Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Czat niedziała ?

przez suzak29 30 gru 2008, 21:31
Kurcze no nie wiem dlaczego co się dzieje,stęskniłam sie za Toba :D
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez linka 30 gru 2008, 21:37
No kurka wodna, ja za Toba teszzzz, jak ja mam złożyć teraz wam życzenia noworoczne i w ogóle......a feeee coś trzeba z tym czatem wymyślić........może ktoś zna jakiegoś magika któryby to naprawił :?: :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez suzak29 30 gru 2008, 21:41
hahhaha nom w innym temacie znajziesz taką jedną co zna magika ,wiesz w którym nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 31 gru 2008, 00:38
Eee magiki mają swoje siedzibki :) od kilku dobrych dni czat świeci pustkowiem nie będę wskazywać palcem kogo to wina :mrgreen: góru wróć bo kobieca część forumowiczek nie może się już doczekać hehe sorry, że w tym temacie ale linka, duża stopa to big problem. Pozdrawiam i zbierzta się w końcu !
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez IceMan 31 gru 2008, 03:56
Czy wszyscy którym czat nie działa to posiadacze neostrady lub czegokolwiek co stoi na łączach neo? W tej chwili sprawdziłem z domu (Dialog) i wszystko śmiga... Za to miewałem problemy z neo która lubi wpisywać często ircnet.pl na blacklistę i jeżeli to jest przyczyną to ani ja ani Shad nic nie zrobimy bo nie zarządzamy ani neostradą ani ircnetem :smile: A i zawsze w takich sytuacjach możecie się zmówić i ustalić chwilowo pokój na innym serwerze IRC.
Przyjaciel forum

przez scrat 31 gru 2008, 04:31
Tepsa zablokowała.

http://osnews.pl/telekomunkacja-polska- ... e-internet

shad, nie myślałeś nigdy o postawieniu swojego serwera IRCa? Robiłem to już na dwóch sieciach, w razie czego mogę pomóc.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 31 gru 2008, 05:35
Zwracam sie z uprzejma prosba do administratora tego forum oraz mojego kolegi Tomasza N. z Czestochowy o uporzadkowanie sprawy z kanalem IRC jako idiota z dziedziny informatyki oraz podrozy miedzy galaktycznych moj post nie wniesie zbytnio duzo podpowiedzi technicznego rozwiazania zaistnialej sytlacji jako ,ze czytajac od kilku dni wszelakie artykuly na temat sieci IRC dowiedzialem sie wiele cennych informacji ktore rownie szybko zapomnialem ale mysle ze po kolejnym problemie nasza Krolowa :mrgreen: zadziala i zastanowi sie czy nie poswiecic z 3 min na przeniesienie kanalu na jakze inniejszy od tych innych serwer lub zrobi cos podobnego jak maja cpuny na hypperreal.info czyli serwer IRC pod ta sama domena jaka zajmuje forum nie wiem czy aby to jest tutaj wykonalne ale skoro wiecznie nacpani potrafili cos takiego sobie zklecic to i moze sie Ci zachce i zrobisz to dla nas biednych robaczkow :mrgreen: a wtedy bedziesz uwielbiany przez caly nastepny rok i chwalony przezemnie nawet obiecuje ze jesli tego dokonasz to przez tydzien nie bede sie nabijal z Twojego francuskiego a 2 tygodnie bede mily :mrgreen:

PS. a nam na rok 2009 zycze ogolno dostepnego czatu a nie dla wybranych ;)
Ridllic

przez scrat 31 gru 2008, 07:25
Tymczasowo dopóki czat się nie naprawi odpaliłem #nerwica na irc.freenode.net - jak ktoś chce wpaść to zapraszam :)
Przyjaciel forum

przez Gosiulka 31 gru 2008, 08:52
Jeśli neostrada zablokowała nam dostęp do IRca to już wcale nie będziemy mogli się tam dostać ???? buuu No ładnie zapowiada się Rok 2009 :cry:
Przyjaciel forum

przez scrat 31 gru 2008, 09:49
Sposoby są zawsze... :)
Przyjaciel forum

przez linka 31 gru 2008, 10:29
Ridllic, podpisuję się pod twoją jakże wyrafinowaną wypowiedzią.....z tym, że ja cały czas na czat wejść mogę..... :P
Aczkolwiek coż z tego skoro zalegam tam sama i nie ma z kim pogadać..........

Ps.Scratu jak ja mam wleźć na to coś co Ty odpaliłeś jak ja mam mIRCa :?:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 31 gru 2008, 10:29
Phi mi działa :roll:
Pstryk

przez Gosiulka 31 gru 2008, 10:52
scrat, jakie :P zdradz nam tu chociaż jeden sposób obym tylko mogła wlezć na czata ;) na to coś co napisałeś też nie mogę wlezć buuuu no kuffa dzisiaj Sylwester a tu takie niespodzianki buuu co ja będę robiła buuuu pójdę chyba spać bo nic innego mi nie zostało buuuuu
Przyjaciel forum

przez sebcio 31 gru 2008, 15:45
Gosiulka???
A laczysz soe przez klienta czy przez www???
sciagnij bylejakiego klienta np. mirca, a potem wydaj komende :
/server irc.freenode.net
a potem dolacz do kanalu i powinno dzialac
sebcio

Sortuj wg