sporo o życiu ... Aha i okazało się, przy okazji, że faceci nie są tacy straszni, jak myślałam :mrgreen:
Pozdro
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez adel 08 wrz 2014, 16:52
Arasha, mam tak samo :great: :mrgreen:
I'm toxic...

przez PannaNatalia 08 wrz 2014, 16:55
Arasha,adel-dziewczyny chciałam to samo napisać."poznałam"tu kilka osób z którymi utrzymuję kontakt już dłuższy czas na gg albo fejsbuku.Dobrze jest czasem pogadać z kimś kto czuje podobnie jak ty.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 08 wrz 2014, 17:00
kochane :great: ja co prawda nie korzystam z face'a ani gg, wystarcza m PW :D A w zeszłym tygodniu spotkałam się nawet z jednym formowiczem w lesie :mrgreen:

Z tego co kojarzę, to też jesteście zmęczone życiem, co ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez PannaNatalia 08 wrz 2014, 17:09
Ja akurat ostatnio jestem w kiepskiej formie ale jak wchodzę na forum to od razu robi mi się lepiej :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Arasha 08 wrz 2014, 17:12
Mnie też :D

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Kalebx3 08 wrz 2014, 17:14
zmeczona-mala-mi napisał(a):Ja akurat ostatnio jestem w kiepskiej formie ale jak wchodzę na forum to od razu robi mi się lepiej :)

---jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez adel 08 wrz 2014, 17:30
Arasha, zmeczona-mala-mi, ja mam bardzo podobnie, jest ciezko, czasem nawet bardzo...ale za kazdym razem jak wejde na forum to jakos cieplej robi sie na sercu, zawsze mozna tu spotkac kogos zyczliwego kto po prostu jest... :D
I'm toxic...

przez Psychotropka`89 10 lut 2015, 10:26
Witam, ja osobiście długo, długo byłam BARDZO zadowolona z Waszego/Naszego forum. Ale na przestrzeni tych pięciu lat, odkąd tu jestem zauważyłam niefajne rzeczy, które mnie osobiście bardzo nie leżą.

1. Istnieje wątek off-top, tam można pisać o wszystkim i o niczym, okazywać swe sympatie, antypatie, żartować, itd. Osobiście tam nie wchodzę, bo nie mam takiej potrzeby ale bardzo dobrze, że takowe miejsce istnieje.
Skoro jest takie miejsce, dlaczego coraz więcej wątków jest zaśmiecanych, panuje wieczny off top. Żeby dokopać się do faktycznego tematu, należy przewertować X stron totalnego off-topu, nierzadko z głupimi i wręcz obraźliwymi uwagami. Dawniej tego nie było, albo było w stopniu minimalnym. Teraz to jakaś plaga.

2. Kółka wzajemnej adoracji. Były, są i będą. Nic mi do tego ale tak jak wyżej wspomniałam istnieje PW, dział OFF-TOP i inne luźne, wydzielone, niemerytoryczne miejsca na forum gdzie można sobie poklikać "o głupotach". To nie jest fajne, że ktoś zwraca się z prośbą o pomoc na forum, a otrzymuje w odpowiedzi kilka stron prześmiewczych komentarzy. Ludzie liczą na radę, wsparcie. Dla kogoś jakiś problem może być pierdołą, ale dla innej osoby jest to ogromny dylemat, z którym poradzić sobie nie może, dlatego rejestruje się na forum i szuka pomocy, a nie drwin... Jeśli wątek komuś nie pasuje, nie komentuje go, nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia, nie zajmuje głosu. Jeśli ja nie wiem jak komuś pomóc, co doradzić, bądź problem jest mi zupełnie obcy, nie piszę nic. :roll:

Nie wiem co się dzieje z nerwica.com, było inaczej i jest mi niezmiernie przykro, że teraz tak to wygląda... Z czeo to wynika? Istnieją przecież ostrzeżenia, bany, ostrzeżenia słowne.

To zmierza w złym kierunku... :(

Pozdrawiam
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez wiejskifilozof 10 lut 2015, 11:20
Nie zapominajmy też o polityce, to tu bardzo ważny temat. Paru ludzi, według mnie zdrowych na umyślę, jest tu tylko po to, żeby napisać o swych poglądach politycznych.

przez Psychotropka`89 10 lut 2015, 11:42
detektywmonk, nie wiem,czy piszesz to na serio,bo w watkach politycznych tez nie siedze. Moje uwagi sa jak najbardziej na serio. Mam nadzieje,ze Twoje tez Monk...

Ja sie juz po prostu gubie,czy ktos pisze serio,czy znow sobie jaja robi. :-|
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez mark123 10 lut 2015, 12:08
Psychotropka`89 napisał(a):Nie wiem co się dzieje z nerwica.com, było inaczej i jest mi niezmiernie przykro, że teraz tak to wygląda... Z czeo to wynika? Istnieją przecież ostrzeżenia, bany, ostrzeżenia słowne.

Prawdopodobnie z coraz bardziej "gimbazowej" mentalności młodego społeczeństwa (także wśród społeczeństwa z zaburzeniami) oraz z błędnego założenia, że ludzi zaburzonych należy traktować znacznie łagodniej.
"Gimbazowe" zachowanie nie ma nic wspólnego z zaburzeniami i powinno być traktowane bez żadnych ulg.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez zmęczona_wszystkim 10 lut 2015, 12:26
detektywmonk napisał(a):Nie zapominajmy też o polityce, to tu bardzo ważny temat. Paru ludzi, według mnie zdrowych na umyślę, jest tu tylko po to, żeby napisać o swych poglądach politycznych.[/

nie wiem, czy tak bardzo zdrowi na umyśle :D oszołomstwo polityczne to też rodzaj szaleństwa, zwłaszcza jak czyta się niektóre z tych wypowiedzi i ten ich jadowity albo ten ja-tu-wiem-wszystko-a -jak-się-nie-zgadzacie-ze-mną-to jesteście-poj... ton.

-- 10 lut 2015, 12:29 --

mark123 napisał(a): oraz z błędnego założenia, że ludzi zaburzonych należy traktować znacznie łagodniej.

Ano, prawda. Z takiego założenia się tu często wychodzi. "Jestem taki cierpiący i oryginalny, to poznajcież ludzie moje mega super poglądy". Tylko w takim zachowaniu sami nie dostrzegają już, co jest objawem choroby, a co jedynie ch.jową cechą ich charakteru. Wielu chyba przyzwyczaiło się do takiego traktowania ich choroby w życiu codziennym.

-- 10 lut 2015, 12:35 --

Psychotropka`89 napisał(a):.

Ja sie juz po prostu gubie,czy ktos pisze serio,czy znow sobie jaja robi. :-|

Myślę, ze trochę poczucia humoru nawet nie w rozrywkowych wątkach jest w porządku. nie można do wszystkiego podchodzić aż tak powaznie. Ważne, żeby nie nabijać się z tego, kto o poradę prosi. Inna sprawa, ze ci, którzy podobno o porady się dopytują, potrafią też nieźle zjechać tego, kto akurat wyrazi nie taką opinię, jakiej się spodziewał i oczekiwał.
I istnieje też tendencja do przekształcania problemu pojedynczego forumowicza w pogadankę o problemie socjologicznym. Np. ktoś ostatnio miał problem z orientacją, pytał się o porady związane z ogólną sytuacją w domu, to od razu wymiana poglądów o homoseksualizmie. Jak ktoś musi za wszelką cenę przekazać światu swój pogląd na tę sprawę, to niech pisze w innym dziale, albo sobie bloga założy. Tak samo było z kilkoma innymi problemami poruszonymi ostatnio.

przez Ferdynand k 10 lut 2015, 14:04
jakby chory nie mógł wyrazić swoich poglądów
jakby jego całe zachowanie było chorobą - itu pytanie gdzie zaczyna się choroba a gdzie jeszcze jest przystosowanie do innych niż normalne warunki?
i fakt cierpienie kształtuje poglądy człowiek jest sumą swoich doświadczeń więc czemu nie
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg