Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez serce 19 sie 2016, 11:35
anka szklanka napisał(a):E tam. Niektórym dobrze zrobi przymusowy odwyk od forum :D Człowiek się zleźli na jakiś post, normalnie zacząłby "rzucać mięsem" ale service unavailable daje czas na ukojenie nerwów :P
To recepta na spokój i harmonię na forum Obrazek

:D :D :D dokładnie tak :D :D :D

przez serce 19 sie 2016, 11:39
atic napisał(a):Anka, nie nie, nie tak się sprawy mają.
to forum to często wsparcie dla ludzi chorych i tak nagle im wyłączyć to jakby inwalidzie wyrwać wózek spod tyłka. .

Ludziom chorym też się przyda przymusowy odwyk.

WP nie stać na lepsze serwery?

przez NN4V 20 sie 2016, 23:24
Capricorn napisał(a):Wirtualna Polska taka biedna, że lokuje forum w tym badziewnym AZ? Wieczne 502 i 503 to będzie już norma?

Tak - 503 oznacza przerwę na modlitwę. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 21 sie 2016, 07:57
Forum czeka na przeniesienie na nowe serwery i awaria będzie się powtarzać dopóki tego nie zrobią. Takie otrzymaliśmy info, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez wiejskifilozof 24 sie 2016, 18:28
Uważam,że jest osobą która jest na Forum gnębiona.Tylko dlatego,że jestem ateistą i nie lubię PIS.

przez Hans 24 sie 2016, 19:53
kosz-t59456.html
ot-t49444-5740.html

Co się stało się? Jeśli istnieje związek, a wg mnie istnieje, to dla osoby, której to dotyczy jest to mocno nieterapeutyczne, to co tutaj robi i terapeuta/ka powinien/powinna o tym wiedzieć, a poza tym stosunek iiwyy do innych osób z forum również im nie pomaga. Moderacjo? Administracjo? Co z casusem Arashy? Będzie altruistyczny ban? :)
Feed your head
Feed your head

przez tosia_j 24 sie 2016, 20:21
casus Arashy....jak to brzmi ... :105:
outsider

przez Stracona100 24 sie 2016, 22:00
Hans napisał(a):http://www.nerwica.com/kosz-t59456.html
ot-t49444-5740.html

Co się stało się? Jeśli istnieje związek, a wg mnie istnieje, to dla osoby, której to dotyczy jest to mocno nieterapeutyczne, to co tutaj robi i terapeuta/ka powinien/powinna o tym wiedzieć, a poza tym stosunek iiwyy do innych osób z forum również im nie pomaga. Moderacjo? Administracjo? Co z casusem Arashy? Będzie altruistyczny ban? :)

Proszę o uzasadnienie, dlaczego moje posty dotyczące użytkownika iiwaa i mające związek z tematem wątku zostały umieszczone w koszu?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez anka szklanka 24 sie 2016, 22:04
Stracona100 ale chyba wywlekanie wypowiedzi iwwy z innych for, niebyły przedmiotem dyskusji (nawet wg takiego offtopiarza jak ja :P )

przez Kontrast 24 sie 2016, 22:11
Ma to związek z tematem i dostrzeganie wszelkiej rozbieżności w kimś jest niejako tematem tego forum i może działać nawet na korzyść takiej osoby jak umie wyciągnąć wnioski ale mając kiedyś podobną sytuację jednak nie zdecydowałem się na uruchomienie publicznej gilotyny.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Stracona100 24 sie 2016, 22:15
anka szklanka,
jej wypowiedzi dotyczyły tego samego tematu, a były krańcowo odmienne. Uznałam za stosowne, by pokazać tę niespójność innym forumowiczom. Nie wolno?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

przez Stracona100 24 sie 2016, 22:27
Kontrast napisał(a):Ma to związek z tematem i dostrzeganie wszelkiej rozbieżności w kimś jest niejako tematem tego forum i może działać nawet na korzyść takiej osoby jak umie wyciągnąć wnioski ale mając kiedyś podobną sytuację jednak nie zdecydowałem się na uruchomienie publicznej gilotyny.

A ja się zdecydowałam, bo:
1. nie zniosę wrednych uwag (nie tylko do mnie) od tak obłudnej osoby,
2. może się nad sobą zastanowi i spróbuje wyciągnąć wnioski,
3. nie chodzi mi o "publiczną gilotynę" ani "słowny lincz" na tej osobie, tylko na ujawnieniu prawdy

- E.M.Remarque

przez anka szklanka 24 sie 2016, 22:31
Stracona100
Po prostu uważam takie postępowanie za nieładne. I nie wiem jaki jest cel wyciągania innym jakichś niespójności.
Z jednej strony tu oczekuje się empatii i zrozumienia, z drugiej zaś samemu okazuje się jej brak, wyciągając takie rzeczy i nie biorąc pod uwagę, że np. obecne wypowiedzi danej osoby mogą być wynikiem niepowodzeń opisanych w tym co wkleiłaś na forum (na zasadzie zbudowanego "pancerza"), albo drastyczna zmiana poglądu na sprawę - powody mogą być różnorakie.

Upomina się innych po stokroć, że mogą kogoś urazić z uwagi na specyfikę forum, tym samym nie zważając na fakt, że ta zasada działa też w drugą stronę (choć mam nadzieję, że ludzie nie biorą aż tak spraw forum do siebie).

przez Arhol 24 sie 2016, 22:45
Załatwiajcie sobie swoje wojenki i antypatie na PW,nie na forum publicznym,mało mnie interesuje kto kogo nie lubi,ani też nikogo z moderacji nie interesuje co inny użytkownik piszena innych forach,post nie miał nic do tematu,był tylko formą osobistej wycieczki,skończyło się tylko na wywaleniu do kosza,następnym razem za tego typu posty mogą być większe konsekwencje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg