Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Michellea 25 sie 2016, 14:18
Ale ja nie mówię o wywalaniu z forum czy dawaniu ostów osobom, które robią OT. Nie domagam się też działania wstecz. A mówiąc o hejcie i chamstwie nie mam na myśli lekkiej złośliwości. Jesli teraz zaczniecie reagować to ok, będę zgłaszać posty, które przekraczają granicę.

przez Artemizja 25 sie 2016, 14:24
Michellea, zgłaszaj, albo pisz bezpośrednio do mnie na PW. Wbrew pozorom nie gryzę :mrgreen: Za zwrócenie mojej uwagi na jakiś temat jestem wdzięczna, bo niestety, ale nie zawsze jestem w stanie wychwycić, gdy zaczyna się dziać coś niedobrego.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez wiejskifilozof 26 sie 2016, 10:09
agusiaww napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Iwaa nie jest tak zła,nawet mi się podobają jej wypowiedzi.
nie jest, ale rozumiem Stracona100, bo sa jakies granice, chociaz dla mnie to kazdy tutaj moze pisac ze jest krolowa angielska i zyje w krainie mlekiem i miodem płynąca :mrgreen:

Ja jej to tak nie śledzę,na forum i nie czytam wszystkich wypowiedzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ****Nihil**** 31 sie 2016, 13:10
Artemizja, kreował się Nihil na wielkiego "antysystemowca", na fejmie walki z razwiedczykami chciał forumowe borderki wyrywać, a tu jeb mu dezaktywacją konta - i cały misterny plan poszedł się ... :P Zobaczycie, jak zostanę tym zapijaczonym degeneratem, śpiewającym na bani "whisky moja żono, jednak Tyś najlepszą z dam", to będzie Wasza wina. Chociaż w sumie i tak nim zostanę, więc to żaden argument :P

A tak poważnie: Za co ta banicja ? Przez pisanie użytkowniczce iiwaa ? Ostatnie dwa razy obyło się bez inwektyw, wulgaryzmów - niewinne przytyki.

czy-osoby-bezdzietne-s-gorsze-t59388-70.html?hilit=korwin%20kr%C3%B3l#p2284208
przysz-o-unii-europejskiej-t43483-14.html?hilit=unijne%20granty#p2286726

A to że nazwałem jej męża "profesurem z bezpieczniackiego nadania" - cóż, stwierdzenie faktu. Żeby lepiej zrozumieć genezę i funkcjonowanie III RP, warto obejrzeć prelekcję redaktora Stanisława Michalkiewicza pt. "Teoria spiskowa" - https://www.youtube.com/watch?v=3EvnaZwk2no . Obecną walkę PiSu z KODem za to dobrze wyjaśnia : https://www.youtube.com/watch?v=UHW2gfbydgs .

Chyba, że chodziło o profil "Arhol ma koślawego". Wybacz, ale on pierwszy jechał mi od fuckin slave-ów - nie mogło pozostać bez odpowiedzi :P Mała Trolli potencjału mobilizacja. Wiesz, "Si vis pacem, para bellum" ;)

A więc pytam: dlaczego ? Bo chyba nie powiesz mi, że obraziłaś się o "Artemizja Razwiedczyk!" ? :D ;)

To też, nie wariujmy, nie wygłupiajmy się - odblokujesz mi konto (myślałem, że w końcu uda mi się przekroczyć magiczną liczbę 1000 postów :P Nawet planowałem świętować :D ), zdejmiesz cenzurę z działów "socjologia" (dyskusja, czekawszy na zatwierdzenie postu pół dnia/dzień, mija się z celem. No i jak w takich warunkach uświadamiać lewaków, że są lewakami ? :P), "sprawy organizacyjne", włączysz mi podpis, cobym mógł ustawić sobie "robaków-biedaków" ... i w dalszym ciągu pozostaniesz moim naj naj naj naj najukochańszym Razwiedczykiem ;)

Także ten, liczę na Twój rozsądek.

Katarzyno M........., lubię Cię i absolutnie nie chciałbym musieć Cię stalkować. No ale jeżeli nie dasz mi innego wyboru ... :P Heh, lepiej nie wywoływać wilka z lasu ;)

P.S. Czemu aż dezaktywacja ? Czyżbyś nie była pewna lojalności swych podwładnych ? :P

P.S.2 Jakby co, możemy na pokaz odegrać złożenie przez Nihila władczej Artemizji tego hołdu lennego - cobyś przez zmianę decyzji nie musiała tracić twarzy ;)

przez New-Tenuis 03 wrz 2016, 13:50
Mam pytanie, czy w wiadomości prywatnej da się załączyć załącznik? Bo chciałabym jednej osobie wysłać zdjęcie z naszego ostatniego spotkania. :)
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Arhol 03 wrz 2016, 14:00
chyba tylko jako link z tego co widzę,najlepiej wrzuć np na http://imgur.com/ i link do foty bezpośrednio.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Teksas 04 wrz 2016, 15:39
Ludzie, o co chodzi z tym 503 service unavailable???? Przecież szału można dostać. Wchodzę tu głównie późnym wieczorem i czasem kilka dni z rzędu mam taki komunikat.

przez kasza_w_spreju 04 wrz 2016, 16:00
Pada serwer http. Czemu? Tego nikt nie wie (stawiam nawet że w dziale IT się tym nie interesują).
Może to jakiś sposob żeby chorzy spali a nie siedzieli po nocach, a może przypadkiem mają
Kod: Zaznacz cały
service apache2 stop

w cronie :P

przez NN4V 05 wrz 2016, 09:35
kasza_w_spreju napisał(a):Pada serwer http. Czemu? Tego nikt nie wie (stawiam nawet że w dziale IT się tym nie interesują).
Może to jakiś sposob żeby chorzy spali a nie siedzieli po nocach, a może przypadkiem mają
service apache2 stop

Raczej nie.
W takiej sytuacji revproxy zgłaszałby 502, a bezpośrednio byłby timeout.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Artemizja 05 wrz 2016, 09:38
Napisaliśmy wczoraj do kierowników działu IT i zobaczymy, czy to coś da.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kasza_w_spreju 05 wrz 2016, 18:09
NN4V napisał(a):
kasza_w_spreju napisał(a):Pada serwer http. Czemu? Tego nikt nie wie (stawiam nawet że w dziale IT się tym nie interesują).
service apache2 stop

Raczej nie.

Jak dobrze pamiętam, najpierw jest 502 a potem 503. Ale nie ma co wróżyć z fusów.

przez elo 05 wrz 2016, 18:25
502 to chyba nawet dzisiaj wyskoczyl i pomoglo wyczyszczenie ciasteczek... a moze to byl 504?

jezu nie wiem za duzo tych bledow - gdzie te czasy gdy jednym znanym mi bledem byl 404 [*]
#nostalgia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez NN4V 06 wrz 2016, 09:30
kasza_w_spreju napisał(a):
N4VV napisał(a):...
Raczej nie.

Jak dobrze pamiętam, najpierw jest 502 a potem 503. Ale nie ma co wróżyć z fusów.

Tutaj 502 jest błędem specyficznym - nie chce mi się dociekać z czego wynika.
W pracy mam jedno revproxy na Nginx-ie i on zgłasza właśnie 502 przy awarii targetu. (->jeśli dobrze pamiętam)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Artemizja 10 wrz 2016, 09:42
Forum pobawi się w łososia i będzie migrować na nowe serwery między 19 a 23.09. Nie zdziwcie się więc, jak w którymś z podanych dni będzie niedostępne.

Administrator

Sortuj wg