Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez pierm77 03 wrz 2007, 20:43
bardzo pomocne no moze czasem zbyt "sztywno" prowadzone lecz z drugiej strony forum to odwiedzaja glownie osoby z problemami emocjonalnymi u ktorych czestokroc nastepuje swego rodzaju "zamazanie" zasad (z polskiego na nasze powstaje wtedy "syf" na forum).
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Jaśkowa 03 wrz 2007, 21:19
bethi Ty się kobieto nie irytuj :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Twilight 03 wrz 2007, 22:44
Ludzie się liczą, ludzie to potęga. Łajba może być, może zatonąć, pływać w diabły, a ludzie jak będą chcieli to się zawsze zbiorą. A ludzi mamy fajnych, ''niech rządzi kto bądź, byle wolnych nie pętał", cytując za Kaczmarskim.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 08 wrz 2007, 20:04
Jaśkowa napisał(a):bethi Ty się kobieto nie irytuj Mr. Green

Staram się, rzecz w tym, że nie czuję się już tu bezpieczna. Zaczynam się obawiać, czy i mie nie wywalą z forum jeśli będę miała przypadkiem odmienne zdanie na jakiś temat niż administracja, więc wolę nie pisać... Do tego straciłam zaufanie do jednego z modów. Gdy czytam jego wypowiedzi na jakiś temat mam mieszane uczucia :?
Pstryk

przez m4rvin 08 wrz 2007, 20:15
Wyluzujcie wszyscy.
gg: 10118348

przez Tornado 08 wrz 2007, 20:48
Uważam, że nie można się tak poddawać i zrażać.

Już w życiu osobistym przekonałam się, że trzeba być sobą i robić swoje - bez względu na to co inni powiedzą - o ile oczywiście jesteśmy pewni prawidłowości swojego działania.

//Kierowniczka nie mogąc mnie zwolnić robiła wszystko, abym sama z pracy zrezygnowała - robiłam jednak nadal swoje - i to ja wygrałam tę "walkę" - kierownik się zmienił, po jakimś czasie nawet dostałam awans...//
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Jaśkowa 08 wrz 2007, 21:01
bethi rozumim Twoja obawy choć ja osobiście to tniutniam i zawsze pisze to co mi na wątrobie leży z tym, że z poszanowaniem ogólnie przyjętych norm, choć zdarza mi się , że czasem mnie ponosi jak każdego, co do modów nie każdy powinien być modem a to dlatego, że niektórym się wydaje iż ranga moda nadje im poza moderowaniem jakieś dodatkowe prawa, a to nie prawda.... wynika to zapewne z potrzeby dowartościowania się w ten jakże śmieszny sposób ;)
Przyjaciel forum

przez Pstryk 08 wrz 2007, 21:21
:smile: Dziękuję Kobitki Kochane :smile:
Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum... Zniechęcało mnie to. Dzisiaj mam problemy z pisaniem i nadal nie rozumie... I jakoś nie potrafię wyluzować. Ale spox :smile: pewnie minie
Dziękuję x100
Pstryk

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Ewik 22 08 wrz 2007, 21:59
bethi napisał(a):Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum..

No to witaj w klubie!
Ja już zaczynam sie bać co zastane po załączeniu forum.....
mam nadzieje, że kiedyś administracja i moderatorzy zrozumią, że czas najwyższy przyznać się do własnych błędów....
Ale znając życie to wszyscy są winni tylko nie rząd......

przez gusia 08 wrz 2007, 22:08
m4rvin napisał(a):Wyluzujcie wszyscy.

Tak jest.. 8)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez gusia 08 wrz 2007, 23:24
Cichaj...KWA..
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 08 wrz 2007, 23:31
bethi napisał(a):Staram się, rzecz w tym, że nie czuję się już tu bezpieczna. Zaczynam się obawiać, czy i mie nie wywalą z forum jeśli będę miała przypadkiem odmienne zdanie na jakiś temat niż administracja, więc wolę nie pisać...

bethi napisał(a):Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum... Zniechęcało mnie to. Dzisiaj mam problemy z pisaniem i nadal nie rozumie... I jakoś nie potrafię wyluzować.

Ewik 22 napisał(a):Ja już zaczynam sie bać co zastane po załączeniu forum.....

Po co się bać? Po co się zastanawiać? Pisać drogie panie pisać i to szczerze. Żeby być wywalonym to trzeba porządnie zasłużyć - Wam jeszcze do tego bardzo daleko.
m4rvin napisał(a):Wyluzujcie wszyscy.

gusia napisał(a):Cichaj...KWA..

tak jest ;)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 08 wrz 2007, 23:37
Piotrek napisał(a):Po co się bać? Po co się zastanawiać? Pisać drogie panie pisać i to szczerze. Żeby być wywalonym to trzeba porządnie zasłużyć - Wam jeszcze do tego bardzo daleko.

otóż to aby zostać zbanowanym trzeba nieźle nabroić póki wymiana zdań jest na poziomie to nie żałujmy sobie w myśl powiedzenia " czasem dobrze jest się wyrzygać to oczyszcza i daje do myślenia" 8)
Przyjaciel forum

przez gusia 08 wrz 2007, 23:47
Maciej_Z napisał(a):A jak nie wiesz czemu, to skocz do posta, w których Atrucha każe sie Ewikowi tłumaczyć z byłego męża

Nie tłumaczyć i nie z byłego....zapytała tylko :roll:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg