Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Kalebx3 21 lut 2013, 17:22
Jak tylko pomachasz przed oczyma Ukrainek banknotem o nominale 5 euro, to wszystkie klękają i otwierają swe mocno wymalowane buźki...

Kaszpirowski śmieszny jesteś przez takie gadki. A ile Ty znasz osobiście Ukrainek,żeby za 5 Euro zrobiły Ci loda.
Bo ja akurat tego lata i jesieni poznałem kilka fajnych młodych Ukrainek we Francji( w pracy) i wiesz obsrać by Cie nie chciały nawet za 1000euro.
Ty masz jakieś lęki , czy h*uj Cię wie co tam do kobiet.Nieważne Polka , Ukrainka ,albo gruba ,obleśna Niemka.Ważne ,że Baba.
nara.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez SweetLady 21 lut 2013, 17:23
Kaszpirowski napisał(a):Ewenement ze mnie. 301 % indywidualizmu. :mhm:

albo głupoty.

przez Kaszpirowski 21 lut 2013, 17:43
Kalebx3 napisał(a):
Jak tylko pomachasz przed oczyma Ukrainek banknotem o nominale 5 euro, to wszystkie klękają i otwierają swe mocno wymalowane buźki...

Kaszpirowski śmieszny jesteś przez takie gadki. A ile Ty znasz osobiście Ukrainek,żeby za 5 Euro zrobiły Ci loda.
Bo ja akurat tego lata i jesieni poznałem kilka fajnych młodych Ukrainek we Francji( w pracy) i wiesz obsrać by Cie nie chciały nawet za 1000euro.
Ty masz jakieś lęki , czy h*uj Cię wie co tam do kobiet.Nieważne Polka , Ukrainka ,albo gruba ,obleśna Niemka.Ważne ,że Baba.
nara.

Pojedź w głąb Ukrainy, a sam się przekonasz... :lol: :lol: :lol: :lol:

Polecam Podhajce, ja tam przebywam 6/12 miesięcy rok w rok. ;)

A to, że poznałeś je we Francji to przy kasie pewnie te Ukrainki, także...

A pojedź sobie na te Podhajce, pojedź. Cofniesz się do średniowiecza. Zobaczysz jaka tam bieda.

Bądź do takiej wioseczki jak Zarichchyawy - przy granicy z Białorusią/Rosją... Jedź, a zobaczysz. I nie PIER.DOL jak NIC nie wiesz o Ukrainie.
Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 17:49 przez Kaszpirowski, łącznie edytowano 1 raz
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 21 lut 2013, 17:48
Pojedź w głąb Ukrainy, a sam się przekonasz...

A po co mam tam jechać?
Mam dobrą Żonę , Matkę- Polkę ;) , to co będę się włóczył po Ukrainie ,żeby jeszcze w łeb zarobić?
I co tam w tej Ukrainie jest tak fajnie ? I za ile Eurasów można mieć dziwek do oporu,,,i do koloru? Poważnie pytam, byc tam Panem . Polskim Paniczem?

Te Ukrainki przy kasie. A co Ty. Mieszkaly w ciągu roku na skłodach w Hiszpani i nawet nabilet nie mialy do Francji, tylko na gapę dwa dni jechały. A jak dostały jakąś robote to cieszyły sie jak dzieci ,,,

przez Kaszpirowski 21 lut 2013, 17:52
Tam dzjiewuszki nawet kudły sprzedają... ;] To akurat region przy granicy z Rosją. Piękne blond kłaki...żeby mieć na życie.

Przyjeżdżają co jakiś czas jacyś ludzie i obcinają. A po co im to.? Tego nie wiem... Włosy jak włosy. Choć na prawdę niektóre mają piękne kłaki... Naturalne, nie farbowane...nie zniszczone.

Śmieszne za to pieniądze dostają, no, ale...

I jak mówię, za te 5 - 10 euro możesz mieć Ukrainkę na noc... :) Hm. Musiał byś na prawdę pojechać kiedyś z naszą ekipą "robotników" i zobaczyć jak to tam jest...no, ale masz już polską samiczkę, także jesteś stracony.

-- 21 lut 2013, 16:58 --

A tak w ogóle to się dziwię dlaczego Ukraińcy wyjeżdżają do pracy na zachód... Przecież ich kraj jest najbogatszym krajem w Europie, po Rosji oczywiście, bo tam więcej świecidełek leży w ziemi, jak i koczuje w domach...

Tutaj taki przykład z ostatnich 5 lat. 201 kg srebrnych monet... 15 000 sztuk. Za sztukę policz sobie teee... 300 zł.

http://www.youtube.com/watch?v=ajAw2_JQGVI
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez Kalebx3 21 lut 2013, 18:01
ale masz już polską samiczkę, także jesteś stracony.

Dobre :brawo:
A co mam sam walić sobie konia , i przez to życie jak stary tetryk przejść.
Polskie samiczki tez fajne.
Ale chyba taka babka co za 5-10 Euro sie puści to nie jest najlepszy materiał na bliższą zażyłość?
No chyba ,że jest tak biedna ,że nie ma za co kupić chleba dla glodnych dzieci...

przez Artemizja 21 lut 2013, 18:03
Kaszpirowski, już raz Ci napisałam, żebyś darował sobie te mądrości wzięte z szamba. Jeżeli jeszcze raz obrazisz na tym forum jakąkolwiek Polkę, to zarobisz drugie ostrzeżenie, które będzie równoznaczne z banem :evil:

I proszę zakończyć ten Off-top!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez coccinella 21 lut 2013, 18:04
Kaszpirowski napisał(a):Tam dzjiewuszki nawet kudły sprzedają... ;] To akurat region przy granicy z Rosją. Piękne blond kłaki...żeby mieć na życie.

Przyjeżdżają co jakiś czas jacyś ludzie i obcinają. A po co im to.? Tego nie wiem... Włosy jak włosy. Choć na prawdę niektóre mają piękne kłaki... Naturalne, nie farbowane...nie zniszczone.

Śmieszne za to pieniądze dostają, no, ale...

I jak mówię, za te 5 - 10 euro możesz mieć Ukrainkę na noc... :) Hm. Musiał byś na prawdę pojechać kiedyś z naszą ekipą "robotników" i zobaczyć jak to tam jest...no, ale masz już polską samiczkę, także jesteś stracony.

-- 21 lut 2013, 16:58 --

A tak w ogóle to się dziwię dlaczego Ukraińcy wyjeżdżają do pracy na zachód... Przecież ich kraj jest najbogatszym krajem w Europie, po Rosji oczywiście, bo tam więcej świecidełek leży w ziemi, jak i koczuje w domach...

Tutaj taki przykład z ostatnich 5 lat. 201 kg srebrnych monet... 15 000 sztuk. Za sztukę policz sobie teee... 300 zł.

http://www.youtube.com/watch?v=ajAw2_JQGVI

Jedz ty na tą Ukrainę i już nie wracaj, bo to co wypisujesz to się w głowie nie mieści. Nie dziwię się, że żadna normalna dziewczyna cię nie chce, skoro tak traktujesz kobiety. Masakra...
Nie chce mi się.

przez Kaszpirowski 21 lut 2013, 18:06
Lilith napisał(a):Kaszpirowski, już raz Ci napisałam, żebyś darował sobie te mądrości wzięte z szamba. Jeżeli jeszcze raz obrazisz na tym forum jakąkolwiek Polkę, to zarobisz drugie ostrzeżenie, które będzie równoznaczne z banem :evil:

I proszę zakończyć ten Off-top!

Dobra, koniec z mej strony polkami na tym forum.

Zadowolona dzjiewuszka.?

I ot też zakończony.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez fozzie 21 lut 2013, 18:07
Kaszpirowski napisał(a):Tutaj taki przykład z ostatnich 5 lat. 201 kg srebrnych monet... 15 000 sztuk. Za sztukę policz sobie teee... 300 zł.

A co na to Urząd Skarbowy, Urząd Celny?

przez Kalebx3 21 lut 2013, 18:11
Jeszcze jedno tylko . W telewizji na TTV leci program <Miłosny biznes>. Bogaci , tyle ,że starzy Austryjacy jadą na Ukrainę szukac sobie żon . I wiesz co . Hujnia straszna, w dupie te mlode Kobiety starych a bogatych piernikow mają.
Ukraina to nie Bangladesz. To są mądre , wyksztalcone Kobiety i nie skuszą się na 10 eurasów. Nie wierzę Ci do końca z Tą Ukrainą, to są chyba po części Twoje projekcje.
Co z tego ,że mieszkaja na zadupiu , ale chodzą do szkół w Miastach , mają znajomych i często rodziny na Zachodzie ,,,to gdzie tu średniowiecze . Chyba Trochę naciągasz , jak dla mnie.

przez Artemizja 21 lut 2013, 18:13
Powtarzam po raz ostatni:proszę zakończyć off-top! :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Monika* 22 lut 2013, 03:00
Kaszpirowski napisał(a):Ewenement ze mnie. 301 % indywidualizmu. :mhm:

Jeden chce marnować czas na jakieś terapie, i pierdzilić o głupotach, swoich problemach, które ma dzięki DEMOKRACJI (komuno wróć), a drugi woli sobie zaćpać i mieć wszystko gdzieś.

To ćpaj dalej.

Tylko nie wiem do czego Cię doprowadzi Twoja postawa.
Odwyk.
Kasa Ci potem będzie potrzebna jak umarłemu kadzidło.
Obrazek
Główny Moderator

przez kaja123 22 lut 2013, 17:27
To ćpaj dalej

*Monika*, dołączam się również - życzenia z serca płynące ;)
Ja już gdzieś napisałam że wolę pier...lić na terapii głupoty i się dobrze czuć bez leków niż ćpać, zdychać, wkur..iac się, panikować i poniżać gdy leku brakuje. Nie wiem kto tu jest na przegranej pozycji i kto marnuje czas :twisted:

Sortuj wg