Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez Artur 05 lip 2006, 12:36
Czekam na wasze opinie. Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie . Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)
Pozdrawiam

Pozwoliłem sobie przykleić ten temat,
aby nowi Użytkownicy również mogli poznać opinie.
[dop. shadow_no]

Pozwoliłam sobie dodać ankietę
*atrucha
Ostatnio edytowano 23 paź 2013, 15:56 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przyklejam globalnie

przez Marha 05 lip 2006, 12:46
Wcale nie jest zimne!!
Rzecz jasa zależy czego oczekujesz i poszukujesz. Ja znalazłam tu wiele cennych rad, które nie koniecznie musiały byc kierowane bezpośrednio do mnie ale do innych uzytkowników. Trzeba poprostu czytać. A jeśli będziesz potrzebował wsparcia, to też napewno je znajdziesz.
Powodzenia

przez Scarlet 05 lip 2006, 12:53
Forum jest wspaniale i sa tutaj wsapniali ludzie :D :D .
Dzieki temu forum odnalazlam siebie, i to forum , a nie kto inny pomoglo mi zrozumiec lepiej przyczyny mojego stanu ...
Dla takich co ja, co nie mieszkaja w PL i nie maja dostepu do polskich psychoterapetow to forum to JEDYNE miejsce , ktore traktuje jako prywatnego ''lekarza''
Naprawde duzo mi pomoglo i nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo !!

Dziekuje Wam ze JESTESCIE i adminowi ze zalozyl tak wspaniale forum:D :D

Gorace pozdrowienia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 05 lip 2006, 14:15
Artur może CI się tak wydawac że jest to forum zamknięte w swoim gronie.
Niektórzy ludzie siedzą tutaj już bardzo długo i zdążyli się poznac, wiedzą czasami o sobie bardzo dużo. To jest tak jak idziesz do nowej pracy, wszyscy się znają a Ty czasami czujesz się obco. Ale z czasem poznajesz ludzi i wtedy czujesz się lepiej. To tak jak w życiu. Wystarczy tylko chciec poznac ludzi. Dla mnie to że na mój post w którym się przywitałam odpowiedziało tylu ludzi, znaczyło bardzo dużo. wystarczy właśnie to witaj.
Tutaj zroumiałam że prochy to nie wszystko, że trzeba jeszcze nad sobą pracowac. Właśnie rozmowy z ludzmi którzy przeżywają to samo mogą najbardziej nam pomóc. Ja też nie jestem tutaj długo ale próbuje poznac tutaj ludzi, dużo czytam i uczę się od niektórych pozytywnego myślenia.
Życzę CI żebyś spotkał tutaj wspaniałych ludzi. Wystarczy się czasami dobrze rozejrzec( w tym wypadku poczytac he he) Trzymaj się i więcej uśmiechu na bużce . Pozdrawiam
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez Mrówka 05 lip 2006, 14:42
Mi sie podoba i super, ze takie forum istnieje!!
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

przez anita27 05 lip 2006, 21:35
Wiesz to powitanie w formie Witaj ,nie jest zimne ale serdeczne przynajmniej moim zdaniem :) Przywitac sie z kims wlasnie w ten sposob ,usmiechnac sie czy to jest aby zimne :?: To forum wciaga i jesli bysmy czuli tu zle to chyba raczej nikt by tu nie siedzial,prawda :?: Pozdrawiam CIebie Arturze cieplutko o ile ma to jekies znaczenie dla ciebie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Magda-27 05 lip 2006, 21:52
Moim skromnym zdaniem przesadzasz Arturze. Ja siedzę na forum już dosyć długo, bo od listopada i powiem szczerze, że poznałam tu masę wspaniałch ludzi. Ze sporą liczbą rozmawiam często na gg, z kilkoma przez telefon, a z kilkoma udało mi się nawet spotkać :) Może Ty nie trafiłeś na odpowiednie osoby i dlatego masz takie zdanie jakie masz :roll: Ja nie mogę złego słowa o forum powiedzieć i wcale nie jest zimne i zamknięte w swoim gronie. Fakt, że niektórzy zdążyli już się ze sobą zżyć, ale cały czas udzielają wsparcia innym, nowym. Każdy ma tu zawsze coś do powiedzenia i poradzi jak tylko potrafi. Nie mów o NAS,że jesteśmy zimni, bo to nieprawda :!:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez ania30 05 lip 2006, 22:17
A ja choć ci sie to nie podoba powiem Witaj :D
życie jest piękne

przez agapla 05 lip 2006, 23:05
Mnie się tu podoba i chociaż już prawie jestem zdrowa to i tak tu zaglądam i zawsze chetnie służę pomocą.Wydaje mi się że atmosfera na forum jest całkiem miła i raczej nie jesteśmy zimni ,trzeba poprostu chcieć nas lepiej poznać ! :lol: :roll: A ja nie orginalnie napiszę Cześć

przez DarkAngel 05 lip 2006, 23:36
Artur.....atmosfera tu moze wydawać sie zimna dla kogos z po za forum....ale to nie znaczy że taka jest...bywaja tu kłótnie ale i te weselsze chwile...jak to w prawdziwej rodzinie.....To prawda ktos kto tu długo przebywa traktuje to forum juz nie jako zwykłe forum o nerwicy, a raczej jako strone na której moze porozmawiac ze znajomymi, i poczuc sie jak w wielkiej familii....

A jak komus jest nadal zimno...to niech sobie futerko sprawi!!!!

Witam i pozdrawiam!!! :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez didado1 05 lip 2006, 23:39
Dzień Dobry Arturze :D

DarkAngel napisał(a):A jak komus jest nadal zimno...to niech sobie futerko sprawi!!!!

ja proponuję pierzynkę babuni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez jowita 06 lip 2006, 09:05
Forum jest The Best! Wielu życzliwych ludzi tu znajdziesz,pomocne rady i opinie, ja nie mam zastrzeżeń Powiem więcej, lepiej mi jest żyć wiedząc, że moge sie komuś wygadać, jak tu na forum i jestem rozumiana ;) Dziękuje wszystkim!

Regulamin Jowito ;) (dop. drań)

przez agnes635 06 lip 2006, 12:14
Witaj Arturze :lol:
Doskonale Cię rozumiem,wchodząc na forum rownież czułam się obco i zazdrościłam ludziom,którzy już byli zżyci z sobą, bardzo chciałam być wśród nich.Ale pomalutku wrastałam w to forumowe grono,bywało różnie,raz lepiej :lol: raz gorzej :cry: ,pomalutku poznawałam ludzi,zawsze jednak miałam świadomość,że znajdzie się ktoś,kto wyciągnie do mnie rękę gdy będę tego potrzebować,szperając po forum znajdę odpowiedź na wiele nurtujących mnie pytań.

Na dzień dzisiejszy...czuję się tutaj świetnie,zawarłam sporo znajomości,niektóre nawet ośmielę się nazwać mianem przyjaźni(Magda 27,snaefridur-jesteście kochane)otrzymałam pomoc w chwilach zwątpienia,kiedy było naprawdę źle(Dark Angel-dziękuję Ci jesteś wyjątkowy)odzyskałam chęć bycia potrzebną(draniu-bardzo się cieszę ,że jesteś)dostawałam wsparcie zawsze (artucha,KOREK-pozdrówki).

Wow :roll: ale się rozpisałam(najdłuższy mój post ;) )ale miałam ogromną potrzebę napisania tego-tak właśnie czuję.
Na koniec jeszcze należą się podziękowania Tobie Shadow_no :lol: wykonałeś kawał dobrej roboty-dzięki Tobie to forum istnieje.

przez LINA 06 lip 2006, 15:24
Cześć Artur.
Miło Cię poznać :D

To forum to rewelacja! Nigdzie nie znalazłam lepszego. Są tu ludzie na których można polegać, dzielić się z nimi swoim szczęściem i porażką.
Jest po prostu OK.
już niedługo się o tym przekonasz :D

Sortuj wg