Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez pająk 23 maja 2014, 00:15
Aranjani napisał(a):empathy112, co masz na myśli pisząc "elita" forum?

CIEBIEEE ! :P

-- 22 maja 2014, 23:16 --

magnolia84 napisał(a):
empathy112 napisał(a):przegaladajac cale forum mozna zauwazyc, ze spora grupa uzytkownikow (bez konkretnych nickow, bo to niegrzecznie, z reszta i tak tu pewnie zaraz wleca mnie zwyzywac) z ogromna liczba postow uwaza sie za cos w rodzaju "elity" (?) forum. Myslalby kto, ze na forum dla ludzi z problemami obedzie sie bez jakiegos dziwnego snobostwa i traktowania ludzi z gory, ale jednak nie. Way to go, czuc sie lepszym na forum pelnym znerwicowanych i schizofrenikow.

trochę jest w tym racji

Jest w tym w cholerę racji... :8):
pająk

przez Aranjani 23 maja 2014, 00:16
tarantula, nie no... nie gadaj :oops: bo się zaczerwienię :mrgreen: :lol:
Aranjani

przez Bianka78 23 maja 2014, 17:36
empathy112 napisał(a): przegaladajac cale forum mozna zauwazyc, ze spora grupa uzytkownikow (bez konkretnych nickow, bo to niegrzecznie, z reszta i tak tu pewnie zaraz wleca mnie zwyzywac) z ogromna liczba postow uwaza sie za cos w rodzaju "elity" (?) forum. Myslalby kto, ze na forum dla ludzi z problemami obedzie sie bez jakiegos dziwnego snobostwa i traktowania ludzi z gory, ale jednak nie. Way to go, czuc sie lepszym na forum pelnym znerwicowanych i schizofrenikow.

Temat przerabiany wiele razy. Niestety kpiny z ludzi naprawdę chorych, samotnych i nieszczęśliwych oraz bagatelizowanie i obracanie w żart wszelkich ich problemów - przy jednoczesnym lansowaniu własnej rzekomej zajebistości - sprawiają niektórym osobom zwyczajnie frajdę i pozwalają czuć się królem świata.
Dlatego to kiepskie miejsce do zwierzeń z własnych słabości. W dziewięciu przypadkach na dziesięć dostanie się w końcu po dupie.
Jeżeli ktoś szuka tu przyjaźni czy lojalności raczej się zawiedzie.
Bianka78

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 23 maja 2014, 17:45
W temacie z numerami gg

mamy taki temat?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 23 maja 2014, 17:47
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ferdynand k 23 maja 2014, 18:58
:uklon: :brawo: :brawo: :brawo:
Bianka78 napisał(a):
empathy112 napisał(a): przegaladajac cale forum mozna zauwazyc, ze spora grupa uzytkownikow (bez konkretnych nickow, bo to niegrzecznie, z reszta i tak tu pewnie zaraz wleca mnie zwyzywac) z ogromna liczba postow uwaza sie za cos w rodzaju "elity" (?) forum. Myslalby kto, ze na forum dla ludzi z problemami obedzie sie bez jakiegos dziwnego snobostwa i traktowania ludzi z gory, ale jednak nie. Way to go, czuc sie lepszym na forum pelnym znerwicowanych i schizofrenikow.

Temat przerabiany wiele razy. Niestety kpiny z ludzi naprawdę chorych, samotnych i nieszczęśliwych oraz bagatelizowanie i obracanie w żart wszelkich ich problemów - przy jednoczesnym lansowaniu własnej rzekomej zajebistości - sprawiają niektórym osobom zwyczajnie frajdę i pozwalają czuć się królem świata.
Dlatego to kiepskie miejsce do zwierzeń z własnych słabości. W dziewięciu przypadkach na dziesięć dostanie się w końcu po dupie.
Naczelny Użyszkodnik

przez khaleesi 23 maja 2014, 19:34
Bianka78 napisał(a):

Podpisuje sie pod tym. Niedawno sama to zauważyłam :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Candy14 23 maja 2014, 19:55
Kestrel, fakt mamy

obrobia dupe na pw

nie do konca...trzeba wyczuc komu mozna zaufac i da sie znalezc porzadnych ludzi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Davin 23 maja 2014, 20:17
Candy14 napisał(a):

nie do konca...trzeba wyczuc komu mozna zaufac i da sie znalezc porzadnych ludzi

No pewnie że można tylko jak się umie szukać. Najlepiej to chyba się spotkać a nie tylko klepać na klawierce.
Davin

przez blah! 23 maja 2014, 20:35
Ejj ja kpie i zaruje z ludzi i ich problemow a w zadnej elicie nie jestem. To chyba znak, ze powinnam nie lubic tego mieksca.
To fakt, jestem niezadowola, syf, kila i mogila i tyle.

Jesli komus takie miejsce nie odpowiada to nie musi taj przebywac. Nigdzie nie jest zaswiadczone, ze kazdy kto tutaj wejdzie zaraz znajdzie przyjaciela/pocieszyciela i inne bzdety.
Gwarancja tego nie obejmuje wiec reklamacji chyba sie nie uwzglednia ;).
blah!

przez papierowykot 23 maja 2014, 21:00
blah! napisał(a):Ejj ja kpie i zaruje z ludzi i ich problemow a w zadnej elicie nie jestem.

bo to banalne

przez blah! 23 maja 2014, 21:28
A czlowiek to jaki jest? Wbrew pozorom to proste zwierze
blah!

przez pająk 23 maja 2014, 21:34
blah! napisał(a):A czlowiek to jaki jest? Wbrew pozorom to proste zwierze

Wbrew pozorom zwierzęta nie są takie proste :)

-- 23 maja 2014, 20:36 --

blah! napisał(a):Ejj ja kpie i zaruje z ludzi i ich problemow a w zadnej elicie nie jestem. To chyba znak, ze powinnam nie lubic tego mieksca.
To fakt, jestem niezadowola, syf, kila i mogila i tyle.

Jesli komus takie miejsce nie odpowiada to nie musi taj przebywac. Nigdzie nie jest zaswiadczone, ze kazdy kto tutaj wejdzie zaraz znajdzie przyjaciela/pocieszyciela i inne bzdety.
Gwarancja tego nie obejmuje wiec reklamacji chyba sie nie uwzglednia ;).

Ja odbieram Cię jako bardzo miłą i pozytywną użytkowniczkę forum.
pająk

przez blah! 23 maja 2014, 21:38
Uleglas zakrzywionemu wizerunkowi mojej osoby, nie gadam z Toba 8).
blah!

Sortuj wg