Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Artemizja 17 sie 2016, 10:49
bedzielepiej, dziwię się, że pytasz. Zapomniałaś jak wyzywalas ludzi przed około miesiacem?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez bedzielepiej 17 sie 2016, 13:17
Artemizja napisał(a):bedzielepiej, dziwię się, że pytasz. Zapomniałaś jak wyzywalas ludzi przed około miesiacem?

Rozumiem. Rozumiem, że nikomu nie chciało się przyjrzeć sprawie i dlatego ukarano pierwszą lepszą osobę, nie wnikając czy to sprawiedliwe i kto zaczął. Jednak w swojej obronie napiszę tyle, że zostałam sprowokowana, a miałam wtedy naprawdę drażliwy czas przez odstawianie leków. Jakoś podczas całej mojej trzyletniej kariery na tym forum nie zdarzyło mi się nigdy nic takiego. Fakt, puściły mi nerwy i chciałam nawet opuścić forum, więc pozwoliłam dać sobie upust złości w kierunku prowodyrów. Ja nigdy ludzi nie wyzywałam w tak poniżający sposób w jaki mnie to spotkało. Przykro mi, że nikt nie zareagował na tę falę hejterstwa w moją stronę. Ja rozumiem, że poruszam ciężkie tematy, wylewam gorycz, co może być niezrozumiałe dla niektórych i irytujące. Jednak nie wiadomo czemu, te same osoby notorycznie wchodziły na moje tematy by je wyszydzać i drwić ze mnie. Właściwie to nie nawet z jakiegoś konkretnego powodu mi ubliżały. Bo im się po prostu moja obecność na tym forum nie podobała, "drażniłam ich" tym, że mój nick sie wyświetlał. Poniewaz nie używały przy tym wulgaryzmów, nie skończyły z ostrzeżeniem. Wyrafinowane i zjadliwe wpisy, jednak "na poziomie", ale pogardę i nienawiść do mnie było czuć na kilometr. To jest jakaś forma znęcania się, zwłaszcza że mam świadomość, że ci użytkownicy nie dostali za swoje, i nie chodzi mi tu o Monstera, którego w końcu dosięgnęła jakaś sprawiedliwość.

Za to za mój jednorazowy wyskok błyskawicznie wlepiono mi ostrzeżenie. Nie musze chyba przypomniać, że to forum dla ludzi o niskiej wytrzymałości psychicznej. Ja po tej akcji mam mieszane uczucia, obecnie zajmuję się kopiowaniem swoich postów i zapisywaniem na swoim kompie (bo jednak miałam duży wkład w to forum, dużo informacji o sobie napisałam i ciężko mi tak skasować to lekką rączką, zwłaszcza że to jakieś udokumentowanie tego co przeżyłam, a nie mam tego spisanego w pamiętniku). Nie jest łatwo zrezygnować z miejsca, gdzie wchodziło się praktycznie codziennie, są sentymenty jakieś, ale to chyba szkodliwy nałóg z którym musze jakoś sobie poradzić..

przez Artemizja 17 sie 2016, 13:31
bedzielepiej, w przypadku braku wyzwisk można jeszcze spróbować z kimś rozmawiać i ostrzegac slownie. Natomiast, jesli wyzywasz kogoś od sku*synow, to nie ma możliwości rozmowy. Dostalas ostrzeżenie zasłużenie. Na drugi raz się hamuj. To tyczy się nie tylko Ciebie, ale wszystkich. Jeśli natomiast kogoś wyzywasz, to licz się z konsekwencjami.

Przez jakiś czas nie było mnie na Forum i widzę niestety, że trzeba pewne rzeczy przystopowac. Niektórzy pozwalają sobie na zbyt wiele. Nie jest to uwaga strcte personalna, ale spostrzeżenie nadrabiania zaległości na Forum. Regulamin nie działa wstecz, ale na bieżąco będziemy wyciągać konsekwencje. Poszaleliscie i wystarczy.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 17 sie 2016, 14:10
Aha, czyli pisanie komuś "ty głupia, bezwartościowa idiotko, słupie" jest akceptowalne na forum, bo to nie wulgaryzm i można to przedyskutować... Natomiast jak zraniona i wściekła osoba odpowie na takie coś "spier... skur...", to ona dostanie po uszach. W takim razie rzeczywiście dostałam zasłużenie. Bo tylko ja rzucam mięsem na forum, nikt inny nie używa wulgaryzmów.

przez Artemizja 17 sie 2016, 14:24
bedzielepiej, nie ode mnie dostalas ostrzeżenie, ale jak wyżej, było zasadne. Nie odnosiło się do jednego posta, ale do całokształtu tego, co wtedy pisałaś. Poza tym, z tego, co widziałam, nie Ty jedna dostalas ostrzeżenie. Było upominanych sporo osób. Posty innych się zglasza do upadłego i czeka na reakcję, a nie wdaje się w pyskowki. Poczytaj Regulamin. Jasno jest napisane, że to Ekipa wybiera sposób upomnienia.

Administrator

przez bedzielepiej 17 sie 2016, 14:42
Nie mówię że to był jeden post, w jednym dniu po prostu już miałam dość i puściły mi nerwy, więc odpisałam tym pewnym siebie napastnikom.
Z tego co zaobserwowałam, jedynie mi wlepiono ostrzeżenie, bez żadnego upomnienia wcześniej.
Na forum jak w życiu, jedni dostają kilkakrotne słowne upomnienie, innym wali się mandat od razu.

przez Artemizja 17 sie 2016, 14:47
bedzielepiej, jak wyżej.

Administrator

przez klex 18 sie 2016, 11:07
Co się dzieje z tym serwerem portalem i forum czasami wyskakuje jakiś błąd czy error i nie można wejść po jakimś czasie problem znika.
12513238

przez Nihil 18 sie 2016, 11:09
klex, ponoć ci technicy nad tym pracują ... - ale jak widać leniwe knury się tylko opierdalają :P
robaki-biedaki xD

przez klex 18 sie 2016, 13:17
Znów coś cięło przez 30 min niech oni to zrobią raz a dobrze w nocy
12513238

przez Artemizja 18 sie 2016, 13:18
klex, trzy razy już zglaszalam awarię.

Administrator

przez anka szklanka 18 sie 2016, 19:23
E tam. Niektórym dobrze zrobi przymusowy odwyk od forum :D Człowiek się zleźli na jakiś post, normalnie zacząłby "rzucać mięsem" ale service unavailable daje czas na ukojenie nerwów :P
To recepta na spokój i harmonię na forum Obrazek

przez atic 18 sie 2016, 19:38
Anka, nie nie, nie tak się sprawy mają.
to forum to często wsparcie dla ludzi chorych i tak nagle im wyłączyć to jakby inwalidzie wyrwać wózek spod tyłka.
nie można tak i serwis abc zdrowie skoro traktuje o ludziach chorych tym bardziej nie powinien pozbawiać ich pomocy a jeśli już doszło do takiej sytuacji to trochę poważniej to potraktować, tymczasem sprawa ciągnie się już dosyć długo.
atic

przez anka szklanka 19 sie 2016, 10:53
Dziiiizs przecie to żarcik ino! Sama napierdzielam w "odśwież" aż paluszczak boli ;)
tak nagle im wyłączyć to jakby inwalidzie wyrwać wózek spod tyłka.

Sama za poprzedniej bytności na forum potrafiłam tu siedzieć dniami i nocami, zawalać real itd. To nie jest dobre.
Również nie zawsze np, dla os. w depresji czytanie narzekań innych jest dobrym rozwiązaniem (i przy całym szacunku do wiedzy, dobrych chęci i empatii większości użytkowników, bo bardzo to cenię na tym forum), to czasem po prostu bardziej dobija niż pomaga.

Tfu tfu odpukać może tylko jak tak mam. I przepraszam za ot, już nie będę :P

Sortuj wg