Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Jovita 07 mar 2008, 15:48
joannamaria napisał(a):Czepiasz sie Jovita.

Gdzie? czego? kogo?

stwierdzam fakt tylko.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez joannamaria 07 mar 2008, 16:05
Wychodzi na to-ze porzadek nie pasuje- Po co ten komentarz? czy nowe osoby nie moga juz nic powiedziec?czy wszystkich nowych sie tak traktuje? I ten twoj avatar z wypietym tylkiem jest conajmniej dziwny na forum o nerwicy :)))))))))))))))

przez Jovita 07 mar 2008, 16:27
Wychodzi na to-ze porzadek nie pasuje- Po co ten komentarz? czy nowe osoby nie moga juz nic powiedziec?czy wszystkich nowych sie tak traktuje? I ten twoj avatar z wypietym tylkiem jest conajmniej dziwny na forum o nerwicy :)))))))))))))))

trzeba bylo od razu tak pisac , zauwaz ze ja tez jestem czlowiekiem i tez mam prawo wypowiedziec swoje zdanie prawda?!

Wszystkich traktujemy równo i nie patrze czy ktos jest nowy czy stary kazdy jest traktowany tak samo, nie mow ze cie jakos urazilam ok?!

Co do awataru to nie ma tam wypietego tylka kochana wiec jestes starsznie przerwazliwiona , mam zmienic awa bo to forum nerwica i depresja i moze zamieszcze w awie żyletke albo wyprute żyly? zeby pasowalo? ale ok jelsi tak bardzo draznil cie moj awatar to zmienilam i mam nadzieje ze tym razem ta poza nie bedzie cie dreczyla.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 07 mar 2008, 18:57
A ja uważam że Moderatorzy,Zastępca admina oraz Admin robią tutaj bardzo dobrą robote. ;)
:)

przez IceMan 08 mar 2008, 00:05
A panie to wiedzą już o co im chodzi? Walkę w kisielu urządzić? :D Wyluzujcie trochę bo z błahostki się potem nieprzyjemności robią. PS. Nic złego w avatarze Jovity nie widziałem.
człowiek nerwica napisał(a):A ja uważam że Moderatorzy,Zastępca admina oraz Admin robią tutaj bardzo dobrą robote

Dzięki za docenienie naszej roboty ;)
Ostatnio edytowano 08 mar 2008, 01:29 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 08 mar 2008, 01:27
Jovita ma fajną pupę to sobie ją pokazała a co ;)

Daruś I'love you :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez shadow_no 08 mar 2008, 19:13
ten twoj avatar z wypietym tylkiem jest conajmniej dziwny na forum o nerwicy :)))))))))))))))

A co w nim dziwnego? I co ma avatar to tematyki forum? Ty w ogóle nie masz swojego zdjęcia i co, powinienem napisać, że to forum o nerwicy to powinnaś mieć wklejone zdjęcie na którym jesteś roztrzęsiona bo inaczej tu nie pasujesz? Sorry, ale to co napisałaś powiało bezsensownym czepianiem się.
PS. Mój avatar jest w porządku? Bo troche chyba za wesoły na nim się wydaje... hmmm
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Jovita 08 mar 2008, 19:50
shadow_no napisał(a):A co w nim dziwnego? I co ma avatar to tematyki forum? Ty w ogóle nie masz swojego zdjęcia i co, powinienem napisać, że to forum o nerwicy to powinnaś mieć wklejone zdjęcie na którym jesteś roztrzęsiona bo inaczej tu nie pasujesz? Sorry, ale to co napisałaś powiało bezsensownym czepianiem się.
PS. Mój avatar jest w porządku? Bo troche chyba za wesoły na nim się wydaje... hmmm

ok shadow no nie ma sprawy juz awatar zmienilam , ale dzieki za wypowiedz ;) bo rzeczywiscie pomyslalm ze ten wczesniejszy awek byl nie na miejscu ;)
ExModerator

Kroki do Wolności - propozycja

przez magic 14 mar 2008, 13:24
Witam

mam pewną propozycje aby w tym dziale podzielić terapie na poszczególne jej rodzaje i formy...

chodzi mi o wyodrębnienie terapii psychodynamicznej ,poznawczo-behawioralnej,psychoanalizy,systemowej, gestalt itp...i inne z których ktoś korzystał

zrobić do każdej osobnej temat i zebrać cenne doswiadczenia przydatne dla każdego z nas tutaj na tym forum...

opinie ,doświadczenia ,techniki terapeutyczne ,wady ,zalety,indywidualna,grupowa na NFZ ,prywatnie itp...

nawiązując że terapia jest bardzo ważna w naszych chorobach jak nie najważniejsza chciałbym dlatego zwrócić na to szczególną uwagę...

chciałbym poznać opinie forumowiczów ???????????????????????

a także kieruje te pytanie do MODERATORÓW tego działu...

co sądzicie o moim pomyśle??? :D
magic

Re: PROPOZYCJA

przez anda 14 mar 2008, 20:32
Wielki napisał(a):Witam

mam pewną propozycje aby w tym dziale podzielić terapie na poszczególne jej rodzaje i formy...

chodzi mi o wyodrębnienie terapii psychodynamicznej ,poznawczo-behawioralnej,psychoanalizy,systemowej, gestalt itp...i inne z których ktoś korzystał

zrobić do każdej osobnej temat i zebrać cenne doswiadczenia przydatne dla każdego z nas tutaj na tym forum...

opinie ,doświadczenia ,techniki terapeutyczne ,wady ,zalety,indywidualna,grupowa na NFZ ,prywatnie itp...

nawiązując że terapia jest bardzo ważna w naszych chorobach jak nie najważniejsza chciałbym dlatego zwrócić na to szczególną uwagę...

chciałbym poznać opinie forumowiczów ???????????????????????

a także kieruje te pytanie do MODERATORÓW tego działu...

co sądzicie o moim pomyśle??? :D

ja sadze ze to super!!!! ja sie podpisuje obiema rekami
to co dobrze widać szybko się kończy

przez Jovita 15 mar 2008, 13:13
Ja sądze ze to jest bardzo dobry pomysł ale nie wiem czy on wypali.

Co na to inni?
ExModerator

przez depresyjny86 15 mar 2008, 15:45
Sądze ze pomysl naprawde dobry jest ;)
:)

przez shadow_no 15 mar 2008, 16:08
A wg. mnie lepiej jest tak jak teraz. Może mniej czytelnie, ale bardziej 'przyjaźnie'.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Amy Lee 15 mar 2008, 18:04
shadow_no napisał(a):A wg. mnie lepiej jest tak jak teraz. Może mniej czytelnie, ale bardziej 'przyjaźnie'.

W zasadzie tak, bo przecież nie chodzi tylko o omawianie terapii, ale też o podzielenie się swoją radością, nadzieją czy propozycjami różnych drobnych rzeczy, które mogą poprawić samopoczucie.

Natomiast jeżeli ktoś chce założyć temat o jakimś konkretnym rodzaju terapii, to oczywiście nikt nie będzie stawał na drodze.
Amy Lee

Sortuj wg