Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez magnolia84 21 lut 2015, 14:53
na łeb ci bije??? kogo niby nasyłam??
bez odbioru żenuo
magnolia84

przez Artemizja 21 lut 2015, 14:53
Załatwcie sobie tę sprawę na PW, a nie wywlekacie na Forum. Tak długo, jak będziecie się atakować i wprowadzać w wątkach bajzel, tak długo posty będą lecieć do kosza. A jak i to nie pomoże, to może urlop od Forum dobrze Wam zrobi.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 21 lut 2015, 23:12
Śmiercionauta napisał(a):ladywind, najszybciej będzie jak napiszesz pw do Kasi.

Spokojnie, to nie piekarnia ;)

Rebelia Dlaczego zdecydowałam się usunąc konto z forum?... Doszłam do wniosku, że czas skonczyć z użalaniem sie nad sobą i swoim losem. W swietle problemów jakie są na swiecie takie jak poważne choroby, bieda, gwałty i morderstwa, okrucienstwo wobec zwierzat, wysysk ludzi z krajów trzeciego swiata , takze wiele wiele rodzinnych tragedii, gwałty na dzieciach itp. ,to moje problemy nie sa żadnymi problemami!! Za wiele lat tutaj spędziłam ciągle narzekając, tudzież sie kłócąc (za co mi teraz wstyd) i biernie godziłam sie z takim zyciem, zupełnie nic nie robiac w tym kierunku, by to zmienić. A wiadomo jak sie człowiek przyzyczai do swojej czesto nazbyt wyolbrzymionej beznadziei, a juz co gorsza jak to było w moim przypadku, przypisuje sobie rózne zaburzenia czy choroby psychiczne, to zaczyna się życie wg samospełaniajacej sie przepowiedni. I sam jest sobie w tym wypadku winien. Nikogo tutaj nie mam zamiaru oceniac, gdyz sama tak robiłam tyle czasu!:/Ale dużo zalezy od nas czy zamierzamy tkwic dalej w swoim zaburzeniu i obwiniac za to cały swiat(pomijam osoby, które przezyły w dzieciństwie faktycznie bardzo poważne traumy), czy spóbujemy się z tego otrzasnac, pokonamy lenistwo i zaczniemy robic cos w tym kierunku, by to zmieniac. Ja bynajmniej tak sobie postanowiałam i próbuje tej drogi.A nie jest łatwa ale jak najbardziej mozliwa. I wcale tutaj nie mam zamiaru filzofowac czy sie wymadrzac, ale pragne podkreslic, że tylko od nas zależy czy weźmiemy sie ostro za siebie czy bedziemy jeczeć jak to bardzo w życiu mamy źle(a czesto nie mamy).
Pomyslicie skad u niej taka zmiana?Pewnie tu znowu wróci....Poprostu postanowiałam się zmienic pracując nad swoimi słabościami, a także zmieniłam niektóre swe poglady i wartości. Nieprawdą jest, ze człowiek sie nie zmienia. Na swoim przykładzie moge powiedzieć, że jest to jak najbardziej możliwe:).Warunek jest tylko jeden: trzeba tego chcieć!:)

Nie mówię, że tu nigdy nie wróce, bo wiadomo życie płata rózne figle i nie ma sie na wszytko wpływu. Jednak wolałabym, by to nie nastapiło;).

Zatem życze wszystkim dużo zdrowia i nie popadania w dołki i jak najwiecej uśmiechu na twarzy:)
Trzymajcie się!!!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 21 lut 2015, 23:14
ladywind, masz dużo racji....Wszystkiego dobrego! :)
magnolia84

przez Aranjani 21 lut 2015, 23:15
ladywind, Szanuje Twoja decyzje:)

Ale mam wielka nadzieje, że pomimo odejścia z forum nasza znajomosć bedzie trwała:)
Aranjani

przez ladywind 21 lut 2015, 23:15
magnolia84, dziekuję:):*
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Śmiercionauta 21 lut 2015, 23:16
ladywind, i Ty się trzymaj. :))
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez ladywind 21 lut 2015, 23:18
Aranjani, będzie napewno:) No i latem chcę Was odwiedzic :P , tak jak się umawiałysmy:))

Śmiercionauta, dzięki:) Ty również

przez Aranjani 21 lut 2015, 23:20
ladywind, no mam nadzieje...!!! nasze drzwi dla Ciebie otwarte zawsze:)
Aranjani

przez ladywind 21 lut 2015, 23:22
Aranjani, bardzo mnie to cieszy :))

przez Aranjani 21 lut 2015, 23:23
ladywind, mnie tez :D
Aranjani

przez Nicholas1981 21 lut 2015, 23:26
ladywind, Zasługujesz na dobre życie. Niech Ci się szczęści!
Nicholas1981

przez Wolfx 21 lut 2015, 23:27
ladywind pomimo że likwidujesz konto,pamiętaj zawsze w kontakcie :-)
czy na dobre czy na złe :-)
Wolfx

przez Rebelia 22 lut 2015, 00:52
ladywind, powodzenia w takim razie :great:

Sortuj wg