Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Mooni 28 wrz 2007, 09:35
shad, mam dwie lewe ręce i potrafię wrzucić zdjęcia. Pisałam już maila, ale zdaję sobie sprawę, że jak by tak kazdy pisał, to byłby niezły młyn.
Może mógłbyś to jakoś "odgórnie" wrzucic?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:36 am ]
qrcze, miało być "nie potrafię", a nie "potrafię"
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez gusia 28 wrz 2007, 11:19
Mooni zerknij,może się przyda ;)
Pozdrawiam

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... 45&start=0
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Mooni 28 wrz 2007, 12:43
dzieki Gusia :)

a przy okazji zerknij na forum o miastach/ Katowice. Może Cie zainteresuje ;) Byłoby miło
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 22:42
to ja osobiście ubolewam nad zbyt okrojoną liczbą emotikonów fajnie by było gdyby istniała opcja "zobacz posty z ostatnich dwóch godzin" to tyle co do kolorów to ja jestem za umiarem ale lekkie podkoloryzowanie by nie zaszkodziło :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez zaqzax 01 paź 2007, 00:45
co za bzdety "forum mnie uleczylo"
widac poziom ludzi ktorzy tu siedza i maja pojecie o psychologii

forum to zostalo na sile wypozycjonowane na wysoka pozycje google a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez pierm77 01 paź 2007, 09:07
zaqzax napisał(a):co za bzdety "forum mnie uleczylo"
widac poziom ludzi ktorzy tu siedza i maja pojecie o psychologii

forum to zostalo na sile wypozycjonowane na wysoka pozycje google a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie

chemik dla twojej informacji: nie ma juz chyba nikogo na tym forum kto by sie przejmowal glupotami ktore wypisujesz.Wszyscy znamy...
Zmien jeszcze moze ze 100 razy nicka moze, ktos uwierzy w twoje szczere trolowe intecje i znow bedziesz mogl jak zwykle to robisz przeklinac,obrazac,ponizac innych w paru postach zanim cie nie wywala. Chlopcze naucz sie w koncu ze to nie apl to forum sluzy ludzia z problemami emocjonalnymi a nie jak apl do twoich prywatnych wojenek.

Jak cie tak serce boli ze ktos zarabia na czyms powiem ci tyle a zarabiaj i Ty obys tylko potrafil przy okazji zrobic cos dobrego dla innych,bo wtedy zyskasz nie tylko kase lecz i szacunek.
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez scrat 01 paź 2007, 12:32
Co to apl?
Przyjaciel forum

przez snaefridur 01 paź 2007, 15:48
zaqzax napisał(a):forum to zostalo na sile wypozycjonowane na wysoka pozycje google a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie

No i co z tego?
snaefridur

przez maiev 01 paź 2007, 17:08
zaqzax napisał(a):a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie

a mnie to wisi czy ktoś na tym zarabia czy nie - jak zarabia to i dobrze :) (przyjemne z pożytecznym) - ważne że jest takie miejsce. A żeby było to ktoś musiał je stworzyć - sama nie umiem ;)
i se będę klikać w reklamy :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez zaqzax 01 paź 2007, 17:40
pierm77 napisał(a):chemik dla twojej informacji: nie ma juz chyba nikogo na tym forum kto by sie przejmowal glupotami ktore wypisujesz.Wszyscy znamy...
Zmien jeszcze moze ze 100 razy nicka moze, ktos uwierzy w twoje szczere trolowe intecje i znow bedziesz mogl jak zwykle to robisz przeklinac,obrazac,ponizac innych w paru postach zanim cie nie wywala. Chlopcze naucz sie w koncu ze to nie apl to forum sluzy ludzia z problemami emocjonalnymi a nie jak apl do twoich prywatnych wojenek.

Jak cie tak serce boli ze ktos zarabia na czyms powiem ci tyle a zarabiaj i Ty obys tylko potrafil przy okazji zrobic cos dobrego dla innych,bo wtedy zyskasz nie tylko kase lecz i szacunek.

ty chyba jestes psychiczny i to ostro!
nie wiem o co ci chodzi, chyba mnie pomyliles z kims innym,
polecam jakis zamiennik alprazolamu bo chyba z glowa nie najlepiej.
troll to tyl jestes bo nie wiesz do kogo w ogole piszesz, ale domyslilem sie ze sobie uroiles ze ja jestem pod kogos tutaj podstawiony czy co, nie wazne.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez atrucha 01 paź 2007, 17:46
Ja nie mam ani grosza z tego forum. Wręcz odwrotnie. Do tej pory same straty. Ostatnio nawet boleśnie odczuwalne :? (i tu pozdrowienia dla "mojego"," kochanego Krzysia" - sorry za prywate).

Główny admin zarabia..choćby na opłacenie serwera na którym znajduje się to forum. Nie widzę powodu, by płacił z własnej kieszeni.

Bezsensu.

A Tobie zaqzax, jak nie odpowiada nasz klimat to zmień go. Nikt nie każe Ci czytać tekstów znajdujących sie na tym forum.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez scrat 02 paź 2007, 08:10
Dokładnie. Tym bardziej że reklamy nie są nachalne, nie ma wyskakujących okienek, popupów, ot zwykła nie rzucająca się w oczy reklama kontekstowa. Trudno żeby Tomek płacił z własnej kieszeni za hosting. A jak zostanie mu z tego coś dla siebie to też dobrze, w końcu forum nie stawia/rozkręca się w 15 minut.

Chociaż z doświadczenia (nie mojego, znajomych) wiem, że dużej kasy z takich reklam raczej nie ma...

pierm77, co to jest to tajemnicze apl? :)
Przyjaciel forum

przez pierm77 02 paź 2007, 10:02
scrat napisał(a):pierm77, co to jest to tajemnicze apl? :)

kiedys (apl) to bylo fajne forum teraz w duzej czesci towarzystwo wzajemnej trollacji.
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez scrat 02 paź 2007, 11:21
Google znalazło: http://www.**************forum/index.php
To to?

Nie robimy im darmowej reklamy.
*edyt.atrucha
Przyjaciel forum

Sortuj wg