(humor) słowa kluczowe odwiedzin forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: (humor) słowa kluczowe odwiedzin forum

przez refren 07 lis 2010, 20:39
łoś nie śpi, aby spać mógł łoś
refren

przez bieszczadniczka 07 gru 2010, 16:17
"brak pierdzenia przyczyną bólu głowy"

to już wiem skąd te moje bóle :)
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez Tornado 21 gru 2010, 14:50
Czego to ludzie nie wpisują w wyszukiwarkach :lol:
Naprawdę niezłe :D
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 21 gru 2010, 21:26
Ej no. To ja wpisałem w wyszukiwarke ''Niech ryczy z bólu ranny łoś'' . Chciałem sprawdzić, z czego to jest cytat i później wszedłem na forum. Tak więc nie traktowałbym wszystkiego dosłownie :D

Chociaż na tekst ala ''"brak pierdzenia przyczyną bólu głowy" to bym nie wpadł :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 22 gru 2010, 00:46
Shadow_no
Plisssssssssssssssss daj jeszcze!!!!!!!
Moderator

przez Tornado 22 gru 2010, 11:32
Ka_Po napisał(a):Nie wiem czy to jest chluba dla naszego forum, że po wpisaniu w wyszukiwarkę takich głupot wyskakuje nerwica.com.
Dla mnie osobiście to trochę żenujace, świadczy to nie tylko o inteligencji osób wpisujących te teksty ale także o randze naszego forum. :bezradny:

Też fakt.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez linka 22 gru 2010, 11:45
:shock: a może troszkę humoru dziewczyny? :roll:
To w końcu nie muzeum narodowe, tylko internet.....bez przesady.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 22 gru 2010, 13:00
linka, ma rację, chyba nie wiecie jakie głupoty się pisze w internecie :) trochę luzu :)
dogomaniaczka

przez Sorrow 22 gru 2010, 14:51
Hardkor :D .

przez LitrMaślanki 23 gru 2010, 10:59
najgłupsze przepisy prawne świata

W San Francisco nie wolno myć samochodów zużytą bielizną.

Pokoje hotelowe w Sioux Foux muszą mieć przynajmniej 2 łóżka oddalone od siebie o co najmniej 61 cm. Zabronione jest odbywanie stosunków płciowych między łóżkami.

W niektórych regionach stanu Iowa mężczyźnie nie wolno wypić więcej niż 3 łyków piwa, dopóki leży w łóżku i trzyma żonę w ramionach.

W stanie Utah za masturbację, seks oralny lub analny można trafić do więzienia. Co ciekawe, w stanie tym legalny jest seks ze zwierzętami, o ile nie uprawia się go dla pieniędzy.

W niektórych regionach stanu Utah istnieje zakaz uprawiania seksu w karetce pogotowia, w czasie jej jazdy. Kobieta za złamanie tego przepisu zostaje ukarana ― jej zdjęcie oraz imię i nazwisko są publikowane w lokalnej gazecie. Mężczyzna nie ponosi żadnych konsekwencji.

W Teksasie nie wolno uprawiać seksu przy włączonym świetle.

W Willowdale mężczyźni nie mogą przeklinać podczas stosunku płciowego. (Tylko mężczyźni.)

W Norfolk (stan Virginia) kobieta ma obowiązek noszenia gorsetu.

W Maryville (Missouri) istnieje zakaz noszenia gorsetów, gdyż, jak głosi przepis, „przywilej podziwiania krągłości i kształtów ciał młodej kobiety nie powinien być w żaden sposób utrudniony”.

W Oklahomie kopulacja psów wymaga zgody burmistrza.

W Oklahomie zabroniona jest masturbacja podczas podglądania pary uprawiającej seks w samochodzie.

W New Jersey aresztowaniem może skończyć się (nawet przypadkowe) użycie klaksonu przez parę odbywającą stosunek płciowy w samochodzie.

W Kentucky kobiety, jak głoszą przepisy, kobieta w stroju kąpielowym nie powinna przebywać w okolicach autostrady, jeśli nie towarzyszy jej co najmniej dwóch mężczyzn lub nie ma przy sobie broni.

W Idaho, by nie krępować par odbywających stosunek płciowy, wprowadzono przepis nakazujący policjantowi zatrzymanie się za samochodem, w którym istnieje podejrzenie zajścia takiej sytuacji, użycie trzy razy klaksonu i po 2 minutach, które para ma przeznaczyć na ubranie się, podejście do auta.

W niektórych rejonach stanu Montana kobieta nie może tańczyć w barze bądź klubie nocnym, jeśli ubranie jej wazy mniej niż 1,2 kilograma.

W Carlsband seksualne uniesienia w samochodzie podczas przerwy obiadowej dozwolone są tylko wtedy, kiedy posiada się specjalnej osłonki na szyby.

W jednym z miast stanu Wisconsin istnieje zakaz strzelania do osób przeżywających orgazm.

W Fairbanks (Alaska) łosie nie mogę uprawiać seksu na ulicach miasta.

W Newcastle (Wyoming) zakazane jest współżycie płciowe w chłodniach sklepowych.

W Oblong (Illinois) istnieje zakaz uprawiania seksu podczas polowania lub wędkowania w dniu swojego ślubu.
LitrMaślanki

przez linka 23 gru 2010, 11:00
LitrMaślanki, eee...... a co to ma do tematu?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 23 gru 2010, 11:03
linka, eee ,szczerze mówiąc nic :bezradny:
LitrMaślanki

przez Wujek_Dobra_Rada 23 gru 2010, 15:34
LitrMaślanki, najlepsze było, że w Kanadzie, każdy kto opuszcza areszt ma prawo dostać konia i strzelbe :mrgreen: :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

(humor) słowa kluczowe odwiedzin forum

przez dogomaniaczka 05 wrz 2012, 19:03
szadoooł, daj nowe, popraw człekom humor!

Sortuj wg