Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Arasha 19 paź 2014, 12:47
Ja mam poważną prośbę, bo już mam dość takiego chamastwa ! Bardzo proszę o usunięcie ostatnich postów jednego gościa z tematu "Benzodiazepiny - moja walka z uzależnieniem i odstawianiem". Koleś wypowiada się zupełnie od czapy, obraża mnie i przy okazji bardzo porządnego człowieka, który wielu osobom pomaga w walce z benzo swoim doświadczeniem, radą i dobrym słowem. Nie napiszę nicka tej osoby, bo szkoda mi klawiatury :pirate: , ale są to dosłownie ostatnie wpisy z najnowszej strony. Z tego co wiem jego wypowiedzi w innych wątkach są równie chamskie. Proszę o potraktowanie sprawy poważnie, bo to jest nie tylko spamowanie, ale jawne obrażanie innych. Moim zdaniem to forum nie jest miejscem na wylewanie osobistych frustracji na innych użytkowników.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Bipolarny20 19 paź 2014, 13:33
Ja też mam prośbę nie banujcie za byle co bo zostałem wyrzucony za post w którym nikogo nie obraziłem i nie zaczepiałem tylko sam odp na zaczepki innych i zwróciłem uwagę jednej osobie że ciągle off topuję i pisze prywatnego bloga który ma mało wspólnego z tematem.Ale oczywiście bana dostałem ja.Tak że teraz proszę nie wywalajcie mnie będę opanowany i od razu dawał ignora jeśli ktoś będzie prowokował.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego ponownego przyjęcia do tego zacnego grona.P.S trochę lepiej ze mną od kilku dni :P

przez Davin 19 paź 2014, 20:08
Bipolarny20 napisał(a):Ja też mam prośbę nie banujcie za byle co bo zostałem wyrzucony za post w którym nikogo nie obraziłem i nie zaczepiałem tylko sam odp na zaczepki innych i zwróciłem uwagę jednej osobie że ciągle off topuję i pisze prywatnego bloga który ma mało wspólnego z tematem.Ale oczywiście bana dostałem ja.Tak że teraz proszę nie wywalajcie mnie będę opanowany i od razu dawał ignora jeśli ktoś będzie prowokował.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego ponownego przyjęcia do tego zacnego grona.P.S trochę lepiej ze mną od kilku dni :P

Uśmiałem się czytając twojego posta. Na ircu też robiłeś syf a potem pisałeś że nic nie zrobiłeś i przepraszałeś. Minęło kilka min, zacząłeś skakać i nawet zwracanie uwagi nic nie dało więc wyłapałeś bana i jest spokój. :mrgreen:
Davin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zebrec 20 paź 2014, 01:34
Davin, spokój do czasu, bo niestety już wrócił.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez guernone 23 paź 2014, 08:40
Tak jakoś mnie z rana naszło, aby zapytać co następuje:

Dlaczego w dziale "Zaburzenia" są podfora m.in. DDA/DDD, PTSD, Zaburzenia odżywiania
a nie ma podforum ChAD?
ChAD wrzucone jest do podforum miszmasz zwane Depresja i z braku laku właściwie zawiera się w jednym temacie, w którym często toczy się kilka dyskusji na raz :pirate:
Trudno później znaleźć odpowiedni "wątek", linkowane artykuły itp. :szukam:
Dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest i czy jest szansa na zmianę, czyli wydzielenie odpowiedniego podforum?
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Arasha 23 paź 2014, 11:43
Jak można sobie nadać jakiś szalony status na forum ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Arhol 23 paź 2014, 11:47
Tak jakoś mnie z rana naszło, aby zapytać co następuje:

Dlaczego w dziale "Zaburzenia" są podfora m.in. DDA/DDD, PTSD, Zaburzenia odżywiania
a nie ma podforum ChAD?
ChAD wrzucone jest do podforum miszmasz zwane Depresja i z braku laku właściwie zawiera się w jednym temacie, w którym często toczy się kilka dyskusji na raz :pirate:
Trudno później znaleźć odpowiedni "wątek", linkowane artykuły itp. :szukam:
Dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest i czy jest szansa na zmianę, czyli wydzielenie odpowiedniego podforum?

Dlaczego tak jest - Prawdopodobnie taki był zamysł head admina.
Czy jest szansa na podforum - Pewności nie mam,ale na 99% nie.
Jak można sobie nadać jakiś szalony status na forum ?

Możliwość nadawania rang mają administratorzy,zwykle można je otrzymać (ale nie własne) przez wygraną w konkursach (jeśli zgodzimy się by nadać po konkursie rangi)
Być może są inne sposoby i mniej oficjalne drogi,ale tego to już musisz szukać we własnym zakresie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez guernone 23 paź 2014, 12:53
Arhol, dzięki za niezbyt wyczerpującą odpowiedź :pirate:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Artemizja 23 paź 2014, 16:58
guernone, tylko Naczelny Admin ma uprawnienia do tworzenia nowych działów. My możemy jedynie zasugerować utworzenie nowego działu, ale ostateczną decyzję podejmuje Naczelny po porozumieniu się z NextWeb Media. Z tego, co pamiętam, padła już kiedyś propozycja utworzenia tego działu, ale nie było na to zgody...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez guernone 24 paź 2014, 07:49
Artemizja napisał(a):guernone, (...) Z tego, co pamiętam, padła już kiedyś propozycja utworzenia tego działu, ale nie było na to zgody...

Dzięki za odpowiedź. Skoro jest jak jest i zmian nie będzie to nie ma co drążyć tematu :pirate:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Candy14 30 paź 2014, 16:21
Poczytalam sobie wczorajsze/ dzisiejsze nie wiem dokladnie bo w koszu wyczyny Anna222 i mam pytanie...dlaczego ten troll jeszcze jest na forum?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Wiola* 30 paź 2014, 17:36
. Candy14, Przejrzałam dyskusję , anna dostała ode mnie ostrzeżenie . Jak nie zmieni swojego zachowania, nie przestanie obrażać i prowokować wtedy się pożegnamy na dobre ;)
Moderator

przez Candy14 30 paź 2014, 17:36
Dziekuje Wiolus :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bipolarny1994 30 paź 2014, 20:13
Dlaczego podłe skurwysyny ciągle mnie wypierdalacie z tego forum za damski ch*uj?!Czujecie się lepsi wtedy czy co? Tak teraz 1 raz nagiąłem regulamin bo wcześniej jedynie odpisywałem na zaczepki innych.(Bipolarny aka Chadman)

Sortuj wg