Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Sorrow 12 cze 2006, 23:26
Hmm...
A nie lepiej po prostu te tematy łączyć:>?

przez drań 12 cze 2006, 23:28
dalilah napisał(a):tu sie musze wstawic za NcL ale z innego powodu: co z tego ze temat byl poruszany skoro opcja SZUKAJ nie dziala?? Mam za kazdym razem czytac wszsytkie tematy w poszczegolnych subforach zeby sprawdzic czy temat juz sie sie pojawil?

Zgadza sie opcja "szukaj" narazie nie działa.
Dlatego staramy sie z Sneafridur(ja sie troche lenie ;p) sami szukać jeśli stwierdzamy, że dany temat już był. Więc gdy zamykamy wątek dajemy link do danego tematu.
Ostatnio edytowano 12 cze 2006, 23:30 przez drań, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez snaefridur 12 cze 2006, 23:29
dalilah napisał(a):co z tego ze temat byl poruszany skoro opcja SZUKAJ nie dziala?? Mam za kazdym razem czytac wszsytkie tematy w poszczegolnych subforach zeby sprawdzic czy temat juz sie sie pojawil?

Przeca jeśli piszę,że coś było,to jednocześnie podaję linka do stosownego tematu(w którym można się do woli produkować),więc się nie naszukacie.
W przeciwieństwie do mnie :roll: .

drań napisał(a):Dlatego staramy sie z Sneafridur(ja sie troche lenie ;p)

Bo Kasia ma sesję,a Łukasz ma Mundial. 8) :lol:
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 12 cze 2006, 23:32
Niby tak.. Ale sprawniej by było,gdyby każdy "wrzucał się" sam w odpowiedni wątek. Mniej pracy dla moderatorów.. Ostatnio np urodziło się sporo tematów w subforum LEKI o Efectinie.. Bałagan totalny. Lepiej dopisywać do istniejących wątków. Nie trzeba korzystać z opcji SZUKAJ by trafić na swój lek.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez drań 12 cze 2006, 23:32
Sorrow napisał(a):Hmm...
A nie lepiej po prostu te tematy łączyć:>?

Nie mamy takiej opcji aby łączyć tematy.
ExModerator

przez atrucha 12 cze 2006, 23:34
A nie można o tym pomyśleć? Na innych forach stosuje się ten sposób. Skoro mozna przekleić...to i wkleić da się ;) Shad..?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Angelika 21 cze 2006, 21:36
Moim zdaniem lepiej zeby byla mozliwosc powtarzania tematow poniewaz nowi uzytkownicy forum beda mieli wieksze rozeznanie w tematach ktore skoro sie powtarzaja tzn ze czesto sa problemem wielu z nas-czy zgadzacie sie ze mna?
Angelika

przez Lith 21 cze 2006, 22:56
Forum ma pomagac w odnaleznieniu informacji, a nie utrodniac to. Zauwaz dodatkowo, ze nikt nie ma anielskiej cierpliwosci i nie bedzie odpowiadal w ten sam sposob po raz 30. W ten sposob 1 temat ma duzo razy wiecej odpowiedzi niz temat zalozony po raz X. Odpowiedzi w nim sa analizowane przez wielu uzytkownikow, przez co informacja jest bardziej wiarygodna. Nikt nie czyta wszystkich tematow wiec jesli liczba takichsamych tematow wzrasta, proporcjonalnie maleje: estetyka forum, szybkosc znajdowana problemow, ilosc odpowiedzi na powtorzony temat, wartosc informacji, latwosc odbioru, a co za tym idzie ilosc uzytkownikow a ostatecznie popularnosc forum.
Przyjaciel forum

przez Hollow 23 cze 2006, 13:39
Z lekami sprawa jest oczywista, jednak co do indywidualnych problemów, nie mogę się zgodzić z szanowną administracją, choć jestem świadom, że do niczego jej nie przekonam, najwyżej zostanę stąd wyrzucony.

Im bardziej rygorystyczne zasady, tym trudniej o przyjazną atmosferę na forum. Jakkolwiek, uzasadnione jest zamykanie tematu gdy pada pytanie typu "czy macie duszności?", to stwierdzenia, że "to już było; nikt nie będzie odpowiadał po raz 30..." itp. sprzyjają przekonaniu o technicznej naturze problemów ludzi którzy nam się z nich zwierzają, podczas, gdy jest ona naprawdę złożona. Mamy do czynienia z prawdziwymi ludźmi, o czym szanowna administracja zdaje się czasem zapominać.
Cóż, kwestia wrażliwości.

[ Dodano: Pią Cze 23, 2006 1:54 pm ]
BTW: Myślę, że przyklejając wątek z tematami np. o objawach nerwicy możnaby zaszczędzić trochę wysiłku.

przez jowita 23 cze 2006, 17:22
moim zdaniem tematy nie powinny sie powtarzac to robi duzy bałagan,tak na marginesie ADMINKU-gdzie sa moje posty z ostatnich dni??
pozdrawiam
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez shadow_no 24 cze 2006, 02:59
Szukam błędu, pojawiły się błędy w bazie danych, które wiem, że są, ale nie wiem gdzie.
Na dniach powinno być wszystko ok.

Proszę jeszcze o trochę cierpliwości.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Coś nie tak - do Admina

przez Maciek 11 lip 2006, 21:23
Dlaczego to Forum tak długo się ładuje ? Czasami jest coś nie tak - linki nie działają, itp. czym to jest spowodowane ? inne strony działają bez problemu :?:

przez DarkAngel 11 lip 2006, 22:33
u mnie wszystko ok.....tylko wkurzaja nieraz strony wyswietlane w kąpletnym nieładzie....ale o tym już było.... ;)
Obrazek
ExModerator

przez Lith 11 lip 2006, 22:36
Watpie by byla to wina serwera (aczkolwiek...) na ktorym sie znajduje obecnie portal wraz z forum. Sprawdzales jak smigaja Ci inne strony? Byc moze to wina Twojego lacza/operatora.
Przyjaciel forum

Sortuj wg