Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez ego 03 maja 2015, 19:34
http://www.nerwica.com/nami-tno-mi-o-seks-t39943-252.html
http://www.nerwica.com/nami-tno-mi-o-seks-t39943-252.html#p2018785
No ale, o co Ci chodzi Artemizja? Czy Ty szukasz pretekstu, żeby się mnie pozbyć z forum? ...to naprawdę możesz mi napisać wprost, żebym stąd się zmyła...
Ja i tak już o żadnym swoim problemie tutaj nie mam co pisać, bo jak podsumowała mnie kiedyś pewna osoba z forum, w tonie, że przesadzam z marudzeniem, bo moje życie prawdopodobnie nie jest bardziej udupione niż innych, więc jak widać, w zasadzie, już chyba nawet nie mam o czym pisać, bo nóż się ktoś zgorszy moim narzekaniem, albo co gorsza jakimiś poglądami, niezgodnymi z powszechnie przyjętymi "dogmatami" i znów jakiś moderator uzna, że prowadzę słowne przepychanki.
A takie sztuczki, z wyciąganiem niby kontrowersyjnych postów sprzed kilku tygodni, to naprawdę możesz sobie darować- jak mówię-nie ma takiej potrzeby, bo wystarczy napisać wprost i mnie tu więcej nie uświadczysz, także możesz walić śmiało, bez podchodów.
Szkoda tylko, że postów w których mnie na tym forum, nieraz wprost obrażano, wyzywając od takich, czy owakich, żaden moderator nie widział..Ale wiem! znam to, przecież żaden moderator nie śpi na forum i dlatego mają oni czas wyszukiwać pseudokontrowersyjne dyskusje w dziale dyskusji, sprzed kilku tygodni i mi je wypominać, ale faktycznie obraźliwych postów na bieżąco nie są w stanie wyłapać... :bezradny:
ego

przez Artemizja 03 maja 2015, 21:41
ego, czy zwróciłam się do Ciebie personalnie? Nie. Napisałam ogólnie, bo komentarz tyczył się wszystkich, którzy zboczyli z tematu. Jakbym miała zastrzeżenia bezpośrednio do Ciebie, to byłoby to skierowane pod Twoim i tylko Twoim adresem. To w czym rzecz? Ja do Ciebie nic nie mam. Nie śledzę Twoich postów, mało Cię nawet kojarzę. Kolejna osoba z manią prześladowczą? No mówiąc potocznie - bez jaj :? Czy tak trudno zauważyć coś poza czubkiem własnego nosa i zwrócić uwagę na to, że w wątkach jest ogólny sajgon? :? Mój post odnosił się do komentarzy, które odbiegają od tematu. Szczerze mówiąc, nawet nie zwróciłam za bardzo uwagi na nicki osób, które tam pisały. Po prostu zaczęły się przepychanki i guzik mnie interesuje, kto w nich uczestniczył.

Po drugie, czy nowe zasady nie mówią jasno, żeby wyjaśniać sprawy na pw, a nie na Forum? Do jasnej cholery, czy zawsze ktoś musi robić na Forum chlew, bo coś się mu ubzdura? Za kolejne tego typu posty będą ostrzeżenia. Zmiany w Regulaminie mówią jasno: wyjaśniać tego typu kwestie na PW! Dosyć idiotycznych tłumaczeń Użytkownikom za zwracanie uwagi, jakbyśmy byli w przedszkolu. Nie dość, że robi się śmietnik w wątkach, to jeszcze obraza majestatu, jak się zwróci uwagę. To jest po prostu kpina, której nikt dłużej nie będzie tolerował :? Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, ale niektórym się w główkach poprzewracało :? I nie, nie kieruję tego do konkretnych osób :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ego 05 maja 2015, 13:41
Artemizja, Twoja odpowiedź pogorszyła mój i tak słaby stan psychiczny, dlatego nie odniosę się nawet do tego co napisałaś( pomimo, że miałabym co Ci napisać..), żeby nie było jeszcze gorzej...

Zadam natomiast jedno pytanie, odnośnie nowości regulaminu: Jak sobie wyobrażasz/cie istnienie forum dyskusyjnego, bez możliwości prowadzenia przepychanek słownych czyli dyskusji? Po co w ogóle forum, skoro wszyscy mają się ze wszystkimi zgadzać, bo jeśli ktoś się z kimś nie zgadza, to przecież mod zawsze może uznać to, za prowadzenie przepychanek słownych... nie mówię tu oczywiście o jakimś skrajnym czepialstwie, czy offtopach, a zwłaszcza chamskim ad personam, jakie tu na forum też się trafiają, ale kurde zakazywać jakichkolwiek sprzeczek? to po co w ogóle forum? jeszcze tydzień temu myślałam, że to najfajniejsze forum na jakim kiedykolwiek byłam, a po ostatnich zmianach , myślę głównie o tym, żeby sobie pójść stąd w cholerę, bo jakoś nie wyobrażam sobie ani pisania o sobie, bo jeszcze ktoś uzna, że prowokuję kontrowersjami o sobie kłótnie, ani nawet prowadzić żadnych rozmów i dyskusji, w tej cenzurze, bo jak pisać z lękiem, że każdy mój post może być odebrany jako prowokacja, czy wreszcie może stać się polem do dyskusji dla innych osób, za co beknę przecież ja.
Wiem jedno - nie potrzebuję forum, na którym strach cokolwiek napisać.. :(
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 maja 2015, 14:43
Jak sobie wyobrażasz/cie istnienie forum dyskusyjnego, bez możliwości prowadzenia przepychanek słownych czyli dyskusji?

Dyskusja to nie przepychanki slowne :shock: a argumentowanie swojej opinii z poszanowaniem odmiennego zdania adwersarza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Monika* 05 maja 2015, 16:33
ego, troszkę na wyrost ten Twój post. Niepotrzebnie snujesz domysły i lękasz się. Pisz jak pisałaś dotychczas. Tak jak napisała wyżej koleżanka Candy14 dyskusja, a pseudo-dyskusja to dwie różne sprawy.
Nie bój się, jesteśmy obiektywni, żeby móc stwierdzić kto zawinił w danym wątku i kto jest powodem i głównym prowodyrem chamskich sprzeczek.
To Forum to nie Poletko do wyrzucania swoich frustracji na inne osoby, przykro mi.
Wątpię, że na którymkolwiek forum ktoś z Ekipy pozwoli sobie na wszechobecny rozgardiasz, trollowanie i rzeczowe traktowanie innych.
Komu nie podoba się konwersowanie z zachowaniem kultury słowa, niech poszuka sobie innego miejsca gdzie może wyżyć się na innych.
Obrazek
Główny Moderator

przez ego 05 maja 2015, 18:08
Candy14, no w pewnym sensie tak jest, bo dyskusja jest tam gdzie jedna osoba mówi "a", a druga mówi "b" i każdy chce przeforsować swoje zdanie( oby przy użyciu argumentów ;) ), czyli inaczej mówiąc, usiłuje "przepchnąć" swoją rację. Jeśli nie ma próby forsowania, przepychania, to nie mamy jeszcze do czynienia z dyskusją, tylko z wymianą zdań , że każdy wyraża swoje zdanie, ale bez próby przekonywania innych do swojego punktu widzenia, czy wyciągania jakiegoś konsensusu, po czym każdy idzie w swoją stronę. Przynajmniej ja tak to widzę.

*Monika*, jak tak, to spoko.
ego

przez kupmitrumne 11 maja 2015, 11:49
Dlaczego Fubar reiben ben rei dostał ostrzeżenie ? też chce ! jestem taka zła :tel2:

przez kupmitrumne 11 maja 2015, 12:07
dziękiiii za ostrzeżenie , teraz będę wzbudzać rispekt na dzielni 8)

przez Arhol 11 maja 2015, 12:08
Przy drugim nie dostaniesz perma ale będziesz pucować dożywotnio gary na forumowej serwerowni.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kupmitrumne 11 maja 2015, 12:40
tak jest !

przez Masturbow 11 maja 2015, 15:49
kupmitrumne napisał(a):Dlaczego Fubar reiben ben rei dostał ostrzeżenie ? też chce !

niech mi ktoś jeszcze powie, że prawdziwa miłość to mit... :D
Masturbow

przez kupmitrumne 13 maja 2015, 10:58
Masturbow napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):Dlaczego Fubar reiben ben rei dostał ostrzeżenie ? też chce !

niech mi ktoś jeszcze powie, że prawdziwa miłość to mit... :D

prawdziwa miłość w tych czasach nie istnieje :great:

przez ChrisMessina 13 maja 2015, 18:24
Kiedy będą wybory na moderatora? Bo nie wiem kiedy mam zacząć szykować swoją kampanię.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez *Monika* 13 maja 2015, 19:22
ChrisMessina, W najbliższej i nieco dalszej przyszłości nie przewidujemy naboru :smile:
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg