Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez buka 27 mar 2015, 20:30
Reiben:Tylko hobbyturysta może mnie osądzać

przez blah! 27 mar 2015, 20:58
Oho zlazly sie forumowe mafije modow i rebeliantow a pomidorowej jak nie bylo tak nie ma
blah!

przez Marcin2013 27 mar 2015, 21:02
Pomidorowa bedzie :-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 27 mar 2015, 21:11
myślę ze aby zakończyć spor rejbenka należy publicznie zakuć w dyby na pol dnia a anonimowe osoby które nieumyślnie uraził obrzuca go wyzwiskami i zgniłymi pomidorami z Tesco :great: i po problemie !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Rebelia 27 mar 2015, 21:21
blah! napisał(a):Oho zlazly sie forumowe mafije modow i rebeliantow a pomidorowej jak nie bylo tak nie ma

Ktoś mnie wzywał?

przez blah! 27 mar 2015, 21:21
hobbyturysta, zostaw pomidory w spokoju! Z nich w ramach kary to Reiben co najwyżej pomidorową może mi zrobić!

-- 27 mar 2015, 20:22 --

Rebelia, tak! Nakaż masowe robienie pomidorowej! :D
blah!

przez Alienated 27 mar 2015, 22:01
Ostatnio gdy korzystam z forum co pewien czas otwiera mi się samoczynnie kilka nowych okien...
WTF?
Wcześniej się to nie zdarzało...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez mark123 27 mar 2015, 22:04
Hitman napisał(a):Jeśli ktoś denerwuje się na literki w internecie bo ktoś coś napisał to albo jest faktycznie chory i należałoby zrzucić winę na chorobę albo jest idiotą albo jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Nie ma innej możliwości. Takie donosy na użytkowników brzydko mi się kojarzą.

Czasem najlpiej po prostu nie roztrząsać sprawy. Ja gdy emocjonalnie poczuję się na forum urażony lub zaatakowany, to nic z tym nie robię. Przy moich emocjach, gdybym chciał zgłaszać takie sytuacje, to by się chyba serwer forumowy od moich zgłoszeń zawiesił :pirate:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez blah! 27 mar 2015, 22:14
Alienated napisał(a):Ostatnio gdy korzystam z forum co pewien czas otwiera mi się samoczynnie kilka nowych okien...
WTF?
Wcześniej się to nie zdarzało...

Duże prawdopodobieństwo, że złapałaś jakiegoś "robaka" - zrób sobie scan np. http://www.emsisoft.com/en/software/antimalware/ Samo skanowanie jest za free ale juz usuwanie trojanów nie. Tak czy siak, zrób najpierw scan bo może się okazać, że masz sporo jakiegoś syfu na kompie.
blah!

przez Alienated 27 mar 2015, 22:16
blah!, dzięki za odpowiedź. Generalnie odwiedzam tylko zaufane strony. A problem dotyczy jedynie forum... Puszczę niebawem skan, bo dawno nie skanowałem, ale przypuszczam, że niczego nie wykaże...

przez blah! 27 mar 2015, 22:19
Alienated napisał(a):blah!, dzięki za odpowiedź. Generalnie odwiedzam tylko zaufane strony. A problem dotyczy jedynie forum... Puszczę niebawem skan, bo dawno nie skanowałem, ale przypuszczam, że niczego nie wykaże...

Wiesz, trojany bardzo często nawet w e-mailu mozna dostać ;). To takie złośliwe robaki, że w sciągniętym pliku tekstowym mogą być zakamuflowane i np. atakować przeglądarkę z pierwszej otworzone jstrony po aktywacji trojana. Różnie może być ;). Mi też się zawsze wydaje, że nie mam żadnej infekcji a robię scan i tu tysiąc dziwnych plików w systemie wyskakuje ;).
blah!

przez Alienated 27 mar 2015, 22:24
blah!, mailuję również z zaufanymi osobami;) A wszelkie śmiecie i reklamy z miejsca lądują w koszu;)

przez blah! 27 mar 2015, 22:30
Alienated, uwierz mi na prawdę (znam się na tym bardoz dobrze), nawet ktoś inny przypakdiem Tobie może coś przesłać i nawet o tym nie wiedzieć (jak wspomniałam - durny plik tekstowy whatever else), możesz w sieci przypadkiem kliknąć na coś itd. itd. Ba! Nawet afera kiedyś z drobna z Norton-em była, że na płytach instalacyjnych z oprogramowaniem anty-vir był trojan ;). Także, serio ;)
blah!

przez Artemizja 27 mar 2015, 22:30
Artemizja nie przeczytałaś ze zrozumieniem i źle zacytowałaś
Cytując Cię, chodziło mi głównie o zwrot, którego użyłeś i który zresztą pogrubiłam ;) W swoim ostatnim poście wyjaśniłam, o co mi konkretnie chodziło. Nie będę się zatem powtarzać ;) Podsumowując, po prostu czasami wyrażasz swoją opinię w sposób być może niefortunny, który ktoś postrzega za obraźliwy. Być może Twoje intencje nie są złe, aczkolwiek, to jest Internet i też ciężko to zinterpretować. Zwłaszcza osobom, które Cię nie znają. Bezosobowe żarty mogą być odbierane w taki, a nie inny sposób i robi się z tego afera. Tak, jak w przypadku tematu, który zacytowałam w ostatnim poście. Niefortunne ujęcie i zwrot poskutkowały zgłoszeniem. Zamiast zrezygnować po uwagach Moniki ( i mojej jednej uwadze zresztą też), to kontynuowałeś wpisy. To jest przykład, na którym się opieram, ponieważ również zabierałam w tej kwestii głos i zostałam przez Ciebie zignorowana. Na samym końcu zaowocowało to wpisami w tym temacie i przepychanką z Moniką ( inna kwestia, że Monika niepotrzebnie kontynuowała dyskusje, o czym już zresztą z Nią rozmawiałam). W Twojej sprawie reagowała Monika, reagował Śmiercionauta, reagowałam ja. Początkowo myślałeś, że wyłącznie Monika i zaatakowałeś Ją, że to "zagrywka niskich lotów". A to nie Ona przeniosła posty do kosza. Nie mogłeś jednak o tym wiedzieć. Podejrzewam, że cała dyskusja potoczyłaby sie inaczej, gdybys po prostu zapytał kto i dlaczego przeniósł posty do kosza. Niemniej jednak, kwestię uważam za wyjaśnioną i mam nadzieję, że ewentualne niedomówienia nie będą się dalej przewijać.
wymiana wulgarnych żartów z userami: buka, hobbyturysta, hooain...zgłosił ktoś z nich obrazę? ich co brzydsze odpowiedzi też zacytujesz?
Reiben, chodzi o sam fakt używania wulgaryzmów. Dopóki nikt Ci nie zwraca na to uwagi, to balansujesz na granicy. W momencie, kiedy jesteś proszony o kulturę słowa i się stawiasz, to tę granicę przekraczasz. O to mi chodzi. I w tym momencie chodzi mi konkretnie o Twoją osobę, ponieważ to Tobie została zwrócona uwaga. Dlaczego Tobie, podczas, gdy inni również mogą przesadzać? Z bardzo prostego powodu : akurat w danym momencie Twoje posty zwróciły uwagę. Nie jesteśmy w stanie przejrzeć wszystkiego. Jeżeli dojrzymy nadmiar wulgaryzmów u innych, to też będziemy reagować.
Jak to ma się teraz do słów moderatorki Moniki o wielu obrażonych przeze mnie użytkownikach przez osobiste zniewagi? Nie będę tolerował takiego pomówienia i tyle.
Jak wyżej. Zgłoszeń nie możemy ujawniać. Nie jest to bynajmniej próba ignorowania Twojego zapytania, ale fakt, że jeśli dane osoby same nie zdecydują się odezwać, to nie możemy kontynuować tematu.
Nie neguję upomnień za wulgaryzmy, przyjmuję zwróconą mi uwagę (poza tym 1 wygłupem- który raz to piszę?!), ostrzeżenie można było dawać, tyle czasu i powodów było, i wcale bym nie miał pretensji za takowe ale dziwnym trafem wszystko skumulowane pojawiło się teraz kiedy zupełnie nie o to chodzi, ot przypadek
Ok, przyjąłeś do wiadomości i to się liczy ;) A co do ostrzeżenia, to zrozum, że nie chcemy ich przyznawać zanim nie zwrócimy komuś słownie uwagi. Naprawdę masz pretensje o to, że nie przyznaliśmy Ci ostrzeżenia? :shock: ;) Powiem Ci, co się stało, że w tej chwili wiele rzeczy wyszło. Po prostu w wyniku zgłoszeń Użytkowników zaczęliśmy Cię obserwować ( do czego mamy prawo i jesteśmy zobowiązani, gdy pojawiają się zgłoszenia). To, czego wcześniej być może nie doczytywaliśmy, teraz znalazło się w świetle reflektorów. Nie przyznajemy ostrzeżeń wstecz, więc zwracamy uwagę. Napisałeś, że przyjąłeś, więc w tej materii jest ok.
chciałabyś chyba, 'przepychałem' się tylko z Moniką z ww. powodu, a Tobie próbowałem wyjaśnić, powtarzając się jak kretyn bo brak elementarnej chęci z Twojej strony, nie wiem, dotarło nie dotarło, nie obchodzi mnie to już
Monika jest Moderatorką, więc jest częścią Ekipy, a zatem moje sformułowanie było jak najbardziej na miejscu ;) A, że reagowały trzy osoby z Ekipy (Monika, ja, Śmiercionauta), więc im nieopatrznie również zarzuciłeś czepialstwo. Nie denerwuj się, nie chcę Cię wkurzyć. Rozumiem Twoje wyjaśnienia i zastrzeżenia. Wyjaśniam jednak Nasz punkt widzenia. Całą sprawę uważam za wyjaśnioną. Napisałeś, jak to postrzegasz, ja możliwie najbardziej szczegółowo rozpisałam Nasz punkt widzenia, dyskusję podjęliśmy również w subforum dla Administratorów ( nie, Twoje wpisy nie zostały zignorowane), co skończyło się ustaleniami co do reagowania na ewentualne przyszłe sytuacje z Tobą związane. The end ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg