Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

ALEŻ NIE MA ZA CO! :)

przez andzia71 09 mar 2013, 01:15
JESTEM ZADOWOLONA .SWIETNY POMYSL ZEBY WYMIENIC SWOJE DOSWIADCZENIE .JEDEN DRUGIEGO ZROZUMIE BO ZMAGAJA SIEWSZYSCY Z TA SAMA CHOROBA

przez depresyjny86 13 mar 2013, 17:52
ANDZIA71 MOGLA BYS PISAC MALYMI LITERAMI BO TO WKURZAJACE JAK KTOS PISZE DUZYMI I TO Z BLEDAMI ORTOGRAFICZNYMI I INTERPUNKCYJNYMI????.

-------------------------------------

A forum nadal mi się podoba.
:)

przez lidzia39 13 mar 2013, 19:23
Jestem jak najbardziej zadowolona z takiego forum.Można się dużo dowiedzieć,a mianowicie to że nie jesteśmy sami z tą chorobą.Bardzo dużo ludzi cierpi na depresję i inne tego typu choroby tylko nie zdają sobie z tego sprawy.Tak było właśnie w moim przypadku.Od 3 lat leczę się na depresję,jest różnie,też kilka razy myślałam o samobójstwie,ale moje dzieci mnie trzymały przy życiu,Dzisiaj cieszę się że żyję.Zyczę wam wszystkim jak najlepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 13 mar 2013, 22:30
lidzia39, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Ina86 14 mar 2013, 00:42
Też jestem bardzo zadowolona z tego forum. Jak to mi ostatnio wujek powiedział - wariat zawsze zrozumie wariata. ;)
Forum pomaga mi zapomnieć o objawach jakie daje nerwica, zawsze to jakaś ulga. Mi akurat bardzo pomaga pisanie tutaj. Może nie za często piszę, ale w kryzysowych sytuacjach to pierwsze miejsce w sieci do którego zaglądam. Można się dowiedzieć wielu rzeczy i nie czuć się przede wszystkim samotnym ze swoimi jazdami.
Cital 30mg
Miansec 30mg
Afobam doraźnie

przez hans1000 18 mar 2013, 13:06
To forum jest niestety przeładowane, a sklejanie wątków zbiorczych jest tragedią.
Mam pytanie oczekuję odpowiedzi mój post ląduje w wątku zbiorczym i jest przykrywany innym postem.
Niestety rozbudowane forum mogło by być mniej łatwe w obsłudze ale było by bardziej praktyczne co do merytorycznej zawartości.
Chodzi mi np o to żeby wyodrębnić dział np sertolina etc.

przez *Wiola* 18 mar 2013, 13:18
hans1000, Szczerze mówiąc nie bardzo wiem na jakie pytanie mam tej odpowiedzi udzielić. Istnieją wątki w o poszczególnych lekach w dziale leki , mniemam ,że chodziło o sertalinę ;)
Moderator

przez hans1000 18 mar 2013, 15:59
No właśnie o to chodzi że mój post został przeniesiony do wątku zbiorczego i dlatego ciężko jest na niego odpowiedzieć. A tak gdyby było pod rozdział np sertralina można by zakładać osobne wątki i łatwiej tez by było szukać odpowiedzi udzielonych wcześniej na podobny albo taki sam temat. Mi chodzi o skutki uboczne na samym początku zażywania Zoloftu i żeby się tego dowiedzieć muszę się przebić przez 410 stron odpowiedzi w tym o rożnych innych lekach, ciąży, karmienia piersią i innych rzeczach które mnie nie dotyczą.
Dlatego wydaje mi się że takie "szczegółowsze forum" było by bardziej użyteczne.

a tak wyglądał mój post:

"Cześć jestem zupełnie nowy i po raz pierwszy na tym forum.
Po raz pierwszy też biorę leki. Mam bardzo silną nerwicę i pani doktor zapisała mi Zoloft.
Wiem że jest temat o sertralinie ale jest on tak obszerny że nie potrafię się przez niego przebić.
Przepraszam też jeśli już taki temat był ale czuję się tak beznadziejnie że nie bardzo sobie radzę teraz z myśleniem.
Biorę 0,025 wieczorem czyli pół tabletki. Wczoraj wziąłem po raz drugi i nie czuję się najlepiej.
To znaczy nie mam żadnych lęków ale trzęsą mi się trochę ręce jestem mocno osłabiony i otumaniony, szumi mi w uszach,boli mnie głowa,
mam problem z koncentracją a nawet z czytaniem. Zupełnie nie mam apetytu. Czy ktoś z Państwa miał takie objawy
i czy one przechodzą wraz z czasem przyjmowania leku?
Biorę lek dopiero drugi dzień więc nie wiem czy organizm się do niego powinien 'przyzwyczaić'?
Czy jak to powinno w ogóle działać i wyglądać?
pozdrawiam serdecznie"

zawsze mógłbym się dopytać w 'moim wątku" co i jak i czy np po jakimś czasie nie trzeba by było zmienić Zoloftu bo źle na mnie działa etc.

pozdrawiam

przez *Wiola* 18 mar 2013, 16:46
hans1000, Wg mnie i nie tylko mnie , tak jest właśnie o wiele prościej. Skoro tam jest kilkaset stron to wyobrażasz sobie ile by było oddzielnych wątków gdyby każdy miał swój na taki sam temat? Uważasz ,że wtedy by się chciało komuś wchodzić do tysięcy wątków o sertalinie? Ludzie tutaj zaglądający albo używają wyszukiwarki szukając konkretnego tematu, albo klikają w "aktywne wątki" i widzą gdzie są nowe posty. Jest to sprawdzona formuła i świetnie się sprawdza.
Moderator

przez Artemizja 19 mar 2013, 11:30
hans1000, przykro mi, ale nie ma powodu, żeby zmieniać obecny system funkcjonowania forum.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Ołóweks 25 mar 2013, 17:19
Szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony, prawdziwie zawiedziony...
Ołóweks

przez magdalena1985 11 kwi 2013, 13:45
dopiero się zapisałam Jeszcze nie wiem jak się poruszać i gdzie można znaleźc co mnie interesuje Ale mysle ze szybko ktoś mi podpowie

przez fozzie 11 kwi 2013, 14:12
magdalena1985, jeżeli mogę Ci coś poradzić to:
- używaj linku "aktywne wątki"
- jeżeli chcesz do kogoś się zwrócić to najpierw kliknij w nick nad jego avatarem - w ten sposób wstawisz do okna w którym piszesz jego nazwę w odpowiednim kolorze i pogrubieniu.
Masz więcej pytań - pisz na PW.

przez Nut 18 kwi 2013, 20:07
Jestem nowa i może z tego tytuły nie powinnam się jeszcze wypowiadać
ale ehhh, szata graficzna pozostawia wiele do życzenia
trochę mało emotek

-- 18 kwi 2013, 20:10 --

a jednak jeszcze coś dodam,
mało przejrzyste
Nut

Sortuj wg